Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Sensatsioon privaat-serverites!

Soovitatud postitused

VIP
nii ka suht mõtetu et aint eestlased m2ngivad.. üle 30 inimese servusse ei tule kui mingi korralik source pole.

 

Mis sa arvad et me reklaamime ainult vahvel.netis seda v ?

 

Dedicate Server = MASIIIVSELT INIMESI 24/7


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mees pay attention. Nad ei tee mingit kura*i kodu hosti.... Kõik läbimõeldus see host värk koduhostiga tee endale ise server pane hamachi kah oled eriti kuul!

 

 

Ei noh pange bongscape nii püsti:)

 

ou sorri aga pista se hamachi endale P*rse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga mõelge seda alguses et ma saaks teid hostida:)

 

Tingimused oleks sellised :

 

24/7 ( niimoodi ei ole et pead vahepeal restarti tegema )

ja peaks kannatama vähemalt 500 inimest , no lagg.

 

Ja kui need tingimused oleks täidetud siis võid vabalt hostida.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik on hea, peaasi, et adminid ei anna suvalistele leveleid/xp-sid.

 

Jep. Adminnid ja moded peaksid olema eriti tähelepanelikult valitud, et nood ei laseks üle, ei dupeks asju, ei jagaks asju ja xp'd ning ei hakkas huiama, kui saab wildis näiteks K0. Peamiselt, et nad ei kasutaks oma privileege oma huvide täitmiseks ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ära ülbitse eks... mida sa pakkud oma koduhosti siin? Nad on sult seda palunud pigem sa tahad hostida, et adminiks saada.

:ty

 

mkm , ma võin selle admini välja osta aga ma unustasingi öelda , ennast ma adminiks ei taha sest ma ei taha liigset tähelepanu , soovin hostida ja et ma jääks privaatseks.

muidugi hakkan kasutama sellist nime nagu revodead aga adminiks ei taha...

 

Sa ära ülbitse eks... mida sa pakkud oma koduhosti siin? Nad on sult seda palunud pigem sa tahad hostida, et adminiks saada.

:ty

 

mai ülgitsegi aga ma ytlesin sulle et mine p*rse sest sina ytlesid mulle ennem seda ja ma arvan et mitte keegi ei viitsi hamachiga jamada;)

 

Tingimused oleks sellised :

 

24/7 ( niimoodi ei ole et pead vahepeal restarti tegema )

ja peaks kannatama vähemalt 500 inimest , no lagg.

 

Ja kui need tingimused oleks täidetud siis võid vabalt hostida.

 

tavai olen nõus , aga selline asi et reedel paneme minu arvutisse servu püsti.

kui selline variant sobib siis palun väga ma hostin 24/7..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

 

 

tavai olen nõus , aga selline asi et reedel paneme minu arvutisse servu püsti.

kui selline variant sobib siis palun väga ma hostin 24/7..

 

1. Vahest teed ikka resu

2. Su arvuti ei kannata elusees 500+ inimest.

 

100 inimesega lagg juba selline et ise ka ei usu.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

usu või ära usu aga ma katsetasin ükskord ühte servut yleval hoida ja 300ppl no lagg , ja seoses selle restardi tegemisega ma arvan et inimesed saavad aru kui server läheb 3 minutiks kinni et arvuti restartida ja ma arvan et se 3 minutit ei pane kedagi quitima:D nii et otsusta ise, aga ma olen öelnud et ma võin hostida;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
usu või ära usu aga ma katsetasin ükskord ühte servut yleval hoida ja 300ppl no lagg , ja seoses selle restardi tegemisega ma arvan et inimesed saavad aru kui server läheb 3 minutiks kinni et arvuti restartida ja ma arvan et se 3 minutit ei pane kedagi quitima:D nii et otsusta ise, aga ma olen öelnud et ma võin hostida;)

 

Kui me dedicate ei saa ja ma otsustan midagi teha siis võtan sinuga ühendust.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja mina mingit tasu ei taha;)

 

See revo ajab mingit bsi."usu või ära usu aga ma ketsetasin ükskord ühte servut yleval hoida ja 300ppl no lagg ,"

 

LOL ma ei saa kahjuks öelda mis server se oli aga mu sõber oli selle omanik ja server läks selle maha et ta toast viidi arvuti minema ja ööseks pidi arvuti kinni olema aga minul sellist asja ei juhtu:D aga jah sorri aga sa oled tsort:S :h:huvitav mis asi siin kahtlane on:D :h: see et ma tahan servut hostida v:D se v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

99 ei tule kinglasti paari tunniga.

 

Dedicate server ei ole mingi 5 päevane serv nagu teie harjunud olete.

 

Dediacte peab olema raske, head asjad peavad haruldased olema mitte et igal nuubil gs käes.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga samas elementaarsed asjad peaksid olema kergemini kättesaadavad.

Et pk oleks ikka aktiivne ;)

 

daaa


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.