Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa lubas Balti riigid tagasi võtta !

Soovitatud postitused

Mhmm... nice teema :)

Kui venemaa midagi võtma hakkab siis peab ta seda ilmselgelt tuumasõja meetodiga tegema :)

Muidu ei saa kuna teised riigid (nt. USA jms) muutuvad Eesti pooldajateks .

Muidu ma ei usu et venemaa valitsus nii loll ka on... mis nad ikka nendest Eestidest-Lätidest tahavad ?:P


Kõikvõimalikud tõlketööd vene keelest kiire & odav

msn : [email:3tcm1soy]semi.is.alive-@hotmail.com[/email:3tcm1soy]

tel.nr. : 53857506

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mhmm... nice teema :)

Kui venemaa midagi võtma hakkab siis peab ta seda ilmselgelt tuumasõja meetodiga tegema :)

Muidu ei saa kuna teised riigid (nt. USA jms) muutuvad Eesti pooldajateks .

Muidu ma ei usu et venemaa valitsus nii loll ka on... mis nad ikka nendest Eestidest-Lätidest tahavad ?:P

 

Pääsu läänemerele mida võis lugeda 2-3 lk tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina küll ei kuulnud kusagitl ,et nad nii ütlesid.

 

Ma tean ainult,et Venemaa tahtis Balti riigid endale osta,siis oleks vähem probleeme meie riikides suht,aga millegs see vaja on,me oleme iseseisvad riigid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mhmm... nice teema :)

Kui venemaa midagi võtma hakkab siis peab ta seda ilmselgelt tuumasõja meetodiga tegema :)

Muidu ei saa kuna teised riigid (nt. USA jms) muutuvad Eesti pooldajateks .

Muidu ma ei usu et venemaa valitsus nii loll ka on... mis nad ikka nendest Eestidest-Lätidest tahavad ?:P

 

Vene valitsus on nii loll küll...

 

Muideks mingi küsitlus oli tehtud vene keelt rääkivatele inimestele venemaal!

 

Kõige vihatum riik venelaste meelest on:

 

1. Eesti

2. Gruusia

3. Jnejne

 

Ise hakkan kaevikut ehitama:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vene valitsus on nii loll küll...

 

Muideks mingi küsitlus oli tehtud vene keelt rääkivatele inimestele venemaal!

 

Kõige vihatum riik venelaste meelest on:

 

1. Eesti

2. Gruusia

3. Jnejne

 

Ise hakkan kaevikut ehitama:ty

 

Tuumapomm kukub su peale, mis abi sul siis sellest kaevikust on? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

et siis jah, soovitan teil ka juba varjendeid ehitada! ise tahan küll ellu jääda.

 

lillaga märgitud alale panen lõksud, sinise risti kohas teen mingi tõkke, punase ringi sees cämbin ise, ja siniste ringide sees käin siis telekat vaatamas. need russid küll mulle ligidale ei saa!

91untitled.jpg


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sitt päev. Ja siin ei tasu loota selle USA ja NATO peale ka nii palju. Venemaa võib kaotada kui ründab Eestit onju. Aga kui USA Või NATO on abis siis mis arvate ,et nad ei saa kannatada? vabalt võib nende pihta ka mingine "väike" pommike lennata ja sitaks kahju teha. Ja lihtsalt ei riskita. Lubatakse siin jah ,et koguaeg oleme abis nagu valimine oli: 5 aastaga 5 rikkama riigi hulgas. Hetkel 5 vaesema Riigi hulgas. Siin ei tasu kedagit uskuda, kõik lubavad abis olla aga kui vaja on siis kas ikka on ka abis??? Seda järeldage ise .Venemaa võib teooriliselt kaotada kuid ega USA ja teised NATO riigid saaksid ise ka kõvasti kahjustada ja keegi ei riskiks sellega. Lüüa enda suure riigi majandus perse mingi väikse riigi pärast? Mine ameerikasse ja uuri paljud teavad riiki nimega "EESTI" , vähesed teavad mis asi see on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuisjuures sõda poel lihtsalt selline asi,et kellel on suurem armee ja rohkem tehnikat võidab,asi on ka starteegias,tiblad ei saadaks meile oma 2mil sõldatit (või palju neid ongi) sisse,ja kui saadaks,siis nad lihtsalt sureks siin nälga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuisjuures sõda poel lihtsalt selline asi,et kellel on suurem armee ja rohkem tehnikat võidab,asi on ka starteegias,tiblad ei saadaks meile oma 2mil sõldatit (või palju neid ongi) sisse,ja kui saadaks,siis nad lihtsalt sureks siin nälga.

 

sa oled kukkunud vist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma tegelikult ei usu ,et nad teevad nii,meil pole halavad poliitika suhted Venemaaga.

Kõik saab kokkulepitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.