Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keegi bmx sõidab ?

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Nagu näha, ei tea enamus postitajad ratastest mitte midagi:/

Mida ulute selle kaalu üle kui ise ostsite sellise pasa.Andu bmx kaalub ka 12kg, selleeest on see tääiesti pommikindel.Poseritel poleks vajagi rattaid üldse:)

 

:? Netigängster tahtis ka sõna sekka öelda, kuid failis siiski. Räägi, mida sina bmx-idest siis tead?

Mine oma Runescape alafoorumisse tagasi.:D


bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rahulikult.

 

Tehke pilte ja videosid oma ratastest/sõitudest jne. Kindlasti nendel on, kes tõsisemalt tegelevad.. :P

 

Ise ei tegele, kuna siin regioonis poleks kuskil sõita ja ei ole huvi ka. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:? Netigängster tahtis ka sõna sekka öelda, kuid failis siiski. Räägi, mida sina bmx-idest siis tead?

Mine oma Runescape alafoorumisse tagasi.:D

 

Mis runescape siia puutub? Ailar ei käigi seal muide.

 

Ise ei sõida, ei huvita ka. 3 aastat tagasi sõitsin mingise saaniga. Dirti. Aga see oli ka mingi suht ''poosimine''.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:? Netigängster tahtis ka sõna sekka öelda, kuid failis siiski. Räägi, mida sina bmx-idest siis tead?

Mine oma Runescape alafoorumisse tagasi.:D

 

Ma tõesti käin räigelt runescape alafoorumis:D

Kellele gängster, kellele isa.Mõtle enne kui suud paotad poja.Kordades rohkem kui sina;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma tõesti käin räigelt runescape alafoorumis:D

Kellele gängster, kellele isa.Mõtle enne kui suud paotad poja.Kordades rohkem kui sina;)

 

Mäletan kui ma isegi veel käisin vahest, siis küll käisid suht pidevalt seal:D Ah aitab, mai viitsi enam möliseda:ty


bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rahulikult.

 

Tehke pilte ja videosid oma ratastest/sõitudest jne. Kindlasti nendel on, kes tõsisemalt tegelevad.. :P

 

Ise ei tegele, kuna siin regioonis poleks kuskil sõita ja ei ole huvi ka. :D

 

Hea, et zummzumm mu jutule pihta sai.

Orcut, ma võin öelda, et Eestis on ikka tegelt sitaks sõita, tahtmist peab olema lihtsalt.Streeti on meil päris korrlaikult:)

Tallinnas on parki ja dirti ka vähe veidi, see eest striiti on kõigerohkem.

Tartu on Eesti rattapedede pealinn oma rahinge, välikate ja sisekatega:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

heh , teema on kas keegi sõidab bmxi , osad juba müüvad rattaid siin. Aga noh see selleks.

 

Hmm , ise olen ka sõitnud natukene ,kasutaja Reimo bmxiga;D Mõnel kellel bmx oskab ka vähem trikke kui mina , kelle pole enda bmxi. Erilist vajadust ka pole, selle alaga ei tegele. See mis oli , oli lapsepõlv.


bart3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Luukad, võta esipidurid maha.

 

Reimo, mõni mysticus müügil olnud ratastest?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu ma näen, on WTP jumal :) Minu arvates pole wtp midagi erilist, lihtsalt teise nimega Salt. Endal muidu Wtp 4seasons 06 ratas. Ära olen vahetanud lenksu (8 rise, 27.5 lai. 13b big bar) Sadulapost(cutitud macneil stump pivotal) Sadul (mcneil 09 sadul pivotal). Siis pedaalid on eclatid (läbipaistvad). Keskjooksu olen kaks korda vahetanud.. Suht rahul enda rattaga atm.

Sõitnud väga palju pole, mingine proff ka pole. Väheseid trikke oskan.. Paremad neist siis: Transfer to canadian footjam, no handeri sain korraks lahti (väga vähe, käed korraks ette). 270´ corneris. siis quarteris 180´disaster. Airida pmst ei oska, vaevu saan rattad üle rambi.

Muidu, kui keegi tahab, annaks vanad metallist pedaalid suhteliselt odavalt ära.. Päris heas korras on. Vahetatavate pinidega. Lahtised.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kunagi sõitsin, ei mäleta mis nimi oligi, igatahes abiratastega olin veel siis :DD

 

ise räägid et jalad haiged sul. sa pole toast väljagi saanud kunagi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.