Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

väike kriitika :)

Soovitatud postitused

Kuna ma olen siin foorumis natuke aega olnud juba, mitte küll palju postitanud jne. tahaks ära märkida paar asja:

Hiigelsuured signatuurid: väga häirivad... Keda kotib 500x500 pixlit suur signatuur? rakendage kindlad signatuuride reeglid.

Rohke ropendamine - Sorry, foorumi keskmine vanus on 15? vb kui ma 15 olin, tundus ropendamine äge. Tegelikult see on lame..Laduge neile hoiatusi.

 

//on muid asju ka, kui VÄGA vaja, eks siis ütlen välja

 

Loodan, et signadega võetakse midagi ette.


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Signa maksimumsuurus on 500x100, ehk siis rohkem laiusesse, pikkupidi lühikene.

Kes ropendavad, saavad warni. Paar aastat tagasi oli "meie" keskmine vanus 10 :D

Areneme areneme ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna ma olen siin foorumis natuke aega olnud juba, mitte küll palju postitanud jne. tahaks ära märkida paar asja:

Hiigelsuured signatuurid: väga häirivad... Keda kotib 500x500 pixlit suur signatuur? rakendage kindlad signatuuride reeglid.

Rohke ropendamine - Sorry, foorumi keskmine vanus on 15? vb kui ma 15 olin, tundus ropendamine äge. Tegelikult see on lame..Laduge neile hoiatusi.

 

//on muid asju ka, kui VÄGA vaja, eks siis ütlen välja

 

Loodan, et signadega võetakse midagi ette.

 

kas foorumisse tuli esimene arukas inimene? :ninja:


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru miks vinguda foorumlaste vanuse üle , vana sa andrus oled siis ,et krdi ruunifoorumis veel tegutsed ja 15a on sinujaoks kauge minevik ?

Lastelt ei saa ja ei olegi mõtet täiskasvanuliku käitumist nõuda kuna see pole kunagi toiminud ja ei toimi ka edaspidi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei saa aru miks vinguda foorumlaste vanuse üle , vana sa andrus oled siis ,et krdi ruunifoorumis veel tegutsed ja 15a on sinujaoks kauge minevik ?

Lastelt ei saa ja ei olegi mõtet täiskasvanuliku käitumist nõuda kuna see pole kunagi toiminud ja ei toimi ka edaspidi .

 

Kahjuks ma ei loe siin foorumis RUUNIFOORUMIT, siin on ka muid alafoorumeid ju?

Ma pole nõudnud täiskasvanuliku käitumist. mõni 10 aastane on iseenesest targem, kui temast mitu aastat vanem isik. Lihtsalt tahaks mõnele kasutajale meelde tuletada, et enne mõtle, kui ütled. foorumis peaks see palju lihtsam olema.


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsi jutt, Andrus.

 

Signadega peaks tõesti karmim olema...

 

Ropendamine jääb siia mõneks ajaks kindlasti, kuna siin on palju lahedaid inimesi. xd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsi jutt, Andrus.

 

Signadega peaks tõesti karmim olema...

 

Ropendamine jääb siia mõneks ajaks kindlasti, kuna siin on palju lahedaid inimesi. xd

 

On mu signa parajases suuruses, ei tahaks eriti uut vaatama hakata.

Siin pole enam lahedaid, juba ammu, enamus on siit bännitud/välja söödud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Robendata on lahhe:)

Andrus tuleb tõdeda, et siin foorumis on mõni vanem isik kah kes ei suuda oma suupruuki vaos hoida.

 

Kahjuks pean tõdema, et üks neist olin/olen mina.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht vähe on tegelikult seda ropendamist ;)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ropendamine ropendamiseks, teine asi mis on...kellegile midagi ei meeldi, siis kohe lendavad laused: "Ema sul on" "mingi idioot oled ?" jne jne jne. midagi on, kohe ärritutakse, saadetakse sinna sammusesse... Muidugi, foorum on paljudele väljaelamise koht...Jätame selle teema...

