Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaklused.

Soovitatud postitused

VIP

Üleeile sõitsin rahulikult ühele sisse.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelmine aasta septembris sai ühikas jamh ühele sisse sõidetud, ta on minust ligi 1 aasta vanem, sisse sõitsin talle kuna ta oli liiga ülbe, paukus jne... Lõpuks viskas üle ja jamh, sain paar pauku sisse antud ja sõbrad tõmbasid mind kohe eemale.

Mm, nüüd pmst saame selle vennaga väga hästi läbi. :D

Suht kahetsen et sisse lendasin, oleksin võinud ennast vaos hoida. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Parim lause ühe tatti poolt mis olen kuulnud on : " Daway teeme 1on1, ma kutsun sõbrad ka"

:D graffit oli ka vist

Einoo, päris hästi öeldud:D olen ise ka selliseid asju kuulnud tattidelt nagu et:''ma annan sulle koos oma isaga peksa'', ''ma kutsun oma venna ja siis ta annab peksa'' jne :D ...Ei aga ikkagi 10p :D ise pole peksuvend...


bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Klassivend mõlises .. ta istus minu taga ..

 

tükk aega mõlises.. mõtlesin kas panen paugu võiei ..

 

mõlises mõlises ...

 

väänasin üle laua paugu sisse .. nina luu läks.. ja poiss on nüüd niitagasihoidlikk ..

 

Tavaliselt ikka ei peksa nii uupi .. aga närvi ajab siis panen paugu ära .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Klassivend mõlises .. ta istus minu taga ..

 

tükk aega mõlises.. mõtlesin kas panen paugu võiei ..

 

mõlises mõlises ...

 

väänasin üle laua paugu sisse .. nina luu läks.. ja poiss on nüüd niitagasihoidlikk ..

 

Tavaliselt ikka ei peksa nii uupi .. aga närvi ajab siis panen paugu ära .

 

endal oli samamoodi eelmine aasta,kui samune loh kellelt kunagi molli sain mitte midagi aru ei saanud ja hakkas oma peenise ''kunstiteoseid'' tegema minu nime juurde kirjutades.Mölises ikka veel,siis lihtsalt käis nii närvidele et üle laua läksin kallale talle ,oleks vaid saanud oleks hambad välja löönud aga see raibe kattis kätega näo ära kohe ja klassikaaslased tulid vahele.Ei tähtnud pärast enam tõmblema kah hakata,oleks ise ära saanud nvn :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Räiged põkid kohal, kui vanad te olitegi, vahemikus 10-15?

Mai tea, te ei ole "sitakotid" kui te ei kakle, ehk nüüd tuleb selliseid vennikesi rohkem kes hoiduvad sellisest pasast, pole mõtet nagu siin endaarust reklaamida kui kõva "tegija" sa oled. Saage üle juba.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

käisin sõbraga linnas ringi, mõtlesime jooke võtta, siis tuli mingi 4 tüüpi vastu, 2 rokkarit, 1 emo ja 2 mingi skinheadi.

Algul tulid 2 rokkarit teised olid taga, 2 rokkarit tulid mulle peale, ühel murdsin käeluu teisel lõin nina sisse, enam nad ei tulnud siis tulid 2 skinnheadi üks tõmba paugu näkku, läksin närvi peksin mõlemad ära, ühel lõin sahtli puhtaks teisel lõin jalaga paar pauku näkku, emol võtsin juustest kinni ja ta hakkas nutma,

---

Tegelt ise ei ole korralikes kaklustes olnud, viimane oli üks pede, mu pool oli pinda siis tuli siia paukuma tõmbas mulle litti, tõmbasin paugu vastu, siis meid lahutati, ta tõmmati trepist alla, mind tuppa, rabelesin lahti ja tõmbasin jalaga näkku:D

pärast olime sõbrad edasi:D


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
käisin sõbraga linnas ringi, mõtlesime jooke võtta, siis tuli mingi 4 tüüpi vastu, 2 rokkarit, 1 emo ja 2 mingi skinheadi.

Algul tulid 2 rokkarit teised olid taga, 2 rokkarit tulid mulle peale, ühel murdsin käeluu teisel lõin nina sisse, enam nad ei tulnud siis tulid 2 skinnheadi üks tõmba paugu näkku, läksin närvi peksin mõlemad ära, ühel lõin sahtli puhtaks teisel lõin jalaga paar pauku näkku, emol võtsin juustest kinni ja ta hakkas nutma,

---

Tegelt ise ei ole korralikes kaklustes olnud, viimane oli üks pede, mu pool oli pinda siis tuli siia paukuma tõmbas mulle litti, tõmbasin paugu vastu, siis meid lahutati, ta tõmmati trepist alla, mind tuppa, rabelesin lahti ja tõmbasin jalaga näkku:D

pärast olime sõbrad edasi:D

 

See vend on mingi ull Rocky oma jutu järgi-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui üritad nalja teha siis katsu natuke kvaliteetsem olla: 2+1+2=4?

 

Ma hetkel naeran kõva häälega :D

 

Kui lollilt võib küll üks vale välja kukkuda.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räiged põkid kohal, kui vanad te olitegi, vahemikus 10-15?

Mai tea, te ei ole "sitakotid" kui te ei kakle, ehk nüüd tuleb selliseid vennikesi rohkem kes hoiduvad sellisest pasast, pole mõtet nagu siin endaarust reklaamida kui kõva "tegija" sa oled. Saage üle juba.

 

No kui sul tuleb kaklusi ette siis mida sa teed?Situd täis ennast või?Ja mida see vanus loeb,su jutt ajab sita keema ausalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.