Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

Ma ei viitsi siin ise ka spammima hakkata , kui hakkate kaitsma või ka süüdistama scammimisega , SIIS AINULT PROOFIGA. Kui ei , ma panen ISIKLIKULT 5p Warn igaühele kes spammib , ehk 5p warn = 24h , kui on juba 5 ja veel 5 tuleb , siis 7 days!

 

Ise süüdistad mind NO PROOF'iga Reimo Rebaseks , proof et ma reimo rebane olen , võtan käsile asja saad ise warni :/ :y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ise süüdistad mind NO PROOF'iga Reimo Rebaseks , proof et ma reimo rebane olen , võtan käsile asja saad ise warni :/ :y:

 

Süüdistan jah , sest nii mina ja paljud moded teavad seda juba , kuna siis kui liitusid kõik nägid , AGA IKKA SAID UNBAN. Kui sa ülekätte lähed või kasvõi 1 viga , sa oled siit läinud ja kõik. Ning õhtul saad oma PROOF , praeguseks pean minema tööasjadele ja arutustele mida AUSAD INIMESED TEEVAD.

 

Ahjaa , kui sa arvad et Karma ei tee sulle tagasi elu jooksul , siis arva edasi , küll tuleb ja pealegi , scammimisega sa ei saa Pensionit.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Süüdistan jah , sest nii mina ja paljud moded teavad seda juba , kuna siis kui liitusid kõik nägid , AGA IKKA SAID UNBAN. Kui sa ülekätte lähed või kasvõi 1 viga , sa oled siit läinud ja kõik. Ning õhtul saad oma PROOF , praeguseks pean minema tööasjadele ja arutustele mida AUSAD INIMESED TEEVAD.

 

Ahjaa , kui sa arvad et Karma ei tee sulle tagasi elu jooksul , siis arva edasi , küll tuleb ja pealegi , scammimisega sa ei saa Pensionit.

 

ma lähen su peale mega närvi :D tahaks sinuga irl kokku saada ...

Suht nõme vend oled sa ei vääri seda moderaatori kohta siin vahvel.net foorumis :/ Thats the truth !

Kui ma foorumist banned saan sellepärast et arvad et ma olen Reimo Rebane siis GL , saan uuesti unbanned kuna ma saan oma ID kaarti abil ja webcami abil tõestada :) gf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma lähen su peale mega närvi :D tahaks sinuga irl kokku saada ...

Suht nõme vend oled sa ei vääri seda moderaatori kohta siin vahvel.net foorumis :/ Thats the truth !

Kui ma foorumist banned saan sellepärast et arvad et ma olen Reimo Rebane siis GL , saan uuesti unbanned kuna ma saan oma ID kaarti abil ja webcami abil tõestada :) gf

Hullult keeruline on ju sõpra oma ID-kaardiga sinna ette vehkima panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ma lähen su peale mega närvi :D tahaks sinuga irl kokku saada ...

Suht nõme vend oled sa ei vääri seda moderaatori kohta siin vahvel.net foorumis :/ Thats the truth !

Kui ma foorumist banned saan sellepärast et arvad et ma olen Reimo Rebane siis GL , saan uuesti unbanned kuna ma saan oma ID kaarti abil ja webcami abil tõestada :) gf

 

Sa lähed minu peale Närvi? Sa ei saa isegi aru kui raske on mode töö , nii et ole vait.

 

Oh yeah , juba hoiatasin.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Huvitav kas see Chris Kelp on loll, või ta mängib lolli. Eile ütlesin talle, et feikigu vähem, täna juba uuesti mEnraynori ja [email:2urkjjoj]tanel22o@hotmail.com[/email:2urkjjoj]'ga. -_-

 

Ta hakkas veel virisema ka , proovis mind arvama panna et tanel22o on Revodead. Hakkas kartma mind vist kui juba nii hakkab jamama?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lugesin siis kõik need kuus lehekülge algusest lõpuni läbi ja tahan seda öelda, et siin on piisavalt inimesi kes tõestavad, et Chris on Identiteedirott ja sellega kaasnev karistus on päris mõnus. Mul üks tuttav kunagi kasutas ka kellegi teiste identiteeti (Loe:Mitte Runescape pärast) ja sellele järgnes vanglakaristus. Kuid tal olid omad jamad ka veel. Tahaksin ka teada, et millal siis politseisse pöördumine on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lugesin siis kõik need kuus lehekülge algusest lõpuni läbi ja tahan seda öelda, et siin on piisavalt inimesi kes tõestavad, et Chris on Identiteedirott ja sellega kaasnev karistus on päris mõnus. Mul üks tuttav kunagi kasutas ka kellegi teiste identiteeti (Loe:Mitte Runescape pärast) ja sellele järgnes vanglakaristus. Kuid tal olid omad jamad ka veel. Tahaksin ka teada, et millal siis politseisse pöördumine on?

 

 

Kogume kokku kõigist foorumitest tõestusmaterjalid, ja siis ongi politseisse minek.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tüübil sitaks junn jahe ju.

rääkis see abn eespool et chris on itaaalias, tegelt nagunii ei ole lihtsalt tahab et mingi menti ei mindaks ja rääkis et te failite, nagu et manray jääks uskuma.

Mina usun küll et ta saab karistada.

Ja sellel on ka 1 väga hea pluss, siis kui saab karistada siis scammereid jääb vähemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tüübil sitaks junn jahe ju.

rääkis see abn eespool et chris on itaaalias, tegelt nagunii ei ole lihtsalt tahab et mingi menti ei mindaks ja rääkis et te failite, nagu et manray jääks uskuma.

Mina usun küll et ta saab karistada.

Ja sellel on ka 1 väga hea pluss, siis kui saab karistada siis scammereid jääb vähemaks.

 

 

Me üritame ikka nii teha, et asi jõuaks ajalehte ka. Hetkel räägime rs24-ga, ja nad lubasid kõik proofid kokku koguda.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina oled ka meil väga suur spämmer siin foorumis ja netihiiro kui sul midagi tarka pole öelda siis mida sa mölised tühja!Kas asi puutub sinusse on ta sind üle lasknud ja kui ta kedagi üle laseks siis miks keegi teda msn ei lisa või ei räägi et saadaks raha tagasi mida te ajate mingit mendi jama ja sõna ment teil on siin juba karistatav.Kui te olete nii kõvad tapjad ja peksjad siis miks pole tegusid nähtud.Revod Dead või kes see scammer veel Võrust on ta on palju rohkem üle lasknud kui see Chris ja palju rohkem on tal kasutajaid olnud siin Foorumis kui Chrissil aga miks tema kohta ei tehta teemasid ? Sest et manraynori arvad et Menraynor ehk tema faker on Chris Kelp ja tahab teha nii et ta saaks karistada.Manraynor sa oled küll väga jutukas ja su jutust on aru saada et paistad olevat ka väga suur tegude vend.Ja nagu ma lugesin oled sa 18 ka juba.Ja sinul peaks aru olema peas juba võta enda auto kui sul see on ja lenda Võrru lahenda silmast silma see teema ära, või kardad ? Äkki saad vastu hambaid selle eest ? Või äkki sa kardad tulla võrru sest et sinul ei käi sellest tatikast jõud üle ? Loen teie teksti ja naera,mingi Runescape.Igal pool on teemad selle Chris Kelbi , Reimo Rebase , Kent Liivaste , Maikel Traat , Rasmus Sendor , Revo Pihu või pilahk või mis ta oligi.Kulla inimesed miks te ei vaata neid teemasid siis kui te ostate midagi kas tõesti on raske vaadata msn üle korraks kui lisab teid keegi msn-i.Ma arvan ,et moderaatorid ei lisa teid ju niisama neil peab põhjus olema . Alati küsige kus te mu msn saite ja laske alati saata Privaatsõnum et kontrollida kas on ikka vastav isik see kes sulle teatud asja müün,olgu see kas Runescape kasutaja,member pin vms, kas tõesti on raske teil kontrollida ?? Ja minuarust on see teie viga rohkem et te ei kontrolli neid asju..Kui te kontrolliksite neid asju siis ei saaks paljud inimesed üle ka ju.Täiesti enda lohakus.Ja kas keegi müüb teile selliseid kasutajaid nii odavalt nagu scammerid müüvad ?? Ei müü ju mõtelge ise ka natuke ennem kui midagi ostma hakkate..Ja ma tean et nüüd ma saan banni et kaitsen ''scammereid'' vms.Aga lihtsalt enne kui te midagi ostma hakkate võiksite ise ka midagi teha et mitte petta saada.Olete küll kõik väga suure suuga ja kõva iseloomuga siin foorumis..aga aidake teisi ka natuke,vaadake kui palju teid siin on , võiksite siis mõne kasuliku teema teha seoses scammimisega et paljud inimesed veel petta ei saaks.No mis sellest et üks scammer näiteks vähemaks jäi ?? Neid tuleb aina juurde,ja ise levitate neid scammimis nippe ka,Fake panga pildid,Fake msn-id jms.Ja sina Imelik igalpool sa ainult kommenteerid ja oled.Rahune maha räägi ilusti mida sa pead närvi minema iga asja peale kohe ja sõimama,nagu üks vend ütles siin et ''Chris sure vähki ära jms'' aga teate seda et kui soovid teisele s*tta siis tuleb see endale kõik tagasi.*

 

By:Timo

Õu, su sõber rääkis et sa Itaalias. Oled siis ve ? Ma arvan küll et ei ole, sest vaevalt sa tuleksid itaalias mingisse interneti punkti, et minna vahvlisse endakohta teemat lugema.

löl . Fail much ?

Edit:// Btw mix see timo seal all on ? Mingi varjunimi sul ? Ei ole mõtet petta inimesi, kõik tuleb nkn välja. Ega see kui sa kirjutaksid sinna alla Liina, see ka sind ei päästaks. Arvuti on selline tore koht mis näitab igasuguseid asju. multikatest runeni,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ment ei aita inimesi, ment ainult kiusab neid taga. 99% tõenäosusega mentidelt te abi ei saa. Räägin seda oma kogemuse baasilt.

