Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Lol.

Olemas see m2ng ning jookseb eluhästi. Nolag.

Aga olen missioonide juures seal kus 3 tyybiga panka röövib.

Ei saa edasi :(:(:(:(:(:(:(.

Koguaeg suren ära v6i saavad sõbrad busted..

Sooviks ka teada kuidas pagassi , kapotti avada saab vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

omg Mäng haledalt laggib :D aga mul muidu nõuded olemas , ja isegi veel parem .

 

 

No üks võimalus on googlest otsida, aga seal ongi tavaliselt mingid viirused ja asjad, mul endal originaal, pole vaja teada kust saab, seega ei tea, aga kui tõmbad torrentist gta siis seal on crack olemas mõndadel torrentitel.

 

//Tegelt võid vaadata ainult cracki ka piratebays või kuskil, aga kindlasti loe enne kommentaare, et seal oleks vähemalt 20 positiivset kommentaari

[/quote:1kxw0pq3]

 

ok . ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omg Mäng haledalt laggib :D aga mul muidu nõuded olemas , ja isegi veel parem .

 

 

ok . ty

[/quote:3fq11f83]

Tõmmatud mäng võibki lagida, orikaga mängib paremini(ei tea miks nii on), ja teiseks kas sul patchid peale lastud?


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omg Mäng haledalt laggib :D aga mul muidu nõuded olemas , ja isegi veel parem .

 

 

Tõmmatud mäng võibki lagida, orikaga mängib paremini(ei tea miks nii on), ja teiseks kas sul patchid peale lastud?

[/quote:1fsakfxt]

 

ei tea ei ole vict patchid peale lastud kle lisa mind msni seal õpetad kui viitsid : [email:1fsakfxt]jou_Fredi@hotmail.com[/email:1fsakfxt] - Oleks sinust väga kena kui aitaksid porbleemi lahendada , :music:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

ei tea ei ole vict patchid peale lastud kle lisa mind msni seal õpetad kui viitsid : [email:38lyhl4v]jou_Fredi@hotmail.com[/email:38lyhl4v] - Oleks sinust väga kena kui aitaksid porbleemi lahendada , :music:

[/quote:38lyhl4v]

 

Srry, ei saa jamada praegu sellega :( Arvuti paneb pange koguaeg, endal mured hetkel, windowsi riba jääb vahel lõpmatuseni laadima, vahel desktop freezib, ainult hiir liigub :S

 

Loodan et format teeb jamadele lõpu, aga ei tea kas ma saan windowsi plaadigi :(


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Srry, ei saa jamada praegu sellega :( Arvuti paneb pange koguaeg, endal mured hetkel, windowsi riba jääb vahel lõpmatuseni laadima, vahel desktop freezib, ainult hiir liigub :S

 

Loodan et format teeb jamadele lõpu, aga ei tea kas ma saan windowsi plaadigi :(

[/quote:17bltmxw]

 

Okei , ,:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eem, millist graafikakarti vaja oleks, et mängida ??

 

soovitavalt Geforce või Ati oma millel oma 512mb mälu:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul tekkis üks väike küsimus.

Kas mäng jookseks ilusti selle laptopi peal? http://www.klick.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=019262

Protsessor on 2,26GHz.

 

Plaan osta see laptop + originaalmäng GTA IV. Mis arvate?

 

Peaks jooksma küll, aga kas 2.2ghz kahetuumalisest väga piisab, ei oska öelda.

Videokaart nagu sobib minumeelest. Et noh , tööle läheb, aga küsimus on et kui hea graafika peal pelada saab.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vabalt ta kyll ei jookse.

Mingi v2hemalt pisike l22g on sees sul kindlalt.

Prosest j22b veidi v2heks , teised 5+


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud muljetamast. Low-graafika peal peaks ikka vabalt jooksma (ilma laggita)? Või mis te arvate? :%

 

Lowi peal jookseb kindlalt puhtalt vast, aga see graafika hakkab silmadele, lowi peal on nii kehv lihtsalt, nõme on mängida nii...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas need patchid aitaksid mind kui ma tõmbaksin ? ja ei laggiks mäng enam ? Veits imelik endal on nõuded olemas aga ikka . Kui patchid aitaksid kas keegi saaks lehekülje anda mulle kust saaks patche siis kui aitaksid.

 

http://www.thegtaplace.com/downloads/category.php?id=76 siin on 2 patchi , mõlemad tuleb peale lasta, proovi

 

Pole ise neid katsetanud, aga leht on suht usaldatav minumeelest, tõmbasin san andreasele mode sealt


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.thegtaplace.com/downloads/category.php?id=76 siin on 2 patchi , mõlemad tuleb peale lasta, proovi

 

Pole ise neid katsetanud, aga leht on suht usaldatav minumeelest, tõmbasin san andreasele mode sealt

 

aga kuhu kausta patchid panen ? Panen program file sinna kausta see rokastar game vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul pole neid töötavaid serial code jms, need mis seal installimisel kohe kirjas on, ei tööta.

Abi pls ?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul pole neid töötavaid serial code jms, need mis seal installimisel kohe kirjas on, ei tööta.

Abi pls ?

 

sul orginaal?

 

Mul tekkis üks väike küsimus.

Kas mäng jookseks ilusti selle laptopi peal? http://www.klick.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=019262

Protsessor on 2,26GHz.

 

Plaan osta see laptop + originaalmäng GTA IV. Mis arvate?

peaks jookma välja jh prose võib nati alla anda ja videokas on suht halb aga kui mediumi peale saad ja teisi settinguid alla laseks oleks väga 5+(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas on võimalik kuidagi tsipa alla minimaalsete nõuetega kastiga ka seda mängu mängida?

St. Videokaart on tsipa alla miinimumi. Äkki on mingeid nippe, et saaks mängida?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas on võimalik kuidagi tsipa alla minimaalsete nõuetega kastiga ka seda mängu mängida?

St. Videokaart on tsipa alla miinimumi. Äkki on mingeid nippe, et saaks mängida?

 

Üks nippidest on patch

 

aga kuhu kausta patchid panen ? Panen program file sinna kausta see rokastar game vms ?

 

Ma ei tea mis failina nad sealt tulevad, aga minuarust peab peale vajutama ja ta installib seal midagi, rockstarsi lehelt vähemalt tõmbasin , seal pidi peale vajutama ja installis ära. Tegelt tõmba parem rockstarsi lehelt, on kindlam tunne arvan, üritan lingi leida

 

http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html siin on 1.0.2.0 download aga kui kerid kõige lõppu, seal on 1.0.1.0 ka , mõlemad pead peale installima, ennem 1.0.1.0 ja pärast seda 1.0.2.0


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks nippidest on patch

 

 

 

Ma ei tea mis failina nad sealt tulevad, aga minuarust peab peale vajutama ja ta installib seal midagi, rockstarsi lehelt vähemalt tõmbasin , seal pidi peale vajutama ja installis ära. Tegelt tõmba parem rockstarsi lehelt, on kindlam tunne arvan, üritan lingi leida

 

http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html siin on 1.0.2.0 download aga kui kerid kõige lõppu, seal on 1.0.1.0 ka , mõlemad pead peale installima, ennem 1.0.1.0 ja pärast seda 1.0.2.0

 

aga kuidas ma seda Version 1.0.1.0 tõmban ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks nippidest on patch

 

Mis patch?

Äkki saaksid lingi anda..

:kiss:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.