Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Parim/südamlikum tegu, mis sõbrad on sulle teinud?

Soovitatud postitused

VIP

Mingi üle-eelmine reede oli nii , et tegime sõpradega , juba mitmendat korda sellist väikest joomist , et jõime kõik mingi 1,5l õlut ja siis lihtsalt olime , tõmbasime suitsu ja vessarit .

 

Aga mul hakkas miskipärast esimene kord natukene halvem ja panin mingi 1-2 korda roopi ja kõik sõbrad mingi : "Iuu" , "Öakk" ja veel igast asju , aga üks sõber aitas mind ja oli minuga koos ja lõpuks aitas mind kah bussi peale . (See sõber on muideks Extreme siit foorumist .)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma sain naerda siin teemas (aaa)'

 

aga NII. .

 

1 südamlikemaid tegemisi .. kunagi suvel selle foorumi orcut tegi mulle burksi välja, kui ma väiksepool nälgasuremas olin :D

nii, siis tasuta on ta mind jootnud paarkorda :D

ja .. kui ma olin 4 päeva joogipeal, ärakadunud tsivilisatsioonist, siis tema oli siiski see, kes hooolis, ja mind otsis :D

niiet mul ongi 1 sõber ainult .. ORCUT :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma sain naerda siin teemas (aaa)'

 

aga NII. .

 

1 südamlikemaid tegemisi .. kunagi suvel selle foorumi orcut tegi mulle burksi välja, kui ma väiksepool nälgasuremas olin :D

nii, siis tasuta on ta mind jootnud paarkorda :D

ja .. kui ma olin 4 päeva joogipeal, ärakadunud tsivilisatsioonist, siis tema oli siiski see, kes hooolis, ja mind otsis :D

niiet mul ongi 1 sõber ainult .. ORCUT :D

 

Aww! :P

Ausalt öeldes ma ei mäleta, et ma oleks selle ostnud.. Ma mäletan seda, kui me 35 krooni eest grillviinereid ostsime.. xd Aga jah.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Asi oli nii , läksime Pärnusse peole , siis kõht oli mega tühi , läksin Hesburgerisse ,aga raha polnud .. Siis sõber peksis ühe töötaja taga ruumis lömmi ja võttis paar juustu burxi, panime jooksu :) Vähemalt sai kõhu täis :P

 

See on sinuarust naljakas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Asi oli nii , läksime Pärnusse peole , siis kõht oli mega tühi , läksin Hesburgerisse ,aga raha polnud .. Siis sõber peksis ühe töötaja taga ruumis lömmi ja võttis paar juustu burxi, panime jooksu :) Vähemalt sai kõhu täis :P

 

Nii idioot annab olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asi oli nii , läksime Pärnusse peole , siis kõht oli mega tühi , läksin Hesburgerisse ,aga raha polnud .. Siis sõber peksis ühe töötaja taga ruumis lömmi ja võttis paar juustu burxi, panime jooksu :) Vähemalt sai kõhu täis :P

Väga südamlik ütleks ma sellepeale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõbrad on mind suitsiidi mõtetest välja toonud :) Aitäh ^^


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olime klassiga ekskursioonil soomes.

vaatan wtf mingi 100euri kadunud.

mul oli suht pohhui see raha aga jah ei saanud midagi osta.

siis tuli meelde et jätsin ju koju raha.

lõpuks olime poes :D sõber laenas mingi 50euri.

olen väga tänulik ka.

saime veits juua (viina jne).

ostsime viina kallasime sprite pudelisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olime klassiga ekskursioonil soomes.

vaatan wtf mingi 100euri kadunud.

mul oli suht pohhui see raha aga jah ei saanud midagi osta.

siis tuli meelde et jätsin ju koju raha.

lõpuks olime poes :D sõber laenas mingi 50euri.

olen väga tänulik ka.

saime veits juua (viina jne).

ostsime viina kallasime sprite pudelisse.

 

Väga sõbralik tegu: Rikkuda kellegi tervist. Aga see selleks. Mulle on nad lihtsalt head sõbrad. See ongi kõige südamlikum.

 

P.S. Jsr kuidas teile seda veel müüdi? Sa ju tüdruk ja kui ma ei eksi oled sa hetkel 11? Ei soovi sind sellega solvata, lihtsalt puhas uudishimu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kõige parem tegu oli see sõbrannalt.

 

see oli 2 veerandi aja lõpp.

kui mu inka seis oli 1-2 vahel.

ma ei oska hästi inkat ning pidin tegema 2juttu ära ja 1 suure töö

ja õpetaja ütles kui need kõik saan viied siis veerand 3.

sõbranna tegi mulle need jutud ära ja tegi suure töö jaoks spikri

 

ma olen tänulik talle siiani :P


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga sõbralik tegu: Rikkuda kellegi tervist. Aga see selleks. Mulle on nad lihtsalt head sõbrad. See ongi kõige südamlikum.

 

P.S. Jsr kuidas teile seda veel müüdi? Sa ju tüdruk ja kui ma ei eksi oled sa hetkel 11? Ei soovi sind sellega solvata, lihtsalt puhas uudishimu.

 

sa arvad et meil 18,19 aastaseid polnud kaasa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Head teinud...Naersid kui ma skeidis kukkusin nii õnnetult et hing jäi kinni, pidin peaaegu maha surema aga jahm, kahjuks tulid nad viimasel hetkel appi ja patsutasid seljale :)

Ei aga tegelt, siiani pole mind kordagi hätta jätnud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutasid kondoomi . ! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läksime sõbraga 50 cent kontserdile ja ma kaotain oma pileti ära. :( Sõber andis enda oma mulle ja läks koju tüdruku juurde.Peale seda ta minu Best Friend.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh sa raisk, loopisite pastakatega ??

Egas jah..

 

Endal sõpsid paar häda valet teinud, ühel päeval kohtasin rannas nii seksi tüdrukut, minu vanune, ma lihtsalt pidin ta ära sebima, ütlesin et sõpradele, et minge kostke minu eest sutsu head, ülejäänd teen ise. Tüdruk tuligi suure uudishimuga minu juurde, ja ilusalt küsis et tsau, mis teed:P

 

Pärast küsisin sõpradelt mida fakki te talle ütlesite, vastasid: Ta on niuke kuum ja vallatu ja rikas kutt. Pandavka..

 

 

Vat kus lops0.0

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi oli Isaga üks probleem, ning oli vapustav aru saada, kes on tõelised sõbrad, kes mitte.

Lühidalt, et mul Isa tehti meedias veits maha, mis ei olnud tegelikkuses absoluudselt nii nagu paistis, tänud muidugi kollasele ajakirjandusele, kuid tõsisel hindan Reporterit, kuna oli ainuke saade, kus räägiti nii, kuis asi on. Igastahes, oli nn "sõpru", kellega enne suhtlsime, kuid pärast seda eirasid. Kuid oli kaks-kolm sõpra, keda tõsiselt ei kottinud, mida teised nendest ja minust arvavad. Tõsiselt auväärt tegu, siiamaani suhtlen nendega ja loodetavasti ka edasi.

 

Ma kohe pidin seda mainima, kuid KÕIGE paremad sõbrad tekivad just rasketes olukordades.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.