Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaklused.

Soovitatud postitused

3 a tagasi läksin välja kaklema panid jalaga talle lõi mulle vastu nina , katsusin käega ütlesin mine vittu õps tuli vahele lõin kogemata õpetajale molli aga enam to vend mõlisend pole vait kui sukk

 

Päris kõva kutt oled nüüd !!!!!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole ammu aega kakelnud.

Mingi 6 või 7 kunagi ammu lõin ühel tüübil silma siniseks, kuna too mölises iga päev. :D

Aga noh sellist väiksemat rüselemist tuleb suht tihti ette :P


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
3 a tagasi läksin välja kaklema panid jalaga talle lõi mulle vastu nina , katsusin käega ütlesin mine vittu õps tuli vahele lõin kogemata õpetajale molli aga enam to vend mõlisend pole vait kui sukk

 

:D:D:D:D lol

 

ise pole eriti kakelnud pole sihuke põrkaja vend ja kehaehitus selline et iga suvakas minuga kah põrkama ei tule :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sünnipäev kui 17 sain.tompasin suht naabri läbi raha varguse eest.Muidu ise 2 korda elus peksa saand. kui 14 olin sain reka mehe käest auto akna puruks viskamise eest ja teine korda kui läksime sõbraga piima poodi ostma ja venkude kamp kolbi päris hästi meid . :uni:


TCL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1-2 korda olen peksa saanud. Nüüd kusagil 3-4 kuud kick poksi õppinud. Ja õppinud ühe asja selgeks.- Õige tegija ei kakle kunagi tänaval:) Need kes oskavad kakelda või on õppinud sitaks kaua mingit poksi,karated jne ja tänaval mölisevad ,et kle ma taon sind ära või mida iganes juba sellepärast ,et keegi su varba peale astub siis oled nõrk. Siis jah tuleb kasutada oma oskusi kui keegi tuleb kallale ja muudmoodi aru ei saa kui annab peksa.. Osad on sellised ,et saavad oma vanuselt lõuga ja siis ütlevad ,et tra ma toon kamba ja viiakse sind metsa ja lastakse maha. Sellised kardavad ja ähvardavad aint lambist. Ise igastahes õpin ja nüüd kicki ja olen selle selgeks saanud ,et ma ei ärritu enam nii kergelt kui keegi möliseb. kallale tuleb sisi tuleb siis annan vasta mõistuse piires. tulgu kasvõi 5 tükki minu yhe vasta. Ikka ma kampa ei kutsu. Olen enne ühelt kambalt peksa saanud aga pole enda sõpru appi kutsunud. andsin niipalju kui sain ja oligi kõik. Sain siis ise peksa aga abi ei kutsunud või ei ähvardanud ,et nüüd paari päeva jooksul viiakse sind metsa. Ja nagu öeldakse.. Kakluses ei loe vanus no kui sa tõesti pole 4 aastane ja vastas mingi 30 aastane. .See +10 aastat siia sinna ei loe kakluses midagi. Jõud ei loe. Mida rohkem lihases seda aeglasem. Mingi jõud võiks olla aga enamasti ei huvita see üldse. Nt vaadake ninjasi. On neil lihamäed? Ja vaadake rammumehi. Kes saab lutti? Rammumees. Ta lihases ja aeglasem. Ninja on kergem ja kiirem. Tal suuremad edumaad. Ning jah.. Pikkus,Laius,jõud,vanus ei loe midagi. Loeb ainult kiirus,oskus ja julgus ja vb veel midagi. Kiirust pole siis löögid jäävad nõrgaks ja aeglaseks. Oskus. Kaitsta/Lüüa ei oska siis lõpp kokkuvõte on see ,et saad ise peksa.. Julgus. No kui sul seda pole siis on perses. Lööd vastast aga kardad ise peksa saada.. Ja siis paned jooksu või keerad selja ette jne..

 

Ja muide kui teid huvitab siis miks musklit pole alati kakluses vaja? Poksis vb jah mida suurem musjkel seda parem. Kickis pole vaja musklit mis on mingi ma ei tea milline. Kõik löök tuleb puusa pealt.. Puusa pealt lööd ja kiirus hea siis teed vastasele mõnusalt valu. Enda treener mul kaalub 74 kilo. Ise ma 79 kilo umbes . Treeneril natukene suurem muskel kui mul. Aga tema löögid on no kindlalt 20 korda valusamad kui minul ja kiirus on tal ka peajagu üle.. Kuna ma ei saa kakluse aeg talle üldse sisse . Tema aga taob mulle julmalt sisse. Aga noh ta juba +25 aastat ka õppinud seda:) Igastahes kõvad tagujad lugege. Alati pole jõud peamine asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

suhteliselt kaua olen hobi korras poksi trennis käinud.(kuna annab hea füüsilise koormuse see trenn)

Endale väga vägivald ei meeldi, aga oma sõprasid olen valmis kaitsma küll.

Ei salli väga ülbajaid ja niisama tülinorijaid.

Paar korda olen sõprasid kaitsnud ka, aga väga ei taha detailidesse laskuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peksa ei ole kunagi saanud, ma mõtlen niimoodi, et nina puruks ja lõug paigast ära.

Olen saanud kuskil 3 korda lõuga elus.

Korralikult peksa olen andnud 1-2 korda aga niisama sellist vastu lõua pihta löömist on ette ikka tulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma arvan et ma selle foorumi boss


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma arvan et ma selle foorumi boss

 

Tore kuulda kui endast nii hästi arvad.. Nali või mitte aga vaimukas sa polnud:)

 

f_a_i_l:d:d

 

Ta ütles ,et pole niimoodi peksa saanud ,et lõua luu katki või nina luu paigast. Aga lõuga on saanud ainult nii ,et midagi jubedat pole juhtunud:) Järgmine kord loe:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minuga pole mõtet eriti kakelda, sest lõpus saab vastane rohkem haiget kui mina.

 

Vabsee EGO.

Pmst ennast kiitmast ma ei väsi.

 

 

Väiksena sai rohkem kakeldud, enam ei tõmba.

Sõber hädas on või kasvõi isegi kui mõni lambikas peksa saab, appi läheks ikka. Sitt on vaadata ja pärast mõelda mida teha oleks saanud, aga ei teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma arvan et ma selle foorumi boss

 

 

alllahhh mäster !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabsee EGO.

Pmst ennast kiitmast ma ei väsi.

 

 

Väiksena sai rohkem kakeldud, enam ei tõmba.

Sõber hädas on või kasvõi isegi kui mõni lambikas peksa saab, appi läheks ikka. Sitt on vaadata ja pärast mõelda mida teha oleks saanud, aga ei teinud.

 

Õige.. Nõus.. Ise läheks ka appi suvalisele. Kuid siis ainult kui ta ise süüdi pole. Aga kui ise süüdi ja nokkis siis ei läheks appi ka:) Oma süü:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mõni väidab siin et vanus ei loe...hmmm...siis küsiksin kui palju on teist mingi 25 aastaseid ära tagunud??

ikkagi teine on täismees ja sina oled veel poisike

 

mina väidan. Ja ei loe vanus.. siis jah loeb kui ise oled 7 ja teine on 25. Aga kui sa juba +13 siis väga tglt ei loe.. Siis sa juba mõnes mõttes mehe mõõtu kui sa mingi nohh kribu just pole. ning mõistust. alati on võimalik üle kavaldada teine. isegi kui ta mingi proff. pane pea tööle ja kavaldad teise üle. nagu ajaloos paljud valitsejad teinud .. Vastane ülekaalus aga üle kavaldanud. Endal oli treener 10 aastane kui juba kakles nt +20 aastastega trennis.. Ja sai väga hästi jagu.. Tglt mida väiksem seda parem ka.. Rohkem võimalusi.. Alati pole ,et ou fuck. vastas 30 aastane ja ma ise 15 ja nüüd pean täis sittuma ennast. Kasuta mõtlemist ja ongi kõik. Ega vanus ei loe.. Sa ei lähe kaklema ja ei ütle ,et kle sa oled 17 aastane ja ma 30 aastane nii ,et tõmba nahhui nkn saad peksa kuna ma vanem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina väidan. Ja ei loe vanus.. siis jah loeb kui ise oled 7 ja teine on 25. Aga kui sa juba +13 siis väga tglt ei loe.. Siis sa juba mõnes mõttes mehe mõõtu kui sa mingi nohh kribu just pole. ning mõistust. alati on võimalik üle kavaldada teine. isegi kui ta mingi proff. pane pea tööle ja kavaldad teise üle. nagu ajaloos paljud valitsejad teinud .. Vastane ülekaalus aga üle kavaldanud. Endal oli treener 10 aastane kui juba kakles nt +20 aastastega trennis.. Ja sai väga hästi jagu.. Tglt mida väiksem seda parem ka.. Rohkem võimalusi.. Alati pole ,et ou fuck. vastas 30 aastane ja ma ise 15 ja nüüd pean täis sittuma ennast. Kasuta mõtlemist ja ongi kõik. Ega vanus ei loe.. Sa ei lähe kaklema ja ei ütle ,et kle sa oled 17 aastane ja ma 30 aastane nii ,et tõmba nahhui nkn saad peksa kuna ma vanem.

 

Su jutus on iva. Aga ka yks viga ning selleks oleks: 7 aastane ei ole piisavalt nutikas et kavaldada yle täiskasvanut.(v.a. kui ta just maani täis ei ole)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olime s6braga auras ( siit foorumsit Tumpz )...mingi vend tuleb lihtsalt taidlema taga, t6mbasin vennale 1 tutsu vennal p6sk paistes ja nutt kurgus :D ise olin tast mingi 2 -3 aastat noorem...Täiega kartsin ka teda aga mulle ei meeldind see, et ta niisama peksab mu s6pra :S


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olime s6braga auras ( siit foorumsit Tumpz )...mingi vend tuleb lihtsalt taidlema taga, t6mbasin vennale 1 tutsu vennal p6sk paistes ja nutt kurgus :D ise olin tast mingi 2 -3 aastat noorem...Täiega kartsin ka teda aga mulle ei meeldind see, et ta niisama peksab mu s6pra :S

 

kartus tavaliselt ongi see mis vastase tugevaks teeb. vastane näeb ,et kardad ja möliseb. see nagu koeraga. näeb ,et kardad teda siis on tige. aga kui pohhui temast siis ta pole tige.

 

Su jutus on iva. Aga ka yks viga ning selleks oleks: 7 aastane ei ole piisavalt nutikas et kavaldada yle täiskasvanut.(v.a. kui ta just maani täis ei ole)

 

ma räägingi ,et kui ta just tatt pole. aga kui sa ikka +13 ja pole mingi 30-40 kilone ja mõistus normaalne siis ikka kavaldab ära. ma ei mõtle ,et saab asjadega lüüa. need kes asju kasutavad on sitakotid. aga alati on mingine võimalus. Lihtsalt sul ei tule pähe mis asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kartus tavaliselt ongi see mis vastase tugevaks teeb. vastane näeb ,et kardad ja möliseb. see nagu koeraga. näeb ,et kardad teda siis on tige. aga kui pohhui temast siis ta pole tige.

 

 

 

ma räägingi ,et kui ta just tatt pole. aga kui sa ikka +13 ja pole mingi 30-40 kilone ja mõistus normaalne siis ikka kavaldab ära. ma ei mõtle ,et saab asjadega lüüa. need kes asju kasutavad on sitakotid. aga alati on mingine võimalus. Lihtsalt sul ei tule pähe mis asi.

 

10-14 aastane saab väga väga lihtsalt 16-40 aastase mehe üle kavaldada.

 

Jalaga munadesse ja jooksu.

Kui ikka mõnusa paugu paned siis vend ikka oigab natukene.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10-14 aastane saab väga väga lihtsalt 16-40 aastase mehe üle kavaldada.

 

Jalaga munadesse ja jooksu.

Kui ikka mõnusa paugu paned siis vend ikka oigab natukene.

 

no jah. ma ise munadesse ei tao. kuna sulle ka ei meeldi kui keegi taoks vb? Noh tõesti.. Võib sinna lüüa aga ma ei lööks. Liiga ebaaus minu jaoks.. Trennis/võistlustel ei või samamoodi lüüa.. Sellised reeglid vähemalt kickis on.. Kõik lihtsam. Võta alati enne kaklust sihtmärk. Ma võtan tavaliselt vastase nina. Treener sammuti. Võtab nina ja kui selle sisse lööb siis vastasel perses ka suht kõik:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.