Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Khk

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

no kui isegi 1200 tuleb iga kuu , siis on super ju :D

nagunii teil kõigil on see kõrist alla läinud , mitte ainult asjalikke asjade peale :D


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jap.seal oli mingi test kus oli natuke mata, loogika ja it ylesandeid... suht lebo oli

ma käin ka ükspäev ära seal. kuskohas see värk toimus seal? ma pole elusees käinud seal.

mingit vanema avaldust on ka vaja seal? ma pean vanemaga sinna minema?

mis IT-ülesandeid seal oli? too mõni näide.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvatavasti sa ei viitsi ja joome pilkut edasi:D:D

 

Aga mis see päis ja jalus on ju header footer inglise keeles.. need asjad on silmi kinni tehtavad. Kui ma tarkvara peale õpima edasi tulin oli juba ägedam ül. Sain 20-nst 20-end:D lebo....


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma käin ka ükspäev ära seal. kuskohas see värk toimus seal? ma pole elusees käinud seal.

mingit vanema avaldust on ka vaja seal? ma pean vanemaga sinna minema?

mis IT-ülesandeid seal oli? too mõni näide.

 

see oli niidupargis .. ja sa pead vanemaga minema sest vanem peab mingi avalduse ära täitma kohapeal.

ma eriti ei mäleta mis seal oli ylesannetest aga yks oli mingi selline et oli loetud mingi arvuti komplekt ja siis kysiti et mida see arvuti sisaldab..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see oli niidupargis .. ja sa pead vanemaga minema sest vanem peab mingi avalduse ära täitma kohapeal.

ma eriti ei mäleta mis seal oli ylesannetest aga yks oli mingi selline et oli loetud mingi arvuti komplekt ja siis kysiti et mida see arvuti sisaldab..

ma siiski lähen autotehniku erialale. saan ilma katseteta sisse. homme või ülehomme käin ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Amn.

Esiteks, loodate siin kõike kohe stippi saada, aga esimene kursus ei saa seda esimesel poolaastal. Sest et tuleb ikka keskmise hinde pealt. Ja ei ole kõigest 3.8 vaja. Ikka rohkem. Stipp on tõesti 600.-, aga seda saavad need, kellel on osakonna parimad hinded, ei meenu, kui mitu pingereast saavad, aga üsna palju ikka.

Siis, bussõidu toetuseks peab olema piletid kleebitud ja edasi tagasi on mingi max. maa ja min, et kui ületab selle või jääb alla, siis ei saa toetust. Bussisõidu toetust saavad ka ainult need, kes ei ela Tartus sees või kõrvalvaldades. Et, elukoha pealt võib teil kursusejuhata suht jaurama hakata ja ei saa teha seda, et koorid raha välja...

Söögiraha on tõesti 20.- krooni päevas, aga seda saavad need, kes on põhikooli baasil.

Pmst, keska baasil on teised reeglid. Stippi saab küll 600.- aga otsest bussipileti raha tagasi ei saa. Selleks peab ka tegema mingi täiendava toetuse avalduse ja seda rahakest on ainult 300.- Pole eriline summa, aga asi seegi. Ja seda saab alates teisest poolaastast.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina isiklikult üritan minna Pottsepaks. Tore amet ja see ongi see amet mida mina just teha tahan. Tean väga vähe inimesi kes oma soovitud ametit teha tahvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvatavasti sa ei viitsi ja joome pilkut edasi:D:D

 

Aga mis see päis ja jalus on ju header footer inglise keeles.. need asjad on silmi kinni tehtavad. Kui ma tarkvara peale õpima edasi tulin oli juba ägedam ül. Sain 20-nst 20-end:D lebo....

 

 

+1 , kuna jutus on pilku sees :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Aga keegi Keskkooli ka edasi läheb ? Mina näiteks lähen :D

 

Miks sa arvad et peale 12ndat ei saa kutsekasse minna?

Ega kõik siin pole üheksanda lõpetanud, enamus 12

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.