Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Medvedev: Venemaa vastab raketikilbile sõjaliselt.!

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Venemaa president Dmitri Medvedev ütles, et Venemaa peab reageerima sõjaliselt, kui USA paigaldab Kesk-Euroopasse raketitõrjesüsteemi.

 

Raketitõrjesüsteemi Poolasse paigutamise leppele kirjutati alla augusti keskel ning 8. juulil leppisid USA Tšehhi välisministrid kokku sama süsteemi radari paigutamises Tšehhi territooriumile, vahendab RIA Novosti.

 

„Need raketid on meie piiride lähedal ja kujutavad meile ohtu,” ütles Medvedev teisipäeval intervjuus telekanalile Al-Jazeera. „See tekitab lisapingeid ja me peame sellele kuidagi reageerima, loomulikult kasutades sõjalisi vahendeid.”

 

Venemaa president ütles, et Gruusiale ja Ukrainale NATO liikmestaatuse pakkumine ainult raskendab olukorda. Ta lisas, et Ukraina rahvalt tuleks selle kohta arvamust küsida üleriiklikul referendumil. Avaliku arvamuse küsitlused on pidevalt näidanud, et enamus ukrainlastest on NATO-ga liitumise vastu._a?a=19719375

Kas juba tekivad uued konfliktid.? :S

Another War is coming?:huh:

 

Kas tõesti venelased plaanivad varsti juba rünnata NATO-t?

 

Hakkasin siis mõtlema:

Millist ohtu peaks pakkuma raketi kaitse kilp? Seda ohtu et Venemaa ei saa Euroopat rünnates oma rakette kasutada? :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
ma hakaksin mõtlema, keda se kotib ? :)

Kui sind ei koti, siis ei ole vaja oma postcounti siin teemas suurendada? Vaid ehk teeksid seda LÄBU teemas?

:ty


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda ,et Eesti on Nato liikmesriik :-)

 

Sellele ma lihtsalt ei saaks vastamata jätta. :D

GG 30-60 päeva ilma Natota peaksime vastu pidama.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sellele ma lihtsalt ei saaks vastamata jätta. :D

GG 30-60 päeva ilma Natota peaksime vastu pidama.

Milles probleem? Meil on ju Ollu! ?:D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellepärast sind esimesena maha lastaksegi (: (pinnule)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Venelased võiksid perse kerida!

EESTI!

EESTI!

EESTI!

 

No nii närvi käivad nad, kurat võtaks!

 

Kui tuleb sõda, siis on ju teada, et see alati algab ning lõpeb KONTORIS laua taga, kus paksud sõõrikusööjad võtavad ühemeelselt vastu mingi lepingu!

 

Miks peavad sajad tuhanded süütud inimesed nende pekiriiulite pärast kannatama ning nende perekonnad elama läbi kohutavaid kaotusi?

 

Kahjuks ei saa nad lihtsalt aru, nad on juba ajaloo pärast nii verejanulised ning põikpäised! Nad ei suuda olla teisejärgulised, mitte kunagi!

 

Venemaa lagunemist peetakse sajandi VEAKS! Kuna see on neid õhutanud ning nüüd nad tahavad seda tagasi! Kolmas maailmasõda tuleb tuumasõda! Venemaal ning USA's on inimesed, kellel on sõrm valmis vajutamaks nupule, mis paiskab välja tuumalõhke pead üksteise suunas! Väljub üks, lastakse koheselt teine vastu! Ma ei taha ette kujutada, mis juhtub! Kui venemaa tuleb okupeerima, siis on minu elukoht üks esimesi, kust tankid läbi sõidavad!

 

Teadke, et ESIMENE linn, mida nad ründavad, on TARTU! See on fakt!

 

Miks ei ole neile veel küllalt?

 

Võitlen Eesti eest surmani, kui midagi sellist tuleb!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Venelased võiksid perse kerida!

EESTI!

EESTI!

EESTI!

 

No nii närvi käivad nad, kurat võtaks!

