Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Khk

Soovitatud postitused

Aga keegi Keskkooli ka edasi läheb ? Mina näiteks lähen :D

 

Keskkooli, see on siis 10, 11, 12 klass?

Muidu jah, viisin täna paberid ssse TTHK-sse, öeldi, et suht hea keskmine on ja hea võimalus on saada. Soov on minna autotehinkuks aga kui sinna ei saa siis mehhatroonik oli teine valik mille võtsin.

Valisin sellepärast selle ala, kuna ma olen eluaeg mootorite ja autodega mässanud, siklitega ka, kuid veits vähem.

4. august on vestlus ja katsetest või mis iganes, loodan, et peedistama ei hakata.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keskkooli, see on siis 10, 11, 12 klass?

Muidu jah, viisin täna paberid ssse TTHK-sse, öeldi, et suht hea keskmine on ja hea võimalus on saada. Soov on minna autotehinkuks aga kui sinna ei saa siis mehhatroonik oli teine valik mille võtsin.

Valisin sellepärast selle ala, kuna ma olen eluaeg mootorite ja autodega mässanud, siklitega ka, kuid veits vähem.

4. august on vestlus ja katsetest või mis iganes, loodan, et peedistama ei hakata.

 

 

No, kui sa nii kindel endas ja enda võimetes oled, siis milleks hakata üldse oma peas sellist stsenaariumi kirjutama, et vb ei saagi sisse, be positive! ;)

KHK sissesaamisega ei tohiks erilisi probleeme olla, kui hinded korras, kuigi praegusel ajal, kui töökohti napib on paljud noored otsustanud niisama kodusistumise asemel ennast täiendada.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keskkool on küll väga pask valik imo.

läbi tehtud, ja kasu polnud negramm

 

Dude, sul pole keskkool läbi tehtud. Keskharidus ftw. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keskkool on küll väga pask valik imo.

läbi tehtud, ja kasu polnud negramm

 

Busted pinz. :D :-)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega see siis läbi tehtud pole kui quitisid, aga õppida pidi olema jah kõvasti seal vastupidiselt kutsekatele.

 

Ega ei ole midagi nii kõasti õppida.

10-das kordad pmst põhikooli. 11 saad uusi teadmisi ja 12 on siis kõikide eelnevate aastate kordamine ja ka natuke uusi teadmisi...


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.