Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

väike kriitika :)

Soovitatud postitused

VIP
Teine 18 aastane on idiootsem, kui 15 aastane..sinna valitaks modede poolt asjalikumad, arukamad inimesed, kes ei pea olema 18+. Usun, et need"tuntud" liikmed oma postcountiga, nendest pooled on lihtsalt spammerid.

 

Peitke postcount ära, jääb spammi vähemaks :)

 

 

Selline asi eksisteerib ...

 

Kui kasutaja ei spammi ega rikku muid reegleid ning käitub korrekselt saab ta rohelise nime/embleemi ja juurdepääsu Eeskujulike alafoorumisse.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks inimene, kellele ei meeldi osad asjad foorumis ei suuda muuta seda paremaks, see on minuarvamus. Kõik 100% aus olla, siis mulle meeldis Rs2eesti.com rohkem, mitte sellepärast, et ma suuremalt jaolt postitan rs forumis vaid, sellepärast, et oli vähem spämmereid, Foorum oli korralikum, Foorumi välimusel oli isegi valikud millist tahad, Kord oli majas, signatuuridega polnud probleeme, Ropud sõnad läksid tärnide alla. Ma ei hakka siin paluma, et Karl või Alex sebiks rs2eesti tagasi, aga lihtsalt. Olid ajad, olid majad.

 

Seda annab väga lihtsalt seletada.

Rs2eesti aegadel oli palju vähem scammereid, sest mina ja rapid tegelesime suht aktiivselt äriga ja meie ei scamminud. Hinnad olid muidugi natuke kõrgemad, aga noh, kvaliteet maksab :D.

Usu mind, ma ise ka tahaks neid aegu tagasi - raha polnud väga suur probleem siis.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures see on väga hea idee. ID süsteem registreerimiseks (Y). Joss kui sa tahad olla tundud siis pead tegelema äriga. Muidu ei saa ju kuulsaks?

Ei, see on väga halb idee. Läbikukule määratud, ennem kui seda katsetatudki on. Ja miks ma peaks ostma/müüma midagi, et tuntust koguda? See on veel tobedam kui ID kaardi süsteem. No kamoon, ma ei mängi RS-i, mul pole Steam acci vaja, mul ei ole mingit kulda üheski teises mängus tarvis, mul ei ole lahtist tubakat vaja jne. Äärmiselt tobe kriteerium.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Selle kuu jooksul on plaanis teha uuendusi, mis parandavad palju buge foorumis ja lisavad mõned funktsioonid. Eks ma üritan siis veel signatuuridele ka paremad limiidid panna ja väikese tsensuuri ropendustele ja enamlevinud kirjavigadele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siit foorumist on juba paljud banned saanud. Näiteks, vaatasin ükspäev mingeid vanemaid teemasid - iga teine kasutaja oli banned, suht paljudel suur pc ja palju tehinguid. Pakun välja, et võiks kuskil kirjas olla, mille eest on banned, muidu ei julgegi praeguseid tegelasi usaldada, kunagi hiljem võibolla samamoodi banned.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Joss kui sa ei tee mitte midagi siis miks sa regasid siia foorumi? Inimene kes registreerib kuhugi siis on tal ka kindel eesmärk tegeleda millegagi siit foorumist.

mida juttu?

See kui keegi ennast Vahvlisse registreerib ei tähenda et ta hakkab siin kohe äri ajama.

Võib ka lihtsalt ajaviiteks teemasi lugeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Joss kui sa ei tee mitte midagi siis miks sa regasid siia foorumi? Inimene kes registreerib kuhugi siis on tal ka kindel eesmärk tegeleda millegagi siit foorumist.

Ma contributen enda väikese osa kommuuni. Kui ma rahaga ei pritsi siis ma teen järelikult 'mitte midagi'? :? Huvitav loogika.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No seda minagi kõik mölisevad yks teisega kuule mu*n ole vait jne.

Laduge neile kohe hoiatusi ropendamise eest.Ja ma olen tähele pannud et väga palju närve elatakse foorumi peal välja.

On siis seda vaja?


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.