Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa lubas Balti riigid tagasi võtta !

Soovitatud postitused

Ise ka tead mida sa kirjutad?

Tahaks näha et julged oma lipu põletamise video youtubesse uppida. Oled surnud mees kah.:torch:

 

Kella viie ajal tuli siis Gruusia presidendi poolt väike info, et Balti riigid on samuti suures supis. Lähemalt lugege postimehest

 

Oot oot , me oleme siis tõsiselt pada sees keemas? :O


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Õnneks ei saa Venelased isegi aru, et sa eestlane oled, kuna sellest lausest võib välja lugeda, et Eesti keelt sa ei oska.

 

Kui vaja, siis oskan. :)

 

Muideks kes aru ei saanud oli see naljaga öeldud.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Venemaa on siin, et võtta meid ära

kuid me astume vastu ja tõstame kära!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lubadustest on vähe. tuleb tegutseda!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Biiiver! Tegutse ...

Aja oma kopraonude armee kokku , kutsu esivanemad ka kui nad kuskil jõe põhjas surnud pole! Lootus ei kao iial!

 

OKe just helistasin, homme lähme venemaale :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega Keel ei ole milleski süüdi. Enamus inimesi Lätis ja Leedus räägivad Venekeelt. Ilma venekeeleta ei saa sa elus hakkama.

Mina küll vene keelt ei hakka õppima:d Mul jumala pohhui ma saan inglise keelega hakkama, see juba nende kuradi tiblade enda mure kui nad inglise keelt pole õppinud, vene keel küll see keel pole millega elus hakkama ei saa, ausaltöeldes pole mingit vajadust kah venelastega suhelda.

Mida vittu...Kui see päriselt juhtub siis käin ennem nõmme turult läbi ühe korraliku suure noa ostan ja kui venkud peaksid sisse astuma annan nuga salaja võtan nende m4 ja muu pasa ja lasen akna pealt või niisama jään passima.

Järjekordne "internetis kõvamees" venelastel on ak-47 mitte m4, kui venelased juba pealinnas oleks, passiksid sa kuskil keldris ja ei julgeks hingatagi.

Gruusia tühistas Venemaaga sõlmitud rahuvalvelepped

 

 

TRA M**N GRUUSIA P***I ISE ALUSTAB NH

Gruusia pole milleski süüdi, venemaa rikub vaherahu, ta pidi oma väed täielikult Gruusiast välja viima, aga pole viinud ikka veel.

 

 

Ja nüüd aitab OT-st kõik naljavennad jne hakkavad warne saama.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

gruuslased on ikka täis pe*ekad . põletavad vene vägede ees lipu mille pildil on lenin . tra need gruuslased tõprad ikka küll . nüüd õigust veel ülearu . ja kõik riigid tunnevad veel neile kaasa ? noo tule eile meile .


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
gruuslased on ikka täis pe*ekad . põletavad vene vägede ees lipu mille pildil on lenin . tra need gruuslased tõprad ikka küll . nüüd õigust veel ülearu . ja kõik riigid tunnevad veel neile kaasa ? noo tule eile meile .

 

 

no jh aga venelased alustasid seda nussi! ma põletaks kh kui ma gruusias oleksin:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LO kuulub gruusiale!

Selllisena nagu sa näed Gruusiat kaardil

on seda tunnistatud terves maailmas.

Vä. see, et Venelased nüüd oma jura ajavad..

 

Gruusia president tegi õige käigu (mis oli loomulikult tingitud

ka sellest, et Venelased ei jätnud talle muud võimalust)

ta lihtsalt teostas selle õige käigu valesti..


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
gruuslased on ikka täis pe*ekad . põletavad vene vägede ees lipu mille pildil on lenin . tra need gruuslased tõprad ikka küll . nüüd õigust veel ülearu . ja kõik riigid tunnevad veel neile kaasa ? noo tule eile meile .

õige kah, kommari lippe tulebgi põletada.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma nägin täna öösel und, kuidas venelased saabusid!

 

Olime ühe sõbraga majast mingi 150 m kaugusel, kui nägime, et põhja poolt lendasid mööda lennukid, helikopterid ja telefonis öeldi, et Pihkva-Riia maantee peal nähti sõitmas tanki! Alguses olime segaduses. Järgmise stseenina olime mu maakodus Meremäel, kui venelased olid juba maja sisse piiranud ning meil polnud enam võimalust põgeneda..

 

Huvitav oli see, et venelased osutusid väga sõbralikuks, sest nende töö seal ei olnud tulla meid tapma, lihtsalt midagi ootama ning meid jälgima, et me ei põgeneks jpm..

 

Hah! Siis sai nalja! Istusime ühes toas seal aknalaua peal! Olime 3kesi! Sõber, mina ja venelane. Tõin teisest toast 3 imelikku puuvilja ja ütlesin: "Noh, proovi ka." Väga maitsev puuvili oli ning siis me jäimegi sinna sööma mõneks ajaks! Kusjuures, me saime nendega väga hästi läbi seal, tegime nalju ning rääkisime niisama.. Nad nagu ei tahtnud meile üldse viga teha!

 

Vahepeal olid vanemad teises toas ning mõtlesid, et hakkavad põgenema! Meie sõbraga üritasime neid takistada ning olime kindlad, et nad ei tee meile midagi.. Nad põgenesid, kuid saadi kohe kätte, kuid siiski! Me suutsime neile seletada, et nad ei kujuta endast ohtu!

 

Selline tore unenägu! :P

 

Aga mul on üks küsimus! Kas kordub kõik see Siberisse töölemineku jama? Minu meelest see on minevik! Me saame ju ainult Vene kodanikeks..?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma nägin täna öösel und, kuidas venelased saabusid!