 

Kui tuleb sõda, siis on ju teada, et see alati algab ning lõpeb KONTORIS laua taga, kus paksud sõõrikusööjad võtavad ühemeelselt vastu mingi lepingu!

 

Miks peavad sajad tuhanded süütud inimesed nende pekiriiulite pärast kannatama ning nende perekonnad elama läbi kohutavaid kaotusi?

 

Kahjuks ei saa nad lihtsalt aru, nad on juba ajaloo pärast nii verejanulised ning põikpäised! Nad ei suuda olla teisejärgulised, mitte kunagi!

 

Venemaa lagunemist peetakse sajandi VEAKS! Kuna see on neid õhutanud ning nüüd nad tahavad seda tagasi! Kolmas maailmasõda tuleb tuumasõda! Venemaal ning USA's on inimesed, kellel on sõrm valmis vajutamaks nupule, mis paiskab välja tuumalõhke pead üksteise suunas! Väljub üks, lastakse koheselt teine vastu! Ma ei taha ette kujutada, mis juhtub! Kui venemaa tuleb okupeerima, siis on minu elukoht üks esimesi, kust tankid läbi sõidavad!

 

Teadke, et ESIMENE linn, mida nad ründavad, on TARTU! See on fakt!

 

Miks ei ole neile veel küllalt?

 

Võitlen Eesti eest surmani, kui midagi sellist tuleb!

(Respect)

 

Sama. Need venelased hakkavad tõsiselt närvidele käima. Endal on riik peaaegu sama suur kui pool maakera, ja ikka tahavad need raisad veel. Niigi kaua aegu tagasi tapsid nad tohutult inimesi. NEIL RAISKADEL PEAKS HÄBI OLEMA, JA EI TOHIKS ÜLDSE MINGIST SÕNAÕIGUST OLLA.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

patsid on bljättt.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Venelased võiksid perse kerida!

EESTI!

EESTI!

EESTI!

 

No nii närvi käivad nad, kurat võtaks!

 

Kui tuleb sõda, siis on ju teada, et see alati algab ning lõpeb KONTORIS laua taga, kus paksud sõõrikusööjad võtavad ühemeelselt vastu mingi lepingu!

 

Miks peavad sajad tuhanded süütud inimesed nende pekiriiulite pärast kannatama ning nende perekonnad elama läbi kohutavaid kaotusi?

 

Kahjuks ei saa nad lihtsalt aru, nad on juba ajaloo pärast nii verejanulised ning põikpäised! Nad ei suuda olla teisejärgulised, mitte kunagi!

 

Venemaa lagunemist peetakse sajandi VEAKS! Kuna see on neid õhutanud ning nüüd nad tahavad seda tagasi! Kolmas maailmasõda tuleb tuumasõda! Venemaal ning USA's on inimesed, kellel on sõrm valmis vajutamaks nupule, mis paiskab välja tuumalõhke pead üksteise suunas! Väljub üks, lastakse koheselt teine vastu! Ma ei taha ette kujutada, mis juhtub! Kui venemaa tuleb okupeerima, siis on minu elukoht üks esimesi, kust tankid läbi sõidavad!

 

Teadke, et ESIMENE linn, mida nad ründavad, on TARTU! See on fakt!

 

Miks ei ole neile veel küllalt?

 

Võitlen Eesti eest surmani, kui midagi sellist tuleb!

 

+1 ;)

..seda kah et kes te siin räägite et eesti peab ~2 kuud üksi vastu pidama kuni nato appi jõuab on täielik bs.

Kas me vaataks pealt kui Lätit/Leedut rünnatakse venemaa poolt idntthinkso.

Soomlased ei laseks kll väiksele Eestile liiga teha ;* ;* ;*(L)


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

+1 patrioodid ;*

 

anyway , asi suht tõsine juba jeh. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Venelased võiksid perse kerida!

EESTI!

EESTI!

EESTI!

 

No nii närvi käivad nad, kurat võtaks!

 

Kui tuleb sõda, siis on ju teada, et see alati algab ning lõpeb KONTORIS laua taga, kus paksud sõõrikusööