Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Sensatsioon privaat-serverites!

Soovitatud postitused

VIP
Proovi ise midagi sellist teha? Sa ei viitsiks eales midagi sellist organiseerida.

Seletama oled küll meister siin.

 

Ja kõik pole veel läbi. Kuna Max unustas paar asja ära, mida on vaja et server jookseks.

 

Uus katse tuleb lähipäevil.

 

 

Ma ei ole midagi seletama tulnud tõesti, kuid lihtsalt ennem kui midagi tegema hakatakse plaanitakse ja proovitakse kõik läbi kas asi hakkab tööle kuidas mis jne, et asi ikka organiseeritud oleks.

Anyway, good luck uuel katsel.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rahvas rahunege maha... ja ma ütlen, et kui te siin omastarust tarka juttu ajate ja , et tee teeks nii ja naa siis miks te oma serverit ei tee? Arvate, et kui siin tarka juttu ajate kuigi ise asjast mõhkugi ei jaga, et siis Bong vaatab, et oh kui kõva tegija see saab modeks VaEvAlT... Vot nii on lood.... Ja palun ärge spammige tühja ntx...:

"serv võiks tulla juba"

"Sellest tuleb kõva projekt"

...jne.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol .. fail.org


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult kuhu ma tahtsin selle teemaga jõuda, seletan lühidalt ära.

 

Server ei jookseks kodu-hostil, jookseks 24h up olevatel serveritel, mis on kohutavalt võimsad.

 

Seega oleks selline server EESTIS esmakordne :)

 

Ebaõnnestunud. Kuna Eesti esimene Linuxi Dedil jooksev RSC private server alustas tööd eelmise aasta Märtsis. Lõpetas töö Augusti lõpus. Mängijaskond ulatus nädalavahetustel 60 hulka.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
god wars võiks olla

god swordid

rare võiks müügil olla või dropidena saada nende hinnad võiksid 50-100mili väärtuses

ja raha võiks suhteliselt kiirelt tulla.

wildy süsteem võiks olla ja follomine paigas.

 

 

mis see enam rare on kui müügil poes on :D??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nojh,eks sellest tuleb läbi kukkumine nagu eelmine kord,mingid foorumlased tegid kah "julma" priva serveri,ei käinud seal inimesi ega midagi,ei taha teie plaani ära laita aga ma arvan ,et see kord juhtub sama asi,

see on minu arvamus:d

 

Siin pildi peal ei kuskil 70MB netist juttu.

 

70MB netti ei ole eestis, isegi 60,50,40 või isegi 30 MB netti ei ole eestis.

 

Ja palju su vend umbes kuus tahaks, küsi ta käest.

 

irw? sa ei tea vist nettist mitte midagi,NT Paides kutsekoolis on 36MB net!!! mis tuleb läbi "valguskaabli" kui ei usu siis saan ka mingi aeg tõestust:d kui ma nüüd sinna lähen teen pildi http://www.ruuter.ee ja upin siia:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui juba selline mõtte on siis võiksgi kohe olla eestrunescape!selles mõtes et dragon chainbody võiks olla siis draagoni vest või mis iganes ja skillid v6iksid tulla sama aeglaselt aint pool xp v2hem kui runes igal skillil jne.(ei tea kas keegi seda juba pakkunu ei viitzinud seda 1-12 läbi lugeda.)m

 

MODED VÕIKSID OLLA NORMAALSED MITTE NAGU BONGSCAPES OLID:S


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui juba selline mõtte on siis võiksgi kohe olla eestrunescape!selles mõtes et dragon chainbody võiks olla siis draagoni vest või mis iganes ja skillid v6iksid tulla sama aeglaselt aint pool xp v2hem kui runes igal skillil jne.(ei tea kas keegi seda juba pakkunu ei viitzinud seda 1-12 läbi lugeda.)m

 

MODED VÕIKSID OLLA NORMAALSED MITTE NAGU BONGSCAPES OLID:S

 

Sa mingi taun 3,5 xp per hit ? keegi ei hakkakski seda mängima siis , privaatservereid mängitakse sellepärast et kiiremini treenid / pk , kui xp rate oleks 3,5 siis enamus jääksid originaalse runescape juurde .

 

// Õpi eesti keelt .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa mingi taun 3,5 xp per hit ? keegi ei hakkakski seda mängima siis , privaatservereid mängitakse sellepärast et kiiremini treenid / pk , kui xp rate oleks 3,5 siis enamus jääksid originaalse runescape juurde .

 

// Õpi eesti keelt .

 

Tra sa nahui mölised!:S

Ma mõtlen seda et järgmine lvl tuleb poole vähema xpga!!muidu vaja 83xp et att 1-2 aga sellel nt siis 41 vms.

 

Ja sa õppi vähem mölisema tont:nose:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui juba selline mõtte on siis võiksgi kohe olla eestrunescape!selles mõtes et dragon chainbody võiks olla siis draagoni vest või mis iganes ja skillid v6iksid tulla sama aeglaselt aint pool xp v2hem kui runes igal skillil jne.(ei tea kas keegi seda juba pakkunu ei viitzinud seda 1-12 läbi lugeda.)m

 

MODED VÕIKSID OLLA NORMAALSED MITTE NAGU BONGSCAPES OLID:S

 

Mis sa arvad et ma tõesti viitsin niipalju ümber kirjutada ?

 

ja see värk näeks rõve välja


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis sa arvad et ma tõesti viitsin niipalju ümber kirjutada ?

 

ja see värk näeks rõve välja

 

On asi mida sa viitzid?(H)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On asi mida sa viitzid?(H)

 

Aga palun ,

 

Hakka siis ümber kirjutama clienti.

 

krdi Draakoni Seelik

Teras Pikk Mõõk Ja Must kahekäeline..

 

Hahhahah


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga palun ,

 

Hakka siis ümber kirjutama clienti.

 

krdi Draakoni Seelik

Teras Pikk Mõõk Ja Must kahekäeline..

 

Hahhahah

 

Good joke .

Sitaks noob on see tüüp ikka...

Eesti keelne rs , mine sinna-samusesse...

Xp rate peaks olema mingi 500-2k , sest siis tuleksid 99-d kiiremini ja saaks paremini pelada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

irvv matu sa mingi eri lohh juu

Ega ma ei ütle siin teiste arvamust

Ma ütlen enda nii et mind ei kotti kas see on hea sinu jaoks või mitte ma andsin soovituse kui meeldi siis oma murea!-.-


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irvv matu sa mingi eri lohh juu

Ega ma ei ütle siin teiste arvamust

Ma ütlen enda nii et mind ei kotti kas see on hea sinu jaoks või mitte ma andsin soovituse kui meeldi siis oma murea!-.-

 

Mõtle oma peaga ennem läbi mida postitad ja kui sa midagi ei tea koodimisest siis ära parem postita selliseid asju.

Kui nad teeksid EESTI KEELSEKS selle siis saaksid nad valmis selle alles suvel meibi. Ja tõesti see näeks välja vääääga....bs.:S

 

Thanks.


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mida iganes


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Exp rateks pane 35-45x. Selle vahemikus on võimalik saada flats umbes 3-4 tunniga.

 

Eesti keelset kodu hostil jooksvad serverit olen kusjuures kuskil näinud. Tulemus oli suhteliselt halb. Esiteks oli umbes 40 % tõlgitud, seega enamus asjad olid Eesti ja Inglise segu. Teiseks, eesti keel oli pigem suur komöödia, nagu eelnevalt mainis Bong:'' Pikk teras mõõk, rune kirves jne.''

 

Kui otsite dedi, kus hind vastab kvaliteedile, võin abiks olla.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.