Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaklused.

Soovitatud postitused

VIP
no jah. ma ise munadesse ei tao. kuna sulle ka ei meeldi kui keegi taoks vb? Noh tõesti.. Võib sinna lüüa aga ma ei lööks. Liiga ebaaus minu jaoks.. Trennis/võistlustel ei või samamoodi lüüa.. Sellised reeglid vähemalt kickis on.. Kõik lihtsam. Võta alati enne kaklust sihtmärk. Ma võtan tavaliselt vastase nina. Treener sammuti. Võtab nina ja kui selle sisse lööb siis vastasel perses ka suht kõik:)

 

Eheee, kui mulle mingi 20-30 aastane ikka reaalselt molli tahaks panna siis ma küll ei üritaks tal nina sassi lüüa..

(ma ise suht lühike ka).


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eheee, kui mulle mingi 20-30 aastane ikka reaalselt molli tahaks panna siis ma küll ei üritaks tal nina sassi lüüa..

(ma ise suht lühike ka).

 

Seda küll jah. Kui väga väike oled siis jah ei saa vasta nina lüüa ja miks mitte munadesse. aga ma ei löö juba sellepärast ,et ma ei hakka harjutama. Kuna võistlustel ei või taguda munadesse. Sama on ,et põlvega ei või peksta ja küünarnukiga .Kui peaks kaklus toimuma siis üritan ka enamasti mitte neid kasutada. Muidu harjutan ära ja hakkangi kakluses kasutama neid asju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra need kes munadesse l66vad on LOHID !!!!!!!!!!!!!!!!!! annaks ise l6uga nendele kes kottidesse l66vad teistele


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Isiklikult pole ma ühtegi kaklust alustanud , seega ma ei löö esimesena. Kui mulle sisse sõidetakse, saadakse kaks korda vastu. See on hea viis, sest kui asi viiakse menti, ei saa mina pähe, vaid seda nim. enesekaitseks.

 

Kusjuures ei ole alati nii et sina ei jää süüdi.

Kakluses on mõlemad osapooled süüdi kui teine vastu annab.

 

Muidugi see oleneb inimesest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väiksena sai ikka kakeldud päris mõnusalt, enam ei soovi probleeme ja jamasi kuna sellepärast juba alaealiste komisjonis käidud.

 

Muidugi kui teine tuleb mölisema, möliseb, möliseb, siis vb tõmban paugu ära ka, eks muidugi oleneb olukorrast.

 

Muidu olime võistlustel Leedus, seal olid mingi 14-15 aastased, jõhkralt pikad leedukad, mingi 190cm, ma ise mingi 175cm, siis arvasid, et mingi kõvad mehed, seal oli teisigi, paukusid kõigiga seal, ainuke olin mina kes vastu hakkas, ei hakka küll end kiitma, kuid vahel tasub ära kui mölised vastu, siis ei jää sellist nägemust, et kardad neid. Siis nad ei lõpetagi ära kui hakkad nendeest kuskile pugema.


-

-

carlipaarti.png

MSN: [email:53fenv2s]carl.999@hotmail.com[/email:53fenv2s]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra need kes munadesse l66vad on LOHID !!!!!!!!!!!!!!!!!! annaks ise l6uga nendele kes kottidesse l66vad teistele

 

 

 

Kui mingi faking 25 aastane kemmar tuleb mingi süstlaga minu poole siis ma annaks küll jalaga kelladesse.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui mingi faking 25 aastane kemmar tuleb mingi süstlaga minu poole siis ma annaks küll jalaga kelladesse.

 

HAHAHAAHAHAHAHAHAHA :cool:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui mingi faking 25 aastane kemmar tuleb mingi süstlaga minu poole siis ma annaks küll jalaga kelladesse.

 

nojah siis ma parem jookseks:D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nojah siis ma parem jookseks:D

 

Kui ta mul suht lähedal oleks siis annaks jalaga ja siis jookseks.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
f_a_i_l:d:d

 

Sul on suured probleemid lugemisega. Aitäh, et silma arsti juurde pöördud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olen klassivennaga jagelenud väiksena noh mina olen tal mõõda tatti virutand ja on teme mulle ka aga üldiselt ise ei alusta peksmist kui jah mingi piider ei tule põhjuseta mind sõimama . Julgus on inimese nõrgimaid külgi :P kord pidin peksa saama kuid mõte tõõtas ja sisetunne ütles no türa kuidas ma saan niimodi peksa saada ja ei saanud :D MINGID 2 SUURT PEDE OLI Kui ma 6. klassis käisin peksin 7.nda jobusi kuna mõlisesid et ma Oksmaa ja kõrvik peale seda kui nad peksa said pole enam mõlisend. ja lihas mass pole kõige tähtsam aga siiski kui sa suudad ühe käega rahulikult 15-20 kg hantlit käsitleda võid kindel olla et kui vastasele pihta saad on ta omadega per*es tean seda isiklikult :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen klassivennaga jagelenud väiksena noh mina olen tal mõõda tatti virutand ja on teme mulle ka aga üldiselt ise ei alusta peksmist kui jah mingi piider ei tule põhjuseta mind sõimama . Julgus on inimese nõrgimaid külgi :P kord pidin peksa saama kuid mõte tõõtas ja sisetunne ütles no türa kuidas ma saan niimodi peksa saada ja ei saanud :D MINGID 2 SUURT PEDE OLI Kui ma 6. klassis käisin peksin 7.nda jobusi kuna mõlisesid et ma Oksmaa ja kõrvik peale seda kui nad peksa said pole enam mõlisend. ja lihas mass pole kõige tähtsam aga siiski kui sa suudad ühe käega rahulikult 15-20 kg hantlit käsitleda võid kindel olla et kui vastasele pihta saad on ta omadega per*es tean seda isiklikult :D

