Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

väike kriitika :)

Soovitatud postitused

Ses suhtes mõnitatakse jah palju, aga, kui ikka kirjutada ei oska ja iga teine sõna on viga siis tema koht pole siin vms?

Või kas tahad siin foorumis olla ja lugeda sellist teksti mida tõlgid paar tundi? Mõni viga ikka, saab aru aga kui iga sõna nagu, mõnitamine pole ilus kuid, võiks õppida eesti keelt natukene või mida iganes:)

 

Vabandust kui tundus ,et mõnitamine aga soovitan, Muuda oma vanus õigeks või siis kirjuta normaalsemalt:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõnitamise eest võiks kaa mingisuguse karistuse välja mõelda, kuna see on päris lame,

Kuidagi peab ju inimesele selgeks tegema, et ta loll on. :who: Nii kaua kuni asi mõistuse piiridesse jääb, ei näe mina küll selles probleemi.

 

Signadest: Mul ei ole sellist asja..milleks see vajalik on? Kas signatuur peaks defineerima inimest kes postitab? Pigem sobiks selleks postituse enda sisu. Megan Foxi näeb ka väga edukalt näiteks Google piltide rubriigi alt. I hear ta näitas tissi ka, niiet igati parem lahendus.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no, keegi midagi ei taju, siis seleta talle lausega ära, milles probleem, mitte ära sõima idioodiks jne?

 

Heh kuule, too koht kus ma sõimasin idioodiks? Või sa mõtled ,et ütlesin või tundub nagu ütleksin? siis sama hea, et sa ütled tere aga mulle tundub et tü*a ja kohe paukuma, ja kui paljud öelnud ,et milles asi siis peaks aru saama aga tundub ,et see tüüp ei saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

"Nii kaua kuni asi mõistuse piiridesse jääb, ei näe mina küll selles probleemi."

ja selle lausega"no, keegi midagi ei taju, siis seleta talle lausega ära, milles probleem, mitte ära sõima idioodiks jne?" ma ei mõelnud seda, et sina sõimad idioodiks, mõtlesin üldisemalt. vabandan sõnastuse pärast.

 

Peaks mainima, et sul on väääääga head näited. Kui keegi loomilikust inteligentsist aru ei saa, milles probleem, siis tuleks öelda ja kui siis ka e isaa, siis ise lihtsalt vait olla.

 

//võib selle teema äkki kinni panna ära, nagunii see midagi ei muuda. teema muutub samamoodi üksteise paikapanemiseks jne. paar posti veel, on esimesed genitaalid(no, eelmises postituses oli varjatud genitaal) ning diagnoosid siin teemas.


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Veider, kuidas kõik analoogsed teemad on läbi aja toonud samasugust kriitikat, tegelikult need kellele sarnased topicud ei meeldi, võiksid kaarega eemale hoida. :)

Ja siiski, lisaks oma postituse sisule on võimalik oma isikupära jagada teistega ka oma signatuuride/avataridega.

Täielik eemaldamine pole ka päris õige lahendus, kuigi nõustun Priiduga, et tõesti on palju mõnusam ja kindlasti ka kiirem sirvida erinevaid teemasid ilma HUGEPIC-signadeta.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kuna ma olen siin foorumis natuke aega olnud juba, mitte küll palju postitanud jne. tahaks ära märkida paar asja:

Hiigelsuured signatuurid: väga häirivad... Keda kotib 500x500 pixlit suur signatuur? rakendage kindlad signatuuride reeglid.

Rohke ropendamine - Sorry, foorumi keskmine vanus on 15? vb kui ma 15 olin, tundus ropendamine äge. Tegelikult see on lame..Laduge neile hoiatusi.

 

//on muid asju ka, kui VÄGA vaja, eks siis ütlen välja

 

Loodan, et signadega võetakse midagi ette.

 

 

Tõsi on, et signatuurid mõndadel üpris jõledad ja suured.

Ma proovin enda oma võimalikult väiksena hoida.

 

Ropendamine on liiga labane asi, sain juba 13 aastaselt aru, et ma midagi halbade sõnadega ei saavuta :)


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise arvan sammuti, et moded võiks hakkata foorumit korrapärasemaks tegema hakata. See tähendab siis, et ropendamised annavad warnid (ei ole ju vaja ropendada), Offtopic, postcounterid, igausugu scämmerid jne.

 

Ise pakun sihukest huvitavat asja, et kui regad või andmeid küsitakse siis võiks elukoha või midagi kohustusliku märgi alla teha. Juhuks kui keegi kedagi üle laseb, on aadress olemas. Tean, et see on privaat sellepärast avalikult ei teeks seda, vaid ainult omanik Alex näeks.

 

Vanusepiirangud igas alateemas oleks ka päris tore. Igalepoole ei ole vaja väikestel lastel ka ju ronida ja panna vigast teksti, koguda poste ning ropendada ja kirjutada ainult jama kokku.

 

Tooks väga enda eeskujuks. Liitunud 2006 aastal ning 330+ posti ainult. See näitab, et ma ei pea koguaeg igalepoole kirjutama vaid suudan ka lugedes selle mõte endaga kaasa talletada, ning ei pea vajalikuks kirjutada kohe vastu mingit pool offtopic juttu.

 

See, et tuntud liikmeks saab mingi 2000-3000 postiga on veits jama. Ma ei hakka elusees niipalju postitama, sest siis oleks sellest 2000 posti spämm. (tuntud inimene, peaks olema siiski see inimene, kes on siin foorumis kaua olnud. Keda inimesed tunnevad, teavad rohkem, kes on usaldusväärse nime ära teeninud. Mina eeldaks 2-3 aastat registreerituid kasutajaid, kellel 30, 50, 70 positiivset ning 0 negatiivset tehingut on. Vot see oleks tuntud liige. Mingi inimene liitub siin foorumis spämmib nii mis jumal annab saab enda postid täis ja kohe tuntud? Minu meelest võiks neid asju muuta veidikene ja foorumit puhastada küll:).

