Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

siin tulevad mõnusad warnid muide teile :) kes tahab minuga chattide või veebiseksi teha lisake [email:2ich1o9m]assholes_by_nature@hotmail.com[/email:2ich1o9m] või lisage mu rate http://www.rate.ee/users/aNttiii

mu nimi on antti ja mu teine nimi on pede :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endine "Privet" , loodan, et teed uue kasutaja või loed vähemalt seda.

 

Esmalt, sinugused retardid on nii ajuvabad, et ei oska kirjutadagi. Õpi meie riigi keel selgeks esmalt, nii hale on sinu jutu lugeda lihtsalt, ei komasi, ei punkte, ei midagi. Kõik algab juba sellest, mis näitab kui idioot sa oled. Teiseks, sinu sõnavara, arvad, et oled jube lahe? Siis sõimab ja peab moraali, et meie oleme netihiirod siin, mida sa ise vahid ja ohid siin, kukk? Lubad siin kooma lüüa kõiki, ennem saada miskit kordagi, näiteks vaheta sugu, sinusgused naised, oih vabandust. Shemale siiski, siis oled tehtud kutt. Aga sul ju raha pole, varastad. Sul pole raha, kuulsid taun? Sul pole midagi, hea kui sõprugi on, kelle pealt saaks juua, ise sentigi andmata sinna. Saaks elatud nii, et ema teeb kõik ette-taha ära, teeb süüa, peseb nõud, teeb sinu toad korda ning nühib sinu tagumikku ka kui vaja. Kui väike "Privet" on väsinud ning ei suuda ise, raudselt on nii. Kahju, tõesti kahju, aga sinusugustest on siin kopp ees. Häbi meil olgu sinusuguste pärast. Mine ela Aafrikas, näed kuidas rassima peab? Sa ei peaks 2h vastu seal, i bet. Aga noh, sinusugused koos Revode ja sellistega, ma ei tea mida te päevast päeva teete. Passite 24/7 arvutis, sööte, magate ja üritate inimesi üle lasta, aga nojah, kui feilite siis tulete siia ennast välja elama. Cheers, Aare.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki kirjutada kelle tausta ta veel kasutab juhul kui saa tead kuna hetkel pole mul midagi millega menti anda.Fake msnerilt olen scammi küll saanud aga kas oli see tema ei tea täpselt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dice´is on kirjas et [email:1z9tbw0m]Menraynor5@hotmail.com[/email:1z9tbw0m] faker on Kent Liivaste.

:-)

 

Asi oli selles, et kunagi keegi sai menraynorilt scammi ning menraynor kasutas scammimiseks arvatavasti siis kellegi teise andmeid, kuna ohver pidi raha kandma Kent Liivaste-le.

Panin Chris Kelp asemele, kuid allapoole, kus on ainult nimed, lisasin Kent Liivastee lõppu, et menraynor kasutas neid andmeid scammimisel.

 

Imelikul kombel ma ise ei leidnudki oma arvutist ühtegi tõestust Chris Kelpile, küll aga oli seal tema poolt üsna kahtlane jutt ning minu poolt siis sõna "Busted" jpm :-)

Ma ei tea, võin postitada selle siia kui vaja aga scammimisetõestust ma kahjuks küll ei leidnud.:-(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige normaalsem oleks võtad mingi kamba kaasa siit vahvlist hüppad võrust läbi ja otsid need kõik kelbid ja liivasted jne üles ning räägid juttu natuke.

Isiklikult ei jaga enam midagi kes on menraynor ja kes on ma ei tea kes. l0l

Võru on mingi faking scammerite pesa. :D


Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige normaalsem oleks võtad mingi kamba kaasa siit vahvlist hüppad võrust läbi ja otsid need kõik kelbid ja liivasted jne üles ning räägid juttu natuke.

Isiklikult ei jaga enam midagi kes on menraynor ja kes on ma ei tea kes. l0l

Võru on mingi faking scammerite pesa. :D

nvm , all i can say netihiiro . sinuga tahaks küll kokku saada tbh

 

Siis võiks vend hea trahvi vms saada :D Aaa oih, ta scammib endale selle trahvi raha, noh siis sitt kolooniasse .:)

 

sa oled vist vähe raadiot või uudiseid vaadanud , et ainult trahvidest ja kolooniatest räägid , esiteks , 14+ lastele või kuidas õelda on olemas ka noortevangla Jõhvis :) , et arvesta sellega peale selle trahvi , mis trahvi ? kohtukulud pigem , tuleb vangla . kolooniasse viiakse sinusuguseid kellel on raske mõelda reaalsetele asjadele . vb sa oled Krabi Eriinternaadist pärit ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
siin tulevad mõnusad warnid muide teile :) kes tahab minuga chattide või veebiseksi teha lisake [email:10bd9f8w]assholes_by_nature@hotmail.com[/email:10bd9f8w] või lisage mu rate Rate.ee :: kasutajainfo

mu nimi on antti ja mu teine nimi on pede :P

 

Bannige Young Gorilla, see ongi Revo... Kasutab siin oma sõbra msni, küsisin järgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaadake selle revo ip vms mis tal acc oli ja vaadake abn ip perse.