Signades on nii...et loed teemat, siis 2 rida juttu, siis kerid jälle päris palju, saad järgmist vastust lugeda :D

 

http://www.vahvel.net/meelelahutus/44725-beckham-lahkus-hotellist-2.html#post628825

http://www.vahvel.net/meedia/44034-eesti-hip-hop-festival-2009-a-4.html#post629010

 

2 näidet, ma ei kitu kellegi peale vms. lihtsalt häirivad on suured signad. Usun, et kui signade suurus väheneks, siis oleks aeglasema interneti omanikel samuti kergem foorumit sirvida.


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2 rida teksti lubatud, pildid keelatud - selline oleks juba mõistlik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2 rida teksti lubatud, pildid keelatud - selline oleks juba mõistlik.

 

wuuut. That's an idea. (:

(v.a Megan Fox)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tehke näiteks, et lubatud signa oleks 400x100 or 500x100, oleks palju meeldivam. nõme ju, kui signatuur venitab lehte pikaks...

Lihtsalt mingi aeg anda kasutajatele oma signad korda teha: see tähendab et vähendavad neid(cutivad or teevad kitsamaks)


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda ei juhtu.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõnitamise eest võiks kaa mingisuguse karistuse välja mõelda, kuna see on päris lame, kuidas teisi mõnitatakse:

K-Cobaini mõnitus:

Hey.

deat see oli väka hea õbetus:)

muidu oli bidev propleem see.

Usu mind, nüüd ma ei saa enam scämmi ja ei pea palli sulle ja mulle mängima.

 

dänud sulle.

 

juhan123 mõnitus:

aka minna mide munigi aru samma sinnnu õbedusesd =

 

Selliseid postitusi leidub suht palju muidu.

 

 

Ka samasisulise postituse kordamine ...

 

you vs me44 tegi teema valesse kohta ning sinna ilmusid postitused:

õpetad pure müüma??:D

natuke vale koht müümiseks vms?

valekoht.

Tee õigesse kohta.

 

Selles teemas oli küll vähe selliseid postitusi, kuid mõnes teises teemas on neid rohkem.

 

 

 

Niikaua kui moded loevad seda teemat:

Võiks report asja muuta veidi ehk?

Kui kasutajat repordid, võiks seal olla valikud, et mille eest repordid. Spam, ropendamine, mõnitamine või miski muu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Signasi võiks kontrollida, osad on ajuvabad ja liiga suured, ei tulegi hetkel meelde kellel, aga eile nägin nii mõndagi..

 

Vanusest niipalju ,et on igas vanuses siin inimesi, kuid alati ei ole vanemad inimesed targemad ja normimad kui noored:)

Ropendamist on jah palju, aga osasi see warn ei aita.

Kuid signadega tuleks midagi küll ette võtta.

 

Mõnitamise eest võiks kaa mingisuguse karistuse välja mõelda, kuna see on päris lame, kuidas teisi mõnitatakse:

K-Cobaini mõnitus:

 

 

juhan123 mõnitus:

 

 

Selliseid postitusi leidub suht palju muidu.

 

 

Ka samasisulise postituse kordamine ...

 

you vs me44 tegi teema valesse kohta ning sinna ilmusid postitused:

 

 

 

Selles teemas oli küll vähe selliseid postitusi, kuid mõnes teises teemas on neid rohkem.

 

 

 

Niikaua kui moded loevad seda teemat:

Võiks report asja muuta veidi ehk?

Kui kasutajat repordid, võiks seal olla valikud, et mille eest repordid. Spam, ropendamine, mõnitamine või miski muu.

 

 

Kle , kust tead ,et mõnitus oli? Võipola ma ei osgagi girjudata ? See oli õikesdi kirjutatud, ei tglt kas endale ei aja närvi? Kui üritad nii vana tüüp olla siis õppigu kiri selge, või siis vähemalt muutku oma vanus normaalseks ja üritagu parandada ennast, mul endal ka jubedalt vigu aga jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.