 

Et vähendada üldse meie rs foorumites scamme, tuleks korraldada reaalne "operatsioon".

Esimesena koguda kokku kõik proof ja kõik kellele ta võlgu on (nende nimed, võlgade suurused, pangakontod). Siis tuleb see proof+võlainfo toimetada selle varga kätte. Ning siis tuleb talle päev-paar aega anda. Juba see, et tüübid (kasvõi need kellele ta võlgu) on tal ukse taga, muudab kohe asja tonaalsust ning arvatavasti maksab ta kohe raha ära. Muidugi aitab ka kurja näo tegemine :D Ning kui ei maksa, siis täiesti juhuslikult lendab tal öösel telliskivi läbi akna. Ja kui see ajalehte läheb, seda parem. Siis ülejäänud vargad teavad kuidas nendesugustega käitutakse.

 

Aga muidugi, kes on need julged? :P

 

 

Amichie


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selliseid scammereid ei koti eriti see telliskivi kah neil pohh saavad molli mis seal ikka ei usu eriti et hakkavad tagasi maksma. Ning ment teeb ikka midagi arvatavasti.

 

ise olen mEnraynor5 elt üle saanud kasutasime teda MM-ina proof ka olemas kuskil msn historys.


Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selliseid scammereid ei koti eriti see telliskivi kah neil pohh saavad molli mis seal ikka ei usu eriti et hakkavad tagasi maksma. Ning ment teeb ikka midagi arvatavasti.

 

ise olen mEnraynor5 elt üle saanud kasutasime teda MM-ina proof ka olemas kuskil msn historys.

 

mis mendid teevad ? ega ta vangi ei lähe , sa mingi hull netihiiro ka , ma muidu ABN , sain banned 24 tundi millegi eest , tule võrru panen sulle isiklikult ise vastu hambaid päda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

To Shadowcat & Manraynor : Kuskil peaks isegi olema minu pildid et Menraynor5 on proovinud üle lasta mind isiklikult . Kui kellegil plaanis minna sinna Parksepa Keskkooli , siis mina oleksin isiklikult nõus sinna kaasa tulema , kui väga vaja siis saan ka autot .

 

To Chris Kelp : Pole mõtet midagi paska ajada et pole teinud jne . Tõestus olemas .

 

Aitan Manraynorit ja Shadowcat-ti igati kui vaja abi :)

 

MSN : [email:1h2f16pq]tteerree2@hotmail.com[/email:1h2f16pq] kui vaja mingisugust abi võimidaiganes ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis mendid teevad ? ega ta vangi ei lähe , sa mingi hull netihiiro ka , ma muidu ABN , sain banned 24 tundi millegi eest , tule võrru panen sulle isiklikult ise vastu hambaid päda

 

irw kohe oli aru saada et sa ABN ajad niukest iba juttu et naera surnuks. Irw miks ma peaks võrru tulema et sa mulle vastu hambaid annaks :)? unista ma ei lahenda probleeme 1n1 ;) Btw how the hell im netihiiro olen ma midagi mölisend ? ;)


Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis mendid teevad ? ega ta vangi ei lähe , sa mingi hull netihiiro ka , ma muidu ABN , sain banned 24 tundi millegi eest , tule võrru panen sulle isiklikult ise vastu hambaid päda

 

Tõestus olemas et ABN oli Chris Kelp ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ai, sa peaksid külastama psühhiaatrit, juhul kui sa pole veel külastanud.

 

Ning sul on imelikud kalduvused meeste suhtes, kahju sinust.

 

Tõesti kahju , Rott ja Kalduvustega , 2in1 :wink:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ses suhtes üritas mind ka kunagi ül elasta.

Msn oli vist mingi cros ja numbrid taga kui ma ei eksi? Valetas ,et on keegi teine kuid jah tuli midagi vahele ja ei ostnud.

Oma loll viga oleks olnud kui üle oleksin saanud: Aga teie kes olete saanud, olete ise ka idioodid kui aus olla. Teate miks? Kui see Chris Kalp nimi siin levinud ja te kannate ikka sellele nimele raha siis te peate kas lollid olema/või rahabossid kellel rahast pohhui vms? Kui räägite ,et te ei leidnud midagi siit tema kohta jne siis peaks üks lihtne asi olema . Google NING NETI.EE . sealt leiab infot kõvasti.

Kui nii lollid olete/laisad ja ei viitsi otsida googlest,netist selle tüübi kohta siis paras ,et üle saate, olge targemad hiljem ja uurige natukene ja ärge kandke sellisele idioodile ette keda ei tea.

Kui feik lisab teid ja ütleb ,et manraynor aga pmi ei saada ja te jääte uskuma siis tra te peate elu jobid olema või ise ei arva? see loogiline ,et fake inimene.

Manraynor sulle niipalju ,et anna jah menti, kui ta sind fakeb.

Tore oleks nüüd kui tuleks hoiatus või siis hakatakse mind selleks Chrisiga kutsuma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.