Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul mingi jama nende achievementidega. Näiteks Chain Reaction, You Won, Order Fulfilled jne achievementid peaksid ammu tehtud olema juba ja stoori on ka läbi, aga kui vaatan oma profiili, näitab et need achievementid on tegemata ehk siis Locked. Kuidas kurat peaks ma story achievementid jms lukust lahti saama, kui stoori juba läbi?=/


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul kõik tip-top meeldib sitaks :P


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vb eespool kirjas, aga kas savemiseks peab sisselogima ?

Logisin sisse nagu, aga ikka saveda ei saa :S.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
amm mul l2heks tööle ?

Hd 3450 videokaart 256mb

ram 4gb 1,90GHz l2heks

v2hemalt 800x600 or 1024x midagi ja siis low. ?

mul l2paks hp pavilion aga kavatsen varsti uue kasti osta mitukorda võimsama.. !

 

Ei lähe, minuarust. :?

 

Kui kellelgi torrent on, saaksite jagada? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
amm mul l2heks tööle ?

Hd 3450 videokaart 256mb

ram 4gb 1,90GHz l2heks

v2hemalt 800x600 or 1024x midagi ja siis low. ?

mul l2paks hp pavilion aga kavatsen varsti uue kasti osta mitukorda võimsama.. !

 

 

Ee, ei läheks. päris kindlalt, või no tööle läheb, aga siis mingi üli haige lagg

 

 

Prose on liiga sitt + videokaart


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin ka siis ühe video HD kvaliteediga, proovisin GTA 4 superhero ja gang mod'i (olid vist sellise nimetusega, ei mäleta enam täpselt).. igatahes houmid sabas, valid ise välimuse neile (prostid included) ja relvad. Tüübid ründavad neid, kes ründavad sind jne.

Video vaatamiseks klõpsi lingile:

 

 

Hõhõ, ma ei kujuta tegelikult ettegi, mis saab, kui sellised asjad multiplayerisse peaksid sattuma..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ostsin mängu oleks vaja teada kust me serial code leian?

 

:D Jaa, see ära peidetud :D Igastahes, tee karp lahti, seal on õhuke raamat kus on peal kirjas suurelt On Liberty, selle raamatu taga, pööra ümber, näed seriali

 

//Raamatu peal on pilt kus on see suur vabadussammas


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kust saada GTA IV Cracki , oleks torekui lk annaksite ka .

Crackid on tavaliselt mänguga kaasas, kui eraldi tõmbad, on tavaliselt suur risk endale mingi jama arvutisse sisse saada...

 

Tänks järgmine probleem kui nüüd lk tagasi minna on näha et ninja99 nimelisel kasutajkal on yks pilt mul sama probla et nagu mis teha annaks ?

Original mäng niiet crack ei saa vigane olla

 

Oo, siin ma aidata nagu ei oska, aga proovi nii, et mine siia lehele: http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html ja seal on valge kastikese sees kirjas "DOWNLOAD Grand Theft Auto IV Update Version 1.0.2.0", vajuta selle peale ja siis installi ära, proovi kas töötab.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Crackid on tavaliselt mänguga kaasas, kui eraldi tõmbad, on tavaliselt suur risk endale mingi jama arvutisse sisse saada...

 

 

hmm , aga sa ei tea kust saab cracki mängule ?

[/quote:3n6up4u1]

 

No üks võimalus on googlest otsida, aga seal ongi tavaliselt mingid viirused ja asjad, mul endal originaal, pole vaja teada kust saab, seega ei tea, aga kui tõmbad torrentist gta siis seal on crack olemas mõndadel torrentitel.

 

//Tegelt võid vaadata ainult cracki ka piratebays või kuskil, aga kindlasti loe enne kommentaare, et seal oleks vähemalt 20 positiivset kommentaari


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teema ära surnud, äratame ülesse siis :D

Keegi pelab? Võiks vahvel clani teha

Jah, hea mõte, mina oleksin poolt. Ma hakkaksin siis uuesti mängima. Preagu pole suht kaua enam mänginud, sest muud mängud on käsil olnud vahepeal. Hetkel ei ole midagi mängida ka ja eile just mõtlesin, et võiks GTA IV-d pelada uuesti. Kasvõi multiplayerit...

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga pettunud olen tõmbasin selle õnneks algul oli soov osta aga see liiga imeliks gta san andreas parem.:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.