Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mh , sain mängu tööle aga mängides jookseb arvuti vahel kokku :S mis seda võib põhjustada? Plaadi viga ei saa olla, sest et see kokkujooksmine ei juhtu teatud koha peal, lihtsalt mängin ja suvalise koha peal viskab ekraani mustaks ja tagasi enam pilti ei tule :( 3 korda olnud nii juba , täna sain alles arvuti kätte, muutsin graafika settinguid ka veits paremaks , äkki see on põhjus?


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi umbes 45% on läbi atm. Mäng töötab ilusti, vahest natuke laggib aga korraks ainult, see kaob ära ja ei sega õnneks. Sitaks kõva mäng ja ma olen seda üle nädala mänginud alles, tehes ainult missioone. Selles teises linnas vms on aint paar missiooni veel teha ja siis seal kolmandas linnas veel teha. Seega, ärge öelge, et see lühike mäng. Kui noliferid olete, siis võib iga mäng ju lühike tunduda. Ma saan mängida keskmiselt 2h päevas ja pole eriti missioone failinud. Mõned raskemad ehk ainult 1-3 korda. Võrreldes mõne muu väga kiidetud ja hea mänguga nagu näiteks CoD, mida viimati mängisin, kestab GTA4 ikka väga pikalt, sest CoD singleplayeri teeb 2 päevaga ära, ilma et nolifeks üldse. Multiplayer on mõlemas mängus hea ja mitmekülgne...:)

 

GTA4 veel reaalsem, kui ette kujutasin. Ma ei viitsi küll kõike siia postitada, sest see postitus tuleks liiga pikk:D

 

Igatahes varsti ehk lisan mõned kenad pildid mängust:)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mh , sain mängu tööle aga mängides jookseb arvuti vahel kokku :S mis seda võib põhjustada? Plaadi viga ei saa olla, sest et see kokkujooksmine ei juhtu teatud koha peal, lihtsalt mängin ja suvalise koha peal viskab ekraani mustaks ja tagasi enam pilti ei tule :( 3 korda olnud nii juba , täna sain alles arvuti kätte, muutsin graafika settinguid ka veits paremaks , äkki see on põhjus?

 

Keegi oskab aidata?


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Errmm.. ma eile panin selle uue patchi peale. Mängisin eile öösel kella 3meni seda GTA IV . Kõik töötas ilusti normaalselt.

Täna just natuke aega tagasi.. üritasin tööle panna.. ee . .viskab musta pildi ette kui käima panen.. Muusika hakkab algul käima.. aga pilti ette ei viska. See pilt peaks ette tulema kus oranzilt.. siniselt jne viskab rockstari logisid.. Aga ei tule pilti ette. Muusikat kuulen aga pilti ei näe!

 

Keegi oskab ütelda mis viga? eile.. tähendab täna öösel ( kell 3+.. oli normaalne )


Jep

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Pask videokaart vist.

2. Pane graafika väiksemaks / miinimumi.

 

videokaart Nvidia GeForce 9600GT, kahtlen. :S sõbral veel pasem kaart ja ei ole tal kokku jooksnud

Äkki on direct x viga? mul directx9 aga kuskilt lugesin et tahab vist paremat :O

 

Nüüd ütles et mingi Microsoft has found a problem , GTA4-ga seoses ja viskas mängu kinni :S


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selline küsimus, et kas te näete GTA4 mängides akendest sisse? Kuidas inimesed seal liiguvad jne. PS3 pildi peal oli näha, et näeb sisse. Poeakendest vms jah, nendest näen ma ka (Burger Shot näiteks) aga tavaliste kõrgete elumajade aknad on nagu udused vms, aga pildi peal nägi nendest ka sisse. Kas arvutil ongi nii või on mu graafikakaart liiga halb?


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mida iganes mis inimesd teevad yhe m2ngu p2rast...ostavad omale videokaarte uusi ja rami juurde...tglt se m2ng pole midagi nii erilist ;)

 

igatahes mul kakah2da, tsau


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
videokaart Nvidia GeForce 9600GT, kahtlen. :S sõbral veel pasem kaart ja ei ole tal kokku jooksnud

Äkki on direct x viga? mul directx9 aga kuskilt lugesin et tahab vist paremat :O

 

Nüüd ütles et mingi Microsoft has found a problem , GTA4-ga seoses ja viskas mängu kinni :S

 

Sitt prose ?:D

 

Kui ma autosse nt lähen, turvavööd ma otseselt ei näe et ta peale paneb, teil sama lugu?


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sitt prose ?:D

 

Kui ma autosse nt lähen, turvavööd ma otseselt ei näe et ta peale paneb, teil sama lugu?

 

Mõnitad? Prose on AMD X3 2.1Ghz, sõbral kehvem ja tal nii ei tee, tõmbasin frameworki ja uued draiverid, ikka sama jama :S:S tra ma ei saa aru miks ta nii teeb, äkki peaks reinstalli tegema mängule?!


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw, mingi imelik mäng ju? koikidel on mingi jama sellega:D ei tasu vist osta:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw, mingi imelik mäng ju? koikidel on mingi jama sellega:D ei tasu vist osta:D
Lol. Tõmmates võib sellega jah mingi jama olla, enamus on ju tõmmanud selle mängu. Usu mind, kui sa ostad selle ja min. requirements on täidetud siis sul ei ole mingit jama sellega, va. see et natuke laggib vms, aga harva ja mitte nii, et see eriti segaks...:)

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol. Tõmmates võib sellega jah mingi jama olla, enamus on ju tõmmanud selle mängu. Usu mind, kui sa ostad selle ja min. requirements on täidetud siis sul ei ole mingit jama sellega, va. see et natuke laggib vms, aga harva ja mitte nii, et see eriti segaks...:)

 

mul on originaal ja paneb nussi ma ei tea miks, mängid mõnda aega ja random kohas viskab musta pildi ette ja kogu lugu, pead arvuti restartima, uninstallin vist ja installin peale tagasi vaatab kas sama jama toimub ikka veel , kui jah viin poodi tagasi , äkki on plaadi viga tõesti


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul on originaal ja paneb nussi ma ei tea miks, mängid mõnda aega ja random kohas viskab musta pildi ette ja kogu lugu, pead arvuti restartima, uninstallin vist ja installin peale tagasi vaatab kas sama jama toimub ikka veel , kui jah viin poodi tagasi , äkki on plaadi viga tõesti
Aga nõuded mängimiseks täidetud? Mis graafikakaart jne? No äkki tõesti mingi vigane plaat vms. See ikka heas korras muidu?

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga nõuded mängimiseks täidetud? Mis graafikakaart jne? No äkki tõesti mingi vigane plaat vms. See ikka heas korras muidu?

 

nõuded on kõik ilusti täidetud

plaadi korra kohta ei oska nagu midagi öelda, nii nagu poest saad selline ta on, suuri kriime küll pole, kuid väikse nurga alt vaadata tuleb mõni õrn väike kriim ikka ette aga nii on ta kõikide mängudega ju, lähen vaatan canyourunitisse , äkki seal ütleb mis puudu


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline küsimus, et kas te näete GTA4 mängides akendest sisse? Kuidas inimesed seal liiguvad jne. PS3 pildi peal oli näha, et näeb sisse. Poeakendest vms jah, nendest näen ma ka (Burger Shot näiteks) aga tavaliste kõrgete elumajade aknad on nagu udused vms, aga pildi peal nägi nendest ka sisse. Kas arvutil ongi nii või on mu graafikakaart liiga halb?
Vastake keegi palun...:ty

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vastake keegi palun...:ty

Ei näe, udused


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul on originaal ja paneb nussi ma ei tea miks, mängid mõnda aega ja random kohas viskab musta pildi ette ja kogu lugu, pead arvuti restartima, uninstallin vist ja installin peale tagasi vaatab kas sama jama toimub ikka veel , kui jah viin poodi tagasi , äkki on plaadi viga tõesti

Ülekuumenemine/driverid jooksevad kokku. Varem ma overclockisin oma HD4850 liiga kõrgele ja mäng viskas musta pildi ette, aga kuna ATl-l on selline funktsioon nagu VPU-Recover, ei pea arvutit restartima ja saad mingi 10 sec pärast uuesti mängima.

TITTIES

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ülekuumenemine/driverid jooksevad kokku. Varem ma overclockisin oma HD4850 liiga kõrgele ja mäng viskas musta pildi ette, aga kuna ATl-l on selline funktsioon nagu VPU-Recover, ei pea arvutit restartima ja saad mingi 10 sec pärast uuesti mängima.

TITTIES

 

nonii , ma mõtlesin ka täna seda värki et äkki kuumeneb üle, kuna arvuti uus ja pole seda sätitud kui kiiresti see jahuti seal tööötab või see propeller ringi käib, aga probleem selles et kuidas ma seda muuta saan, lähen sinna pc healthi kohta läbi DEL nupu, klõpsin seda kui arvuti käima hakkab minema, aga ma ei tea mida ma muutma pean seal et kiiremini see keerlema panna...

mul ühes kohas on seal mingi valikud:

SMART Fan Control - Enabled (saab panna disabled)

SMART Fan start PWM value - 40(saaab samuti muuta)

SMART Fan start TEMP. (*C) - 50(saab muuta)

DeltaT1 - +3 (saab muuta)

SMART Fan Slope PWM value - 4 PWM value/*C (saab muuta)

Need asjad on mul siis seal , aga ma ei oska midagi teha nendega , kuidas ma saan panna nii , et protsessor ja videokaart ja värgid saaksid rohkem jahutust kui ma gta4 mängin, sest et gta4 koormab kõvasti arvutit ja seetõttu lähevad protsessor jne kiiremini kuumemaks ja tahavad rohkem jahutust. Ma arvan et ülekuumenemine ongi mu arvuti kokkujooksmise põhjus, kui ma gta4 pelan.Niiet kuidas siis saab kiiremaks ta panna?

* tähendab kraadi (nagu kraadi celsiust)

 

 

Mida see draiverid jooksevad kokku tähendab?


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht loogiline peaks ju olema imo? Kokku jooksevad no e. mingi overload v niisama mingi teema. ATI kaartidel saab ilusti Catalyst control centerist näppida neid fan & overclock seadeid. Ei usu, et päris ülekuumeneb aga kes kurat seda teab. Kui ikka täiesti ülekuumeneb siis lükkab ennast kinni imo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.