 

 

Sa suudad? Tra eriline machoXd:d:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen klassivennaga jagelenud väiksena noh mina olen tal mõõda tatti virutand ja on teme mulle ka aga üldiselt ise ei alusta peksmist kui jah mingi piider ei tule põhjuseta mind sõimama . Julgus on inimese nõrgimaid külgi :P kord pidin peksa saama kuid mõte tõõtas ja sisetunne ütles no türa kuidas ma saan niimodi peksa saada ja ei saanud :D MINGID 2 SUURT PEDE OLI Kui ma 6. klassis käisin peksin 7.nda jobusi kuna mõlisesid et ma Oksmaa ja kõrvik peale seda kui nad peksa said pole enam mõlisend. ja lihas mass pole kõige tähtsam aga siiski kui sa suudad ühe käega rahulikult 15-20 kg hantlit käsitleda võid kindel olla et kui vastasele pihta saad on ta omadega per*es tean seda isiklikult :D

 

 

Hehehe. Tal võib olla jõudu kui lükkab 15-20 kiloseid hantleid alla. Üks hea asi tal on jõudu. teine sitt asi. Tal kiirus nii väike ,et jah.. Ta võib massiga lüüa aga kui vastane on piisavalt kiire siis ta lihtsalyt läheb selle löögi eest ära või laseb läbi:) Sest trennis näha olnud. Ükskord trennis oli mingi suht lai ja pikk tegelane. Löök oli hea tugev kui pihta said ikka. Aga ta lõi massiga või jõuga ja see tegi ta aeglaseks. Lasin läbi ja siis kohe ise täiega kümpi. Ja ongi kõik.. Kuna kui sul jubedad lihased siis sa ei saa käsi normaalselt hoida.. Liiguvad kehast natukene eemale. Ja kui 15-20 kg hantleid tõsta siis peab ikka mingine lihas ka olema:) Kuid jah. Võib ka nii olla ,et saab ka kiire vennike pwni. Laseb kogemata 1-3 laksu vasta hambaid pihta ja ongi owned. Aga kui ei lase siis pole nii kerge:) Kõik on võimalik kui tahta:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väiksena sai ikka kakeldud päris mõnusalt, enam ei soovi probleeme ja jamasi kuna sellepärast juba alaealiste komisjonis käidud.

 

Muidugi kui teine tuleb mölisema, möliseb, möliseb, siis vb tõmban paugu ära ka, eks muidugi oleneb olukorrast.

 

Muidu olime võistlustel Leedus, seal olid mingi 14-15 aastased, jõhkralt pikad leedukad, mingi 190cm, ma ise mingi 175cm, siis arvasid, et mingi kõvad mehed, seal oli teisigi, paukusid kõigiga seal, ainuke olin mina kes vastu hakkas, ei hakka küll end kiitma, kuid vahel tasub ära kui mölised vastu, siis ei jää sellist nägemust, et kardad neid. Siis nad ei lõpetagi ära kui hakkad nendeest kuskile pugema.

 

Sina, kakled? Irw Carl ära aja paska :D olen sul sõnadegagi pisara silma ajanud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koolis ise pole väga mölisema läinud ,kui keegi tuleb põrkama siis üritan sõnadega lahendada - Ja kui ta mingi väga segast peksab siis kütan vastu pead ,et mõistus tagasi tuleks .. Aga koolis vähesed tulevad minuga plõksima , see hea :)

 

Muidu ükskord olime ühe sõbraga kooli ees ( sõber mingi 1 a poksis käinud ja ta isa mingi poksija vms ) ,siis 4 tüüpi tulid plõksima ( 7ndast , ma käin 6ndas ) , siis ma ütlesin et dvj kutsun ka 2 sõpra et teeme 4n4 nagu .. Siis üks tuli lükkama , siis sõber küttis talle lõuksi , vend oli 10 min pikali . Siis läksid minema : DD järgmine päev läksime mingi 5-6kesti koju , vennad jooksid 4kesti peale meile mingi kaigastega , siis andsime lõuksi , vennad kitusid õpsidele ära et me tulime mölisema .. Oleks peaaegu käsa saanud ,aga õnneks üks mu klassi tüdruk nägi pealt seda kui nad meiega plõksisid siis rääkis õpsile ka ,et need 7ndikud tulid ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise pole kunagi tülinorinud, pole selline inimene-.-

Ega kui apuk sisse tuleb siis saab vastu ka, vahetpole kas saad sisse või ei saa:)

Üskord oli, sain sõbralt lambist 2 pauku sisse, aga sai mult vasaksirge ja k0.

Ise olin pärast naq kivipallur 2 lõuaga:D teisel oli mokk segamini

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole vist ka nii kakelnud et mingi pea lõhki/nina verine vms...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaks korda olen elus kakelnud. Samal päeval ja järjest kohe..

Mõlemad korrad tegin ära. ;) Esimene oli klassivend ja teine oli mingi 2 klassi all pool, kes mõtles, et paneb mulle puid alla.. :D Aga jah, üldiselt vägivalalst hoidun ja pean neid nõrkadeks, kes muud moodi konflikte lahendada ei oska..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.