 

Olime ühe sõbraga majast mingi 150 m kaugusel, kui nägime, et põhja poolt lendasid mööda lennukid, helikopterid ja telefonis öeldi, et Pihkva-Riia maantee peal nähti sõitmas tanki! Alguses olime segaduses. Järgmise stseenina olime mu maakodus Meremäel, kui venelased olid juba maja sisse piiranud ning meil polnud enam võimalust põgeneda..

 

Huvitav oli see, et venelased osutusid väga sõbralikuks, sest nende töö seal ei olnud tulla meid tapma, lihtsalt midagi ootama ning meid jälgima, et me ei põgeneks jpm..

 

Hah! Siis sai nalja! Istusime ühes toas seal aknalaua peal! Olime 3kesi! Sõber, mina ja venelane. Tõin teisest toast 3 imelikku puuvilja ja ütlesin: "Noh, proovi ka." Väga maitsev puuvili oli ning siis me jäimegi sinna sööma mõneks ajaks! Kusjuures, me saime nendega väga hästi läbi seal, tegime nalju ning rääkisime niisama.. Nad nagu ei tahtnud meile üldse viga teha!

 

Vahepeal olid vanemad teises toas ning mõtlesid, et hakkavad põgenema! Meie sõbraga üritasime neid takistada ning olime kindlad, et nad ei tee meile midagi.. Nad põgenesid, kuid saadi kohe kätte, kuid siiski! Me suutsime neile seletada, et nad ei kujuta endast ohtu!

 

Selline tore unenägu! :P

 

Aga mul on üks küsimus! Kas kordub kõik see Siberisse töölemineku jama? Minu meelest see on minevik! Me saame ju ainult Vene kodanikeks..?!

 

 

 

 

 

Ma nägin umbes sama taolist und ,


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma nägin täna öösel und, kuidas venelased saabusid!

 

Olime ühe sõbraga majast mingi 150 m kaugusel, kui nägime, et põhja poolt lendasid mööda lennukid, helikopterid ja telefonis öeldi, et Pihkva-Riia maantee peal nähti sõitmas tanki! Alguses olime segaduses. Järgmise stseenina olime mu maakodus Meremäel, kui venelased olid juba maja sisse piiranud ning meil polnud enam võimalust põgeneda..

 

Huvitav oli see, et venelased osutusid väga sõbralikuks, sest nende töö seal ei olnud tulla meid tapma, lihtsalt midagi ootama ning meid jälgima, et me ei põgeneks jpm..

 

Hah! Siis sai nalja! Istusime ühes toas seal aknalaua peal! Olime 3kesi! Sõber, mina ja venelane. Tõin teisest toast 3 imelikku puuvilja ja ütlesin: "Noh, proovi ka." Väga maitsev puuvili oli ning siis me jäimegi sinna sööma mõneks ajaks! Kusjuures, me saime nendega väga hästi läbi seal, tegime nalju ning rääkisime niisama.. Nad nagu ei tahtnud meile üldse viga teha!

 

Vahepeal olid vanemad teises toas ning mõtlesid, et hakkavad põgenema! Meie sõbraga üritasime neid takistada ning olime kindlad, et nad ei tee meile midagi.. Nad põgenesid, kuid saadi kohe kätte, kuid siiski! Me suutsime neile seletada, et nad ei kujuta endast ohtu!

 

Selline tore unenägu! :P

 

Aga mul on üks küsimus! Kas kordub kõik see Siberisse töölemineku jama? Minu meelest see on minevik! Me saame ju ainult Vene kodanikeks..?!

Irw ma nägin ka:D Istusime klassis ja üks Leitnant rääkis meile taktikat vms ja kirjutasime paar asja üles, siis võtsin kapist laigulised, panin selga, siis läksin võtsin relva ja laskemoona, rakmed selga ja siis hakkasime liikuma kuhugi, sõdureid oli sitta kanti:P


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma arvan et siberisse kindlasti enam ei viida , enam ei ole maailmas sellist barbaarsust.Aga jah tuleb varuda relvad :D , minu perekond saaks kindlasti kohe relvad , ema tunneb mul Johannes Kerti.

 

nojah see et enam sellist barbaarsus ei ole enam 21. sajandil on loogiline..

noh..vähemalt PEAKS olema loogiline ja enamasti ka on, aga kui sa eile reporterit

vaatasid siis..

Seal rääkis üks eestlane, kes Gruusias humanitaarabi pakub/pakkus, et üks vanatädi rääkis talle, kuidas neil terved külad venelaste poolt maha põletati.

Isegi koduloomad lasti maha ja need kes ära ei surnud pandi ELUSAST peast põlema.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

im lil noob, Sinunimi ütleb kõik sinukohta ära.

 

See on reaalsus, Venemaa võib teha kõike mis ta tahab, Ta ei karda Usad, Natot ega väikeseid baltiriike. Kui Venemaa eestile kallale tuleks läheks enne nädalaid, kui nato appi tuleks, ja siis oleks juba hilja.

 

Minuarvamus ; Venemaa & Tikud & Põlema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
im lil noob, Sinunimi ütleb kõik sinukohta ära.

 

See on reaalsus, Venemaa võib teha kõike mis ta tahab, Ta ei karda Usad, Natot ega väikeseid baltiriike. Kui Venemaa eestile kallale tuleks läheks enne nädalaid, kui nato appi tuleks, ja siis oleks juba hilja.

 

Minuarvamus ; Venemaa & Tikud & Põlema

 

Meil peaks vägagi vedama, kui NATO meile üldse appi tuleks.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.