See kelbas on tõsine munn, kaasaarvatud abn

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

A.B.N pole Revo,rofl. Antti,Võrust. Reimo Rebase irl sõber,kasutab tema panka vms.

 

Antti,kui Revo sellist sitta ajab-te mõlemad elate Võrus.Ukse taha?=D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis sa arvad et ma pole revole ukse taha läinud ? muidugi et olen käinud , ainus probleem selline et ta ei tule ukse peale :/

 

Vaadake selle revo ip vms mis tal acc oli ja vaadake abn ip perse.

See kelbas on tõsine munn, kaasaarvatud abn

 

vb oled sina Chris Kelp ? kes teab , IP check pls ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõige normaalsem oleks võtad mingi kamba kaasa siit vahvlist hüppad võrust läbi ja otsid need kõik kelbid ja liivasted jne üles ning räägid juttu natuke.

Isiklikult ei jaga enam midagi kes on menraynor ja kes on ma ei tea kes. l0l

Võru on mingi faking scammerite pesa. :D

Sinu jutust tuli hetkel see välja, et Manraynor peaks omale mingi pundi kokku sebima, otsima auto ja sõitma Võrru, et nendele scämmeritele molli tõmmata, lootes oma rahad tagasi saada. Väga valet viisi mõtled ikka.

Ma olen suht kindel, et runescape avaldusi politsei vastu ei võta kuid, Manraynori faket küll.

Edu teile kes sellega tegelevad. Ise pole üle saanud kellegilt, ei revolt, ei Crishilt, ega ka kellegilt teiselt siit nimetatud scämmerilt. Seega ise ei saa kuidagi kaasa aidata.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu jutust tuli hetkel see välja, et Manraynor peaks omale mingi pundi kokku sebima, otsima auto ja sõitma Võrru, et nendele scämmeritele molli tõmmata, lootes oma rahad tagasi saada. Väga valet viisi mõtled ikka.

Ma olen suht kindel, et runescape avaldusi politsei vastu ei võta kuid, Manraynori faket küll.

Edu teile kes sellega tegelevad. Ise pole üle saanud kellegilt, ei revolt, ei Crishilt, ega ka kellegilt teiselt siit nimetatud scämmerilt. Seega ise ei saa kuidagi kaasa aidata.

 

Tegelt see pole mingi isikuvarastamine vms , mEnraynor ja manraynor 2 erininevat nime , minu teada jääb teile asi katki sõbrakesed :)

 

 

Imelik > Tõsi RS teemat ei võta nad ülesgi , sellega peate ise hakkama saama .

Edu teile , rohkem ma seda teemat arvatavasti ei külasta :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õige Manraynor palun mine vaata Riigiteatajast mis on identiteedi vargus!!!

Palun

See on kui kasutasb 100% sinu andmeid aga kui tema kasutas msn menraynor see on juba keegi teine isik,see ei ole identiteedi vargus...riigiteatajas kõik olemas...Kui tema kasutas sinu nime ja isikukood nt pangakonto avamisel ja siis scammimise see vot on vargus aga see msn puhas jama....see menraynor on hoopis teine isik..

 

Kas sinuarust on nt Mari ja Muri kah identiteedi vargus?et Mari võib minna menti ja Muri identiteedi pärast avalduse teha??

Siiski ta väidab, et on keegi teine. Antud juhul Manraynor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelt see pole mingi isikuvarastamine vms , mEnraynor ja manraynor 2 erininevat nime , minu teada jääb teile asi katki sõbrakesed :)

 

 

Imelik > Tõsi RS teemat ei võta nad ülesgi , sellega peate ise hakkama saama .

Edu teile , rohkem ma seda teemat arvatavasti ei külasta :)

 

Tüüp räägib, et on manraynor-see on juba karistatav.

+ veel varastab raha teistelt täiesti tuimalt.

Kindlalt saab karistada selle eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.