Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Armastus/armumine

Soovitatud postitused

Ja live123 sulle veel seda ka,et armastus esimesest silmapilgust pole olemas, usu v mitte.

Ta võib lihtsalt sulle esimesel silmapilgul paista väga meelepärane ja kena tütarlaps aga armastus , no sellist asja kyll ei sa olla :D

See on meeldimine siiski.

kthxbye


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere.

APPI AIDAKE meie klassi tuli uus tüdruk ja kuidas nüüd õelda ehk armastus esimesest silmapilkust ta meeldib mulle nii väga aga mul ei ole julgust seda talle õelda ja ma ei tea kas tema ültse armastab mind mõned korrad on ära vaigselt kiskunud aga siis on õpetaja peale sattunud mis ma peaks tegema või ütlema. MUL EI OLE JULGUST LIHTSALT.Msn pole mul talle kah midagi muud õelda kui ainuld tsau ja mis teed mul lihtsalt saab mail otsa kui ma ta pilti näen (L)(L)

 

Mine kutsu välja issand jumal mis sul kaotada on?

Seni kuni sul võimalus on, muidu pärast vaatab, et oled mingi sitakott ja ei tahagi sind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on asjaga niimoodi. Peale seda kui ma oma esimeselt armastuselt reaalselt korvi sain, pole armatust rohkem tulnud. Sa lihtsalt ei tunne enam niimoodi ja ongi kõik. Ma arvan, et ei taha end alateadlikult siduda niimoodi, kuna kardan jälle haiget saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on asjaga niimoodi. Peale seda kui ma oma esimeselt armastuselt reaalselt korvi sain, pole armatust rohkem tulnud. Sa lihtsalt ei tunne enam niimoodi ja ongi kõik. Ma arvan, et ei taha end alateadlikult siduda niimoodi, kuna kardan jälle haiget saada.

 

See on lihtsalt fakt, et kui sa oled korra armunud, siis järgneval/järgnevatel korral/kordadel oled jube ebakindel ning ei tea ise ka, mida sa tunned. Sa pole ainus, kellel nii on juhtunud ning sa ei ole viimane, kellel nii juhtub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, võite mind küll lolliks pidada, kuid olen ühe ja sama tüdrukuga 5 korda käinud. Siiani oleme väga head sõbrad. Alguses oli ka armastus, päras lihtsalt meeldimine ja kiindumus. Väga tihti räägitakse, et kui minnakse lahku, siis on sõprus läbi. See on kuidas kellelegi. Mina suhtlen siiani kõikide oma endiste tüdrukutega ja kõigiga saan hästi läbi.

Kui oled korra väga haiget saanud, siis enam eriti ei tahaks jah, aga millest siis muidu õppida, kui omaenda vigadest? Igatahes, ärge armastusele peale esimest või teist lahkuminekut küll käega lööge, te ei tea, mis elu tuua võib.

 

Häid jõule,

Kakatrall


Foorum pole peldik, kuhu peaksid Sa s*ttuma !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Armastuse olemasolu koha pealt olen alati skeptik olnud, kuid hiljuti olen üha rohkem veendunud, et taoline "tunne" on täiesti olemas.

Kuigi ma pole reaalselt seda tundnud, olen ma aga (kuigi vähestel kordadel) tundnud selle konseptsiooni unenägudes. Vaatamata sellele, et see on uni, on emotsioonid täiesti selged ning sugugi mitte sürrealistlikud. Utoopia võib unenägudes avalduda stsenaariumites, inimestes, värvides, helides, kuid mitte emotsioonides. No, sir.

 

Üks on aga selge: ma ei kavatsegi astuda tõsist sammu püsisuhte poole, kui see tunne mind ei valda. Kahe viimase nädala jooksul olen muutunud skeptiku perspektiivi jälgijast inimeseks, kes usub(jutt käib armastusest/armumisest).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nm.

 

 

in 7th heaven


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul on asjaga niimoodi. Peale seda kui ma oma esimeselt armastuselt reaalselt korvi sain, pole armatust rohkem tulnud. Sa lihtsalt ei tunne enam niimoodi ja ongi kõik. Ma arvan, et ei taha end alateadlikult siduda niimoodi, kuna kardan jälle haiget saada.

Hakka geiks, mehed on teistsugused.

Mul endal ikka väga suur jama, asi siis selles, et mu eks tüdruk, kes mu teise poisi pärast maha jättis ning elab SOOMES tunnistas hiljaaegu, et ta ei saa minust üle, näeb und minust jne ning peale seda nuttis tund aega ja värises. Tore, tore, aga paraku tunnen ka mina tema vastu nii, aga mul on hetkel juba uus tüdruk, mu eks aga elab soomes, kus ka tal on kutt olemas. Mida helli ma sellises olukorras ette võtan, kui oma praeguse tüdruku vastu on tunded täielikult kadunud ning eksiga ei tuleks meil iialgil asja, meri on vahel -.-


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hakka geiks, mehed on teistsugused.

Mul endal ikka väga suur jama, asi siis selles, et mu eks tüdruk, kes mu teise poisi pärast maha jättis ning elab SOOMES tunnistas hiljaaegu, et ta ei saa minust üle, näeb und minust jne ning peale seda nuttis tund aega ja värises. Tore, tore, aga paraku tunnen ka mina tema vastu nii, aga mul on hetkel juba uus tüdruk, mu eks aga elab soomes, kus ka tal on kutt olemas. Mida helli ma sellises olukorras ette võtan, kui oma praeguse tüdruku vastu on tunded täielikult kadunud ning eksiga ei tuleks meil iialgil asja, meri on vahel -.-

 

Suicide.jpeg


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suicide.jpeg

na, elu on ilus, kui paar asja välja arvata ^^

must figure sum shit out, that's all


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Juhuslikult said 2 ülemist postitajat banni just seepärast, et nad siin spammisid.

 

Jagan mõttetera: "True love waits." Ei hakka tõlgendama füüsilist atraktiivsust kui armastust. Senikaua, kuni ei ole armastust kohanud, pidutsen täiega ning naudin vallalisust. Armastus on minu perspektiivis midagi sellist, mis võib nii tekkida kui ka olla juba olemas. See teine variant on see "esimesest silmapilgust" teema. Aga jah, kaldun arvama, et pikk ja ilus suhe tuleb nendel kahel, kes on juba nii mõndagi koos läbi elanud, kuna armastus on inimese kõige kõrgem tolereerimise tasand. :)

 

Enda kohta on olnud nii, et vanasti sai ka lolli peaga arvatud, et olen armunud olnud. Tänaseks arvan, et armastust ma veel tundnud ei ole. Muidugi olen leidnud tüdrukutes, kes mulle meeldinud on, selliseid jooni, mida olen pidanud eriliseks ning unikaalseteks, kuid ei seosta seda armastamisega. Üldiselt, see on väga lai mõiste ning sõna, mis räägib kümnete teiste sõnade eest.

 

Hea teema on! Ilmselt hakkan siia tihti kirjutama.

 

Räägid väga õigesti , aitäh et kirjutasid selle siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.