Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Armastus/armumine

Soovitatud postitused

nah ma sul 10 olen.

 

 

SAAGE ARU MA OLEN 11 AASTANE JA MITTE HEAL JUHUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

1 aasta on küll nii suur vahe mille pärast närveerida. Ei tegelt karm on minu meelest üks normaalseimaid 11 aastaseid keda netis kohtand olen , gg.'

 

(( Kerge offtopic heheheh))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1 aasta on küll nii suur vahe mille pärast närveerida. Ei tegelt karm on minu meelest üks normaalseimaid 11 aastaseid keda netis kohtand olen , gg.'

 

(( Kerge offtopic heheheh))

Thats true :)

On topic: Endal hetkel olemas tüdruk , ei tea kas just kõrvuni armunud aga midagi ikka tunnen .


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole tüdrukut. :P

 

---------- Postitused liidetud 09:15 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:14 ----------

 

 

Räägid äkki seda ka, mis te jaanipäeval tegite? :D

 

 

see pole vahvli kasutajatele lugemiseks, btw, see pole kelly kellest ma rääkisin siin


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
armastan ühte poissi minu koolist , ta käib 11ndas ma käin 6ndas :(

 

saatsin talle armastuskirja millele ta pole vastanud , aidake nippe mõelda

 

olen ise poiss ja 12 aastat

 

Ma ei tahaks enam edasi kuulda:S Ta kirjutas ju nii! (]armastan ühte poissi minu koolist , ta käib 11ndas ma käin 6ndas ) ja lõpus oli (olen ise poiss ja 12 aastat) loodan et maailm ära ei keera:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kevadel lõpetasin suhte, sest minu jaoks muutus see liiga lämmatavaks ja mul ei olnud enam mingit vabadust. Eks alguses see armastus tegigi pimedaks ja ei tajunud seda, kuidas kutt mind lihtsalt enda eraomandiks pidas. Vähe sellest, et mul ei tohtinud meessoost sõpru/tuttavaid olla, aga ma ei tohtinud isegi meessoost isikutega näiteks msnis suhelda ning sõbrannadega väljas käimine oli ka täiesti mõeldamatu. Tasapisi avaski mu silmad see, kui kokku kolisime.. Hetkel mina tõsist suhet ei tahagi. Piisavalt aega veel Mr. Righti leidmiseks. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tean et suur osa siin on poisse ja sooviks ka teada saada teilt paari arvamust...

kuidas teie saate aru tavaliselt kui te tüdrukule meeldite, ja kas teiearust peab ennem ütlema tüdruk välja et poiss meeldib talle või vastupidi?

mulle endale meeldib ka üks poiss, tean teda juba ülipikka aega, kuid tõsised tunded tulid mingi pool aastat tagasi. Ise olen talle öelnud et ta meeldib mulle kuid sellepeale on ta vastanud vaid nõmeda ütlused- ''ok''. tean et paljud teist saab selle üle naerda kuid mai saa aru miks ei võiks poiss kohe tõsiselt oma arvamuse välja öelda?. Aitähh lugemast =P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tean et suur osa siin on poisse ja sooviks ka teada saada teilt paari arvamust...

kuidas teie saate aru tavaliselt kui te tüdrukule meeldite, ja kas teiearust peab ennem ütlema tüdruk välja et poiss meeldib talle või vastupidi?

mulle endale meeldib ka üks poiss, tean teda juba ülipikka aega, kuid tõsised tunded tulid mingi pool aastat tagasi. Ise olen talle öelnud et ta meeldib mulle kuid sellepeale on ta vastanud vaid nõmeda ütlused- ''ok''. tean et paljud teist saab selle üle naerda kuid mai saa aru miks ei võiks poiss kohe tõsiselt oma arvamuse välja öelda?. Aitähh lugemast =P

 

Sest poiss kardab, et tüdruk ei ole tast huvitatud ja lahkub häbiga.

Toon väga ulmelise näite, ei ole üldse võrreldavgi sinu omaga aga niisiis. Mõned aastad tagasi 7-8. klassis läks üks inimene tunni alguses jah mitte vahetunnis vms aga siis kui kõik juba püsti seisid neiu juurde ja ütles need valjusti välja ning valus korv tuli. Nagu ma ütlesin seda ei annagi võrrelda aga kujuta ette mis häbi talle sealt tuli :D Aga annab ikka mõistust olla, et nii käituda eks.

 

Loomulikult oota mõni rahulikum moment kus olete kahekesi ja lase tuld.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mmm, pärast seda kui ma oktoobri alguses välja sain ja avastasin, et olen ka selles mõttes vaba, olen ma nüüdseks jälle leidnud ühe silmarõõmu :D Aga noh, ega üksik ma polegi olnud, sellised sõbrannad kes su vajadused ära rahuldavad on piisavalt :P


rainukaszu9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

armastus on metafoor

kuna mul oli vajadus naerda siis ma lugesin paari lehe taguseid neid ja ma leidsin ühe väga huvitava posti

ARMASTUST TÕESTI POLE OLEMAS,ON AINULT KIINDUMUS KELLEGISSE,MIS HILJEM MUUTUB OMANDI TUNDEKS JA HARJUMUSEKS KELLEGIGA KOOS OLLA.

Ja sellest ongi kujunenud välja sõna "ARMASTUS",muidugi,me kõik usume sellesse,et on olemas,aga see on puhas filosoovia.

 

See tüüp vist ütles kõik õieti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere.

APPI AIDAKE meie klassi tuli uus tüdruk ja kuidas nüüd õelda ehk armastus esimesest silmapilkust ta meeldib mulle nii väga aga mul ei ole julgust seda talle õelda ja ma ei tea kas tema ültse armastab mind mõned korrad on ära vaigselt kiskunud aga siis on õpetaja peale sattunud mis ma peaks tegema või ütlema. MUL EI OLE JULGUST LIHTSALT.Msn pole mul talle kah midagi muud õelda kui ainuld tsau ja mis teed mul lihtsalt saab mail otsa kui ma ta pilti näen (L)(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere.

APPI AIDAKE meie klassi tuli uus tüdruk ja kuidas nüüd õelda ehk armastus esimesest silmapilkust ta meeldib mulle nii väga aga mul ei ole julgust seda talle õelda ja ma ei tea kas tema ültse armastab mind mõned korrad on ära vaigselt kiskunud aga siis on õpetaja peale sattunud mis ma peaks tegema või ütlema. MUL EI OLE JULGUST LIHTSALT.Msn pole mul talle kah midagi muud õelda kui ainuld tsau ja mis teed mul lihtsalt saab mail otsa kui ma ta pilti näen (L)(L)

super-cool-story-bro.png

 

Õpi ennem õigekiri ära, siis hakka armastusest rääkima. Sa oled 11(?) minu teada ning sellises vanuses inimene ei teagi mis on armastus, veel vähem suhe.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis vahet sell on kui vana sa oled alati on asi vanuses mind see ei huvita DAA JA MA OLEN 13 TAINAS **** KYLL

 

Miks on vaja valetada oma vanust, Hendri?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
okey okey olen 12 mitte 13

 

No näed. Vanuse valetamisel ei ole mõtet. Nii või naa tuleb õige vanus välja. See, et sa ennast paar aastat vanemaks valetad, ei tee sind intelligentsemaks ega seltskondlikumaks. Lihtsalt jää endaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.