Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Ma sain juba tööle nüüd uuesti, üks update oli vaja downloadida.

Vaata see viimane missioon too nii võimatu.

Seal kohas kus ma paadiga Dimitri kopterit taga ajan seal mu sõber Jacob selle kopteriga appi eks aga kui mul ütleb et mine jacobi kopteri peale siis ma tõukan tema kopteri eemale ja missioon failed.Selline asi ajab nii närvi, mingi 10x juba teinud, mida ma valesti teen :S?

Mul muidu nii, et Roman suri ära..

 

Keegi teab siis miks mul selle Little Jacob kopterile ei lähe?

//Sain teada nüüd miks ta ei läinud, liialt aeglaselt sõitsin, aga ikka failin missiooniga sest kopter hakkab mingeid ringe jne. tegema :D, ei oska sõita sellega, pärast proovin uuesti teha.

//Story läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõned pildid (max graafika peal muidu), lisage kah pilte.

 

2i0u77p.jpg

2a01180.jpg

s49ic1.jpg

15p4cqs.jpg

2n1t089.jpg

mcy8hs.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Graafika ei tähenda midagi.

 

Ning Gta III > Gta IV


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Graafika ei tähenda midagi.

 

Ning Gta III > Gta IV

 

Minuarust ei anna neid võrrelda :D, GTA IV ikka palju lahedam kui GTA III ja kui graafika hea siis lahedam veidi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Gta IV on detailsem, sellele nad varem vist rõhku väga ei pannud.

Mulle meenutas see mäng..seda kolmandat ja vice city osa mingil määral.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

GTA IV puhul on tahetud teha just väga reaalne mäng ja sellega on ka väga hästi toime tuldud. Sellepärast puuduvad ka näiteks autodega lendamine ja muu selline ebareaalne stuff nagu eelmistes osades. Story on iseenesest väga kõva ja hea stoori ning reaalsus meeldivad mulle küll kõvasti rohkem kui ebareaalsus ja ''funnimine'' (koodid jms). Viimane tüütab mind küll väga kiiresti ära ja San Andreases ei viitsinud stoorit läbigi teha, sest see tundus igav ja gameplay vajas kohati ka täiustamist. Suht närvi ajas, kui tänu kehvadele vaatenurkadele või sitale juhitavusele ei saanud korduvalt missiooni läbi. GTA IV puhul sellist asja küll kordagi ei olnud. Graafika on muidugi super, paremat annab tahta. Minu jaoks on küll graafika oluline. Kui näen, et graafika ikka tõesti imeb, siis üldiselt ei hakka edasi mängimagi=/


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht närvi ajas, kui tänu kehvadele vaatenurkadele või sitale juhitavusele ei saanud korduvalt missiooni läbi.

 

Mina oskan selle kohta ainult öelda, sitt sõitja oled sel juhul.

Mul pole küll veel ükski misjoon sellepärast tegemata jäänud mõnes mägus et sitasti keerab või libiseb jubedalt, kõik ei saagi nii sujuv ja lihtne olla.

San Andreasil on igakell parem story kui IV-l minuarust.

IV on muidugi sellepärast parem, et parem graafika ja lihtsam kohati mängida aga San Andreasi sa ei teinud päeva või kahega läbi, IV-s on see täiesti võimalik.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina oskan selle kohta ainult öelda, sitt sõitja oled sel juhul.

Mul pole küll veel ükski misjoon sellepärast tegemata jäänud mõnes mägus et sitasti keerab või libiseb jubedalt, kõik ei saagi nii sujuv ja lihtne olla.

San Andreasil on igakell parem story kui IV-l minuarust.

IV on muidugi sellepärast parem, et parem graafika ja lihtsam kohati mängida aga San Andreasi sa ei teinud päeva või kahega läbi, IV-s on see täiesti võimalik.

Selline missioon oli küll. Ma ei ütle, et ma läbi ei saanud, aga väga haige oli juhtida. IV puhul sellist asja pole olnud. Stoori igatahes mulle meeldib IV-s rohkem. Seda jah, et SA teeb ehk kauem, kuid IV puhul on see just ka plussiks, et väga pikka aega pakub mängurõõmu nii singleplay kui ka multiplayer. IV kahe päevaga läbi...väga tõsine nolifer peab siis olema. Mul võttis 2 nädalat ja ma ei failinud missiooni eriti palju tegelt:)

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline missioon oli küll. Ma ei ütle, et ma läbi ei saanud, aga väga haige oli juhtida. IV puhul sellist asja pole olnud. Stoori igatahes mulle meeldib IV-s rohkem. Seda jah, et SA teeb ehk kauem, kuid IV puhul on see just ka plussiks, et väga pikka aega pakub mängurõõmu nii singleplay kui ka multiplayer. IV kahe päevaga läbi...väga tõsine nolifer peab siis olema. Mul võttis 2 nädalat ja ma ei failinud missiooni eriti palju tegelt:)

 

No, ma ütleks sellepeale et sa pole siis päevas palju mänginud, või on lihtsalt arvutil nii palju raskem mängida.

Ma sain selle pleikar kolmele ükspäev ja oli nädalaga läbi, päevas mängisin mingi 3-4 tundi, kuna ma olin kõik eelnevad GTA-d juba läbi teinud peale esimese ja kolmanda, siis tahtsin ka selle lõppu näha.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No, ma ütleks sellepeale et sa pole siis päevas palju mänginud, või on lihtsalt arvutil nii palju raskem mängida.

Ma sain selle pleikar kolmele ükspäev ja oli nädalaga läbi, päevas mängisin mingi 3-4 tundi, kuna ma olin kõik eelnevad GTA-d juba läbi teinud peale esimese ja kolmanda, siis tahtsin ka selle lõppu näha.

Selle kohta ma ei tea, kas arvutil on raskem. Ma pole konsooli peal mänginud. Arvan lihtsalt, et mängisin vähe päevas. Tööpäevadel ainult 2h kuskil, sest siis oli väga vähe aega. Oli päevi, kus ei mänginud üldse või mängisin alla tunni. Nädalavahetusel sai veidi kauem mängitud muidu. Lisaks veel see, et ma ei kasutanud taksot. Alles lõpupoole hakkasin kasutama, sest enne ei teadnud, et sellega saab väga kiiresti. Ma sel ajal kuskil GTA foorumites ei käinud ka=/

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.