Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa lubas Balti riigid tagasi võtta !

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Hiina aitab ennem venemaad kui meid

 

Just,

jääb vaid loota et Venemaa võtab aru pähe ja ei roni siia, aga noh raudselt ronib.

Mõttega koolis siis käia? :huh:


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eesti on tähtis sest me oleme läänemere keskpunkt pmst.

 

 

Igatahes,kui see on tõsi...Ma suren enne kui Venekeelt hakkan õppima. See on ainuke keel mida ma vihkan! Täiega!

 

ELAGU EESTI!

EESTLANE OLEN JA EESTLASEKS MA KA JÄÄN!

 

Ega Keel ei ole milleski süüdi. Enamus inimesi Lätis ja Leedus räägivad Venekeelt. Ilma venekeeleta ei saa sa elus hakkama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida vittu...Kui see päriselt juhtub siis käin ennem nõmme turult läbi ühe korraliku suure noa ostan ja kui venkud peaksid sisse astuma annan nuga salaja võtan nende m4 ja muu pasa ja lasen akna pealt või niisama jään passima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida vittu...Kui see päriselt juhtub siis käin ennem nõmme turult läbi ühe korraliku suure noa ostan ja kui venkud peaksid sisse astuma annan nuga salaja võtan nende m4 ja muu pasa ja lasen akna pealt või niisama jään passima.

 

Pean jälle ennast kordama:

Siis kui Eestis või sinu linnas juba väed sees on siis ei julge sa oma (veel õhku laskmata) korterist/majast väljagi tulla "kõvamees" kasu teha selliseid gay poste siia?;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pean jälle ennast kordama:

Siis kui Eestis või sinu linnas juba väed sees on siis ei julge sa oma (veel õhku laskmata) korterist/majast väljagi tulla "kõvamees" kasu teha selliseid gay poste siia?;/

 

Ma kyll kodus ei passiks :D Jookseks metsa s6pradega chillima :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma panen vene sõjaväe mundri selga ja karjun surge Eestlased ja, siis rottin koos teistega. Kui Eesti sõjavägi tuleb vahetan käbe mundri ära


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma panen vene sõjaväe mundri selga ja karjun surge Eestlased ja, siis rottin koos teistega. Kui Eesti sõjavägi tuleb vahetan käbe mundri ära

 

Õnneks ei saa Venelased isegi aru, et sa eestlane oled, kuna sellest lausest võib välja lugeda, et Eesti keelt sa ei oska.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vabal ajal p6letan venemaa lippe


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa oled "lahe" ka . :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vabal ajal p6letan venemaa lippe

 

Ise ka tead mida sa kirjutad?

Tahaks näha et julged oma lipu põletamise video youtubesse uppida. Oled surnud mees kah.:torch:

 

Kella viie ajal tuli siis Gruusia presidendi poolt väike info, et Balti riigid on samuti suures supis. Lähemalt lugege postimehest


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.