 

Loodan, et moded ja kasutajad võiksid seda lugeda. Sai natuke pikk, kuigi arvan, et kõik see jutt on asjalik. Tänud ette, kes viitsivad lugeda ning eriti tänud kui moded seda kuulda võtaksid.

 

Ah jaa selle jutuga tahtsingi pakkuda uut ideed. teeks uue märgi juurde. Kuna tuntud liige on siis peaks tegema ka sildi Usaldusväärne. Mis keegi arvab asjast.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
...vaid ainult omanik Alex näeks.

 

Vanusepiirangud igas alateemas oleks ka päris tore...

 

Tooks väga enda eeskujuks. Liitunud 2006 aastal ning 330+ posti ainult...

 

See, et tuntud liikmeks saab mingi 2000-3000 postiga on veits jama...

1) Alex ei ole Vahvel.net omanik.

2) Siis pannakse registreerumisel vale vanus (praegugi pannakse).

3) Oma mure, et pole aktiivne ega postita :)

4) Nõustun. Tuntud liikmeks võiks saada (Vahvlis) hea iseloomuga kasutaja - ei spammi, ei mõnita, ei ropenda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina eeldaks 2-3 aastat registreerituid kasutajaid, kellel 30, 50, 70 positiivset ning 0 negatiivset tehingut on.

Aga kui kõik ei tegele 'äriga'?

Vanusepiirangut on raske teostada. Kuidas sa tõestad ära et sa oled just nii vana nagu sa sinna märgid. See saaks keeruline olema.

Eestis on praegult ID süsteem kuum teema. Ennem regada ei saa, kui oled kaardi lugejasse pistnud. :)

 

Mitte, et see hea mõte oleks, lihtsalt see ei ole väga keeruline...


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise pakun sihukest huvitavat asja, et kui regad või andmeid küsitakse siis võiks elukoha või midagi kohustusliku märgi alla teha. Juhuks kui keegi kedagi üle laseb, on aadress olemas. Tean, et see on privaat sellepärast avalikult ei teeks seda, vaid ainult omanik Alex näeks.

 

Keegi ei suudaks kontrollida, kas ta annab mulle õige elukoha või mitte. Ükshaaval ukse taga ma ka ei kavatse käima kontrollima neid.

Teiseks. Probleem on tõestamiseks, kes keda scammis. Kui sul on 2 kasutajat, 1. sõna versus 2. sõna. Minu silmis nad on samaväärsed. Mingi hunnik umbmääraseid pilte ja chat loge ka ei aita väga. 100% kindlaks teha, kes scammis keda on äärmiselt raske. Lisaks veel need võlts-msnid (a ka kloonid) Selle tulemusel oleks äärmiselt ebameeldiv kellegile kellegi isiklike andmeid jagada.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

-----------------------------

Vanusepiirangut on raske teostada. Kuidas sa tõestad ära et sa oled just nii vana nagu sa sinna märgid. See saaks keeruline olema.

 

 

Hoiad ühes käes avatuna passi ning teises käes paberi lipikut kus su foorumi kasutaja nimi kirjas ning teed veebikaameraga pilti ? :D ise asi see, et kes viitsib mingisse foorumisse registreerimiseks nii palju jamada ning, et kes hakkaks neid kontrollima.

 

----------------

 

 

Ise kahjuks ei oska midagi kritiseerida foorumi kohta, kuigi "Tuntud Liige" nõudeid võiks muuta, aga jah ... seda nii palju arutatud ning lähi tulevikus vist ei muutu midagi.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures see on väga hea idee. ID süsteem registreerimiseks (Y). Joss kui sa tahad olla tundud siis pead tegelema äriga. Muidu ei saa ju kuulsaks? seega on see väga õige ja sobiks just. Project sulle niipalju, et ma käin päevas rohkem kui 10 x vahvlis lugemas uudiseid ja vahel postitan. Ma arvan, et ma sinust sadu kordi aktiivsem. Aga ma ei spämmi igal vajadusel siia. See lihtsalt näitab midagi.

 

Andrusel ka juttus iva sees. Teeks jah 1 alafoorumi kus saavad postitada tuntud, usaldusväärsed ja 18+ isikud ainult. Sest üldjuhul lastelt ei kuule midagi head.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Andrusel ka juttus iva sees. Teeks jah 1 alafoorumi kus saavad postitada tuntud, usaldusväärsed ja 18+ isikud ainult. Sest üldjuhul lastelt ei kuule midagi head.

 

Teine 18 aastane on idiootsem, kui 15 aastane..sinna valitaks modede poolt asjalikumad, arukamad inimesed, kes ei pea olema 18+. Usun, et need"tuntud" liikmed oma postcountiga, nendest pooled on lihtsalt spammerid.

 

Peitke postcount ära, jääb spammi vähemaks :)


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks inimene, kellele ei meeldi osad asjad foorumis ei suuda muuta seda paremaks, see on minuarvamus. Kõik 100% aus olla, siis mulle meeldis Rs2eesti.com rohkem, mitte sellepärast, et ma suuremalt jaolt postitan rs forumis vaid, sellepärast, et oli vähem spämmereid, Foorum oli korralikum, Foorumi välimusel oli isegi valikud millist tahad, Kord oli majas, signatuuridega polnud probleeme, Ropud sõnad läksid tärnide alla. Ma ei hakka siin paluma, et Karl või Alex sebiks rs2eesti tagasi, aga lihtsalt. Olid ajad, olid majad.


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.