Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Khk

Soovitatud postitused

VIP
Sellessuhtes, et ma olen seal käinud :D, polnud meeldiv kogemus :D

thats why i quitted

 

Endiselt massive fail. :P

 

Pinnukene, keskkooliharidusega on sul tööturul midagigi kunagi teha, kui peaksid midagi saama.

 

Põhikooliharidusega ei saa sa isegi osades kutsekatel rakenduslikku kõrgharidust omandada ning paljudele töökohtadele ei saa sissegi.

 

Kallid foorumlased, tehke keskkool kindlasti läbi. Saate teadmisi ning mõistust ning enesedistsipliini. See on küll kohati raske(oleneb koolist), kuid see teeb teid tugevaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endiselt massive fail. :P

 

Pinnukene, keskkooliharidusega on sul tööturul midagigi kunagi teha, kui peaksid midagi saama.

 

Põhikooliharidusega ei saa sa isegi osades kutsekatel rakenduslikku kõrgharidust omandada ning paljudele töökohtadele ei saa sissegi.

 

Kallid foorumlased, tehke keskkool kindlasti läbi. Saate teadmisi ning mõistust ning enesedistsipliini. See on küll kohati raske(oleneb koolist), kuid see teeb teid tugevaks.

 

Peale 9ndat kohe kutsekasse on kõvasti parem kui güm.edasi minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist .

Kes siis suundub edasi õppima KHK-sse? Ja mis eriala? Ja miks just KHK?

Ning kuhu , Tartu või mingi muu ? ( ise Tartust , sellepärast :D )

 

Ise proovin Arvutid ja Arvutivõrkudele . :) KHK sellepärast, et gümnaasiumisse ei viici minna, ei taha enam õpikuid nii palju kanda :D Ja üldse KHK lihtsam nagu minuarust võinii

Ma j2rgmisel aastal Tartu KHK-sse automaalriks :)

Wish me luck?:-)


Unholy_P%20R%20O.png

Soovige Edu Goaliga :P?

1961.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.