Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

FFS , kui torrentiga hakkama ei saa ,siis osta poest ...

 

Just nimelt. Aga tal on väike probleem selle ostmisega, ta pole kindel kas tal tööle läheb... Siis ta tahabki enne tõmmata ja siis kui töötab siis vast ostab.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lisaks veel see, et ma ei kasutanud taksot. Alles lõpupoole hakkasin kasutama, sest enne ei teadnud, et sellega saab väga kiiresti. Ma sel ajal kuskil GTA foorumites ei käinud ka=/

 

Vahest vaatad ka mida mängu sees ta sulle kirjutab vahest?:D

Ma vaatasin kohe et mingi jama tuli ette et hoia kolmnurka all siis saab taksoga sõita.

Aga noh, eks kõik mängivad erinevalt, mõned mängivad läbi ja ei saa arugi mis nad teinud olid. Mul näiteks jäävad väga kergelt kaardid meelde, IV-s pole veel täiesti peas kuid selle tavalise kaardi järgi saaksin orienteeruda vabalt.

Vice City/SA kaardid on peas.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noo toome ülesse, keegi multiplayerit mängib veel? Või kõigil kopp ees cheateritest?

 

Ma ei tea, mul ütleb, et you have to sign into games for windows live to play multiplayer või midagi taolist kuigi ma olen seal games for windows lives.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea, mul ütleb, et you have to sign into games for windows live to play multiplayer või midagi taolist kuigi ma olen seal games for windows lives.

 

Sa pead sisse logima :D Või mis mõttes et sa oled seal. Kui sa vajutad Home nuppu klaviatuuril mängus olles, kas sulle viskab ette selle asja ülevalt ja näed neid nuppe kus on friends list , kirjakast jne?

Või seal on suur nupp "Sign in to Windows live" vms


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa pead sisse logima :D Või mis mõttes et sa oled seal. Kui sa vajutad Home nuppu klaviatuuril mängus olles, kas sulle viskab ette selle asja ülevalt ja näed neid nuppe kus on friends list , kirjakast jne?

Või seal on suur nupp "Sign in to Windows live" vms

 

Ma olen games for windows lives, aga ei saa mängida multiplayerit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa pead X livesse sisse logima, et Multiplayerit pelada!!!

WIndows live on selle jaoks et saaksid m2ngu saveda jne!

 

3.2GHz 4GB RAM & Detailid Fullis :D

Mängib ilusti aga läpparil ei saa tööle :( ..

Läpparil lööb errori ette, et mul vaja uusi videokaardi draivereid või directX ,kuigi mul need kõige uuemad.

See probleem tuli läpparil peale update .. enne seda jampsi polnud.-


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa pead X livesse sisse logima, et Multiplayerit pelada!!!

WIndows live on selle jaoks et saaksid m2ngu saveda jne!

 

3.2GHz 4GB RAM & Detailid Fullis :D

Mängib ilusti aga läpparil ei saa tööle :( ..

Läpparil lööb errori ette, et mul vaja uusi videokaardi draivereid või directX ,kuigi mul need kõige uuemad.

See probleem tuli läpparil peale update .. enne seda jampsi polnud.-

 

Quad core 3.2?


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa pead X livesse sisse logima, et Multiplayerit pelada!!!

OMG, ma ei tea kui arusaadavalt ma pean ütlema, et ma olen games for windows live sisse logitud ja btw ilma selleta saab ka mängu salvestada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nyyd juba pc'le olemas 650.-

gta san oli ka 50% parem kui gta 4


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi mängib veel? Multiplayerit võib küll mängida ükskõik kui kaua, see ei tüüta kunagi ära.

Kirjutaks siia äkki Live nimed ka? Endal Eestivend.

mul seisab mäng läpparis suht niisama. story on pooleli veel, multiplayerit pole kunagi proovinud. suvel pole isu mängida eriti.

võibolla teeks pela kunagi. LiveID on Timosaurus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul seisab mäng läpparis suht niisama. story on pooleli veel, multiplayerit pole kunagi proovinud. suvel pole isu mängida eriti.

võibolla teeks pela kunagi. LiveID on Timosaurus.

 

Proovi multit kindlalt, sulle hakkab meeldima.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selline küsimus , et kui ma vahepeal sõidan ja räige matsu panen ei lenda välja aknast , kuna turva vöö on peal , kuid kui ma näiteks järgmine kord sõidan mingi autoga lendan aknast välja ?

Kas ta paneb mingi aja pealt turvaka peale ? Nagu siis kui bike peale lähed ja mingi 2 sec pärast kiivri paneb ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline küsimus , et kui ma vahepeal sõidan ja räige matsu panen ei lenda välja aknast , kuna turva vöö on peal , kuid kui ma näiteks järgmine kord sõidan mingi autoga lendan aknast välja ?

Kas ta paneb mingi aja pealt turvaka peale ? Nagu siis kui bike peale lähed ja mingi 2 sec pärast kiivri paneb ?

 

Pead ootama sekundi või kaks jah, et ta paneks kinni (seda ei näe minuteada).

Mina ikka natukene ootasin ennem kui punuma panin autoga, missioonide ajal juhtus selliseid õnnetusi vähe, kus läbi akna oleks pidanud tuiskama.

PS3 kogemustest räägin.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wow !

Ma ei teadnudki turvavööst midagi xD.

Mind ajab see manny missioon närvi, kus peab rongi jälitama xD .

Ei saa lihtsalt :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.