Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

VIP
scämmeri kaitsja , sa 13 a tutt ole ültse vait kui sa ise midagi ei te

 

TA 14-.-

 

üldiselt sa oled suht kursis selle kelbindusega..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loodan et mu postius ei m6ju praegu Spammina ,

 

Kuule Manraynor, kas see [email:o49s50jg]Manraynor5@hotmail.com[/email:o49s50jg] on sinu msn? , Keegi niukse msniga ytles et ma manraynor , igatahes 2kki see on see chris? , ma pole eriti selle asjaga kursis , ;) , aga jah , sellised asjad l6ppevad kyll politseis , k6ik peate esitama kaebuseid jms , et asja ikka t6siselt v6etaks, Kivi Kotti! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Loodan et mu postius ei m6ju praegu Spammina ,

 

Kuule Manraynor, kas see [email:2elkz6fy]Manraynor5@hotmail.com[/email:2elkz6fy] on sinu msn? , Keegi niukse msniga ytles et ma manraynor , igatahes 2kki see on see chris? , ma pole eriti selle asjaga kursis , ;) , aga jah , sellised asjad l6ppevad kyll politseis , k6ik peate esitama kaebuseid jms , et asja ikka t6siselt v6etaks, Kivi Kotti! ;)

 

[email:2elkz6fy]manraynor5@hotmail.com[/email:2elkz6fy] on ja tema msn aga mEnraynor5@hotmail.com ei ole


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lock ei pane veel , aga davai. IGA SPAM POST MA NÄEN = 2p.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lasin chris kelpi üle


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

... i can do it:)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

manraynor on ka väga härga täis vaatasin su blogi manraynor sa ei paista välja küll selline nagu sa oma jutuga oled .. 1hit ja lumbys , ja ära hakka nüüd mind bannima , no kui tahad siis banni minu pärast , aga mis mõte sellele on , keegi annab sulle nkn tappa kunagi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

te olete vaprad


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lock ei pane veel , aga davai. IGA SPAM POST MA NÄEN = 2p.

Tahaks näha kuidas ma SINU käest nüüd 2p warn saan

 

btw

 

 

 

SA FAILISID RÕVEDALT. @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Chris vs Manraynor 1-0


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.