Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Sensatsioon privaat-serverites!

Soovitatud postitused

Ma pakun et sa mingi amatöör coder.

 

:D

pole amatöör , aga pole ka mingi proff, muidu tegin inglastele raha eest servud valmis nemad licalt ytlesid jne:D

nii et lisage kui vaja abi:D teil muidu korralik client olemas kus on kõik prayerid , skillcapes töötavad jne?

 

kui server püsti saab siis andke märku olen kindel mängija kaua saan aga annetada ei saa, kuid kui tulevikus väga hosterit on vaja siis mul suhteliselt hea arvuti ja võiksite selle meelde jättta:D aga noh se oli minu pakkumine ma arvan et mu 8gb ram , 540gb kõvaketas(vaba 413gb hetkel) video kaart 1gb) kui tekib küsimused et mix mina ei hosti ise enda serverit siis ytlen otse et mu server failis kuna mul oli buged client , ja server oli vaan delta base jne:D nii et leech jne aga ma loodan et teie server on koguaeg püsti ja siis arvan et teil tuleb sama hea server nagu mõnel hetkel on ja siis mina olen serveris lojaalne liige;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D

pole amatöör , aga pole ka mingi proff, muidu tegin inglastele raha eest servud valmis nemad licalt ytlesid jne:D

nii et lisage kui vaja abi:D teil muidu korralik client olemas kus on kõik prayerid , skillcapes töötavad jne?

 

kui server püsti saab siis andke märku olen kindel mängija kaua saan aga annetada ei saa, kuid kui tulevikus väga hosterit on vaja siis mul suhteliselt hea arvuti ja võiksite selle meelde jättta:D aga noh se oli minu pakkumine ma arvan et mu 8gb ram , 540gb kõvaketas(vaba 413gb hetkel) video kaart 1gb) kui tekib küsimused et mix mina ei hosti ise enda serverit siis ytlen otse et mu server failis kuna mul oli buged client , ja server oli vaan delta base jne:D nii et leech jne aga ma loodan et teie server on koguaeg püsti ja siis arvan et teil tuleb sama hea server nagu mõnel hetkel on ja siis mina olen serveris lojaalne liige;)

 

No mees pay attention. Nad ei tee mingit kura*i kodu hosti.... Kõik läbimõeldus see host värk koduhostiga tee endale ise server pane hamachi kah oled eriti kuul!

 

 

Ei noh pange bongscape nii püsti:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D

, 540gb kõvaketas(vaba 413gb hetkel) video kaart 1gb)

 

Mis see kõvaketas ja videokaart servu hostimisse puutub :D ????

 

Ram+protsessor+Neti kiirus loeb.

 

aga jah, koduhost on MÕTTETU!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis see kõvaketas ja videokaart servu hostimisse puutub :D ????

 

Ram+protsessor+Neti kiirus loeb.

 

aga jah, koduhost on MÕTTETU!

 

 

Oleneb tegelt ka, ma vaatasin, et Neonetis oli ühel 70mb net + hea arvuti, sellega küll probleemi ei tohiks olla ...

 

 

muidu tegelt läbi selle wine vb saaks isegi mu vend hostida ..., aga vaevalt ta viitsib ( kui just mingit head pakkumist ei tee, tal linux ja piisavalt võimas server, nädal 1-2 tagasi oli 11 cs serverit no lagg ... :) )


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oleneb tegelt ka, ma vaatasin, et Neonetis oli ühel 70mb net + hea arvuti, sellega küll probleemi ei tohiks olla ...

 

 

muidu tegelt läbi selle wine vb saaks isegi mu vend hostida ..., aga vaevalt ta viitsib ( kui just mingit head pakkumist ei tee, tal linux ja piisavalt võimas server, nädal 1-2 tagasi oli 11 cs serverit no lagg ... :) )

 

No anna oma venna msn.

 

Ja 70MB nett , wtf ? hahaha D: eestis 18 max.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga jah .

Millal umbes server valmis saaab . :D

 

Tahaks Pelad.

Aga kes hostib .

NB:Ei tea eriti priva servudest :(

 

See ei ole üldse kindel et me hosteri saame.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No anna oma venna msn.

 

Ja 70MB nett , wtf ? hahaha D: eestis 18 max.

 

 

 

Saada pigem pakkumine pm-i ja ma ütlen talle edasi, kui enam vähem sobib anna sulle msn-i

 

 

Muidu neonetist >

 

328214743.png


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saada pigem pakkumine pm-i ja ma ütlen talle edasi, kui enam vähem sobib anna sulle msn-i

 

 

Muidu neonetist >

 

328214743.png

 

Siin pildi peal ei kuskil 70MB netist juttu.

 

70MB netti ei ole eestis, isegi 60,50,40 või isegi 30 MB netti ei ole eestis.

 

Ja palju su vend umbes kuus tahaks, küsi ta käest.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellel pildil on ju 30mb, kunagi mingi vant postitas seal pildi kus oli ümardades 70mb (vb välismaa foorumitest) ei tea


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellel pildil on ju 30mb, kunagi mingi vant postitas seal pildi kus oli ümardades 70mb (vb välismaa foorumitest) ei tea

 

Ümardas 30 megase neti 70 megaseks ? huvitav ümardamine tal :D:D

 

aga küsi siis oma venna käest palju ta umb saada tahaks ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik on hea, peaasi, et adminid ei anna suvalistele leveleid/xp-sid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ehk käiks ka isegi serverit vaatamas kui te selle käima lükkate.

Aga üks põhiline asi on see, et adminid/moded kuidas igas sa neid nimetad peavad olema

normaalsed inimesed ja sobima oma kohtadele.. Kui on mingisugune ülbe ja mitte just kõige

targem tüüp lastud midagi juhtima siis... Nagu JSR-is.. Modesi ei osatud üldse valida, imo.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saada pigem pakkumine pm-i ja ma ütlen talle edasi, kui enam vähem sobib anna sulle msn-i

 

 

Muidu neonetist >

 

328214743.png

 

 

Eestis pole never ever nii kiiret netti ..

 

18mb max, see Tallinnas ..

 

Ja speedtest.net valetab..

 

Vaatasin enda neti kiirust , näitas 1mb, aga ruuteris näitab 140 kb/sec.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hakkan vist pelama:)

 

Võiks olla et 2-3 päeva teed str 99 jne , oleks nati huvitavam , muidu iga vant tuleb str 99 wildi jne , muidugi võiks olla ka õigete levelitega wild ja kq kus pead ikka waved ära tegema et Tule keep saada , muidu oleks pured liiga võimsad :D

Samuti võiks olla kbd millel oleksid paremad dropid , gwd jne ka , :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Erm pakkumine on tema poolt järgmine :

 

 

Paned selle asja peale, et saaksid mängu siseselt admine anda, sest ta ei viitsiks igapäev sellega nussida vms ( ja kui uuendada, siis kõik korralikult ära teha / testida mitte nii, et uuendad midagi iga päev)

hind on 400-500 kuu (välis maa dedid plekkivad üle 1000 eegu, kunagi uurisin seega hind normaalne)

otsid inimese/ mingi õpetuse, kuidas seda saaks installeerida (linux), sest eelmine kord oli mingi huinjaa


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kohe kohe saab teada kas asi toimib :D omgomg


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks näis mis tuleb, igatahes edu teile...


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
koik voiks olla nagu p2ris RS-is aga aint see et level tuleks kiiremini ja membu oled 4ever

 

Lol, ma arvan et membuks pead sina Pinniga või krediit kaardiga tegema :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.