Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Parim/südamlikum tegu, mis sõbrad on sulle teinud?

Soovitatud postitused

VIP

1 ahvinägu tõi mulle kooki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kord kui alkohooliga peale kooli veits liialdasin, olin ära unustanud et pidin isaga koos kojuminema (elan linnast väljas ja oli niru ilm ka). umbes kaks tundi enne minekut avastasin ja sattusin rämedasse paanikasse. Sõber aga oli tol hetkel veits kainem kui mina ja suutis komberdada poodi ja osta mulle paar alkostoppi. Aitasid mis nad aitasid isa sai aru et olime kahe peale vana tallinna ära lahendanud. Aga heategu oli see siiski ning jäi meelde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täis olin, keegi tuli tõmblema. Sõber läks, lõi tüübile paar matsu vastu vahtimist(sõber ise oli ka veits võtnud) :).


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole sõpru .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

siit foorumist War.Euro vedas paar korda rolliga mind kui vaja oli (kuna enda auto ei olnud käepärast). Eks olen teda ka suht palju aidanud:P See oli kõige esimene lugu mis pähe tuli:D

 

Muidu olen mina alati see kes aitab kõiki:D hella käeline nagu ma olen... üks rott siiamaani 2 kilo sees mulle.. anna veel laenu:D aga jh alati olen mina see kes käib järel ostab ja aitab:D:D:DD


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muidu olen mina alati see kes aitab kõiki:D hella käeline nagu ma olen... üks rott siiamaani 2 kilo sees mulle.. anna veel laenu:D aga jh alati olen mina see kes käib järel ostab ja aitab:D:D:DD

Muide mul on suht sama olukord ja üks vana on mulle ka 1600.- sees..Et jamh :P.

 

Muidu on ruunis membershipi aega välja teind, rofl


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole eriti midagi teinudki...:/

A sitta on palju keeranud.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pole õigeid sõpru ...


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eino, pmst vahepeal see blug siit foorumist ja frutti põkkivad nsm suht palju, siis foorumist Keiro(ownerz), on astunud sitaks palju kordi vahele jne:d

Tänud talle, ano FruTTi nsm tore sõps:D

Blugiga sama asi, atm tõin foorumi kutid suht välja:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks suur aitäh enda Õele tõsiselt kes on mind mitu korda koju vedanud kui väääga palju joonud , ma oleksin muidu Tallinnase ära eksinud aga jhm ,

 

Sõprade poole pealt , ei tulegi hetkel midagi meelde aga respect Püssi vendadele , et olen siin ainult kuu aega elanud aga tean kõiki juba ja saan kõikidega väga hästi läbi ja nagu üks sõber ka eile ütles, et mul on vedanud , et teistel läheb 2 nädalat kuni 2 kuud aega ,et inimesi tundma õppida , sõpradest saada ja ma olen siin paari vennaga esimese päevaga bestid ,

 

Elu ei oleks see kui ei oleks sõpru , ja Loksal oli siuke elu :D


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
asi oli nii , läksime pärnusse peole , siis kõht oli mega tühi , läksin hesburgerisse ,aga raha polnud .. Siis sõber peksis ühe töötaja taga ruumis lömmi ja võttis paar juustu burxi, panime jooksu :) vähemalt sai kõhu täis :P

 

lolololool!^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eino, pmst vahepeal see blug siit foorumist ja frutti põkkivad nsm suht palju, siis foorumist Keiro(ownerz), on astunud sitaks palju kordi vahele jne:d

Tänud talle, ano FruTTi nsm tore sõps:D

Blugiga sama asi, atm tõin foorumi kutid suht välja:D

 

 

Kogematta :$


2zhjc5l.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:D

 

ta pole vahele tulnud ju :D

 

lihtsalt öelnud et ärge põkkige, eks madis?:D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline MiniM2e

Vaatan et osadel suhteliselt halvad mälestused oma sõpradest ,aga nii palju siis enda omadest.Hiljuti käisin ma oma sõpradega väljas.Enamusi neist sõpradest usaldan ma palju ja nendega pole mul probleeme.Aga suvevaheajal tuli ka üks Soomest ,keda mina väga palju ei tea.Niisiis ta sai teada et ma mängin RS'i.Kaua enam oodata ei tulnud ,kui hakkasid pihta mõnitused.Täiesti nõdrameelne ajukääbik ,kõik räägivad teisel teemal ja ta alustab lambist minu mõnitamist.Otsustasin muret vennale kurta ,kes on minust vanem jne.Ta on mind ennemgi palju aidanud ja lootsin seda ka nüüd.Kui loo olin ära rääkind ,ütles vend et võtab kindlasti midagi ette.Vend ütles et kui ta veel probleeme tekitab helista mulle.Järgmise päeva hommik kuulsin ka kuidas ta oma sõpradele sellest rääkis.

Nüüd otsustasin uuesti välja minna ja enam see tüüp oma mokkasi ei pruukind.Ma ei tea küll miks ,kuid eriti palju variante sellel ei ole... ;)

Ma ei mõista inimesi.Ma usun et enamjaolt kõik poisid teavad Rs'i ja kui isegi ei ole tegelenud on vähemalt näinud.Ma ei mõista mis põhjusel nad mõnitavad.Arvatavasti on nad kadedad. :S

Sõpru on mul teisigi peale venna ,aga teda usaldan ma kõige rohkem oma elus.Teised sõbrad hakkavad ikkagi alati millegagi pinda käima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selleks vanemad vennad ju ongi:)

 

Ma ka ei saa aru sellest, et osad hakkavad lampi mõnitama.. So what ma võin ka öelda umbes, et sa mängid mingit wow-ii sama hea.. Mis vahet on mida keegi mängib? olgu see mingi Rs, wow, cs, fifa mida iganes.. mäng on mäng.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sõber lasi mul parvelt vette kukkuda ja päästis mu ära.ei osanud ujuda olin 6 vist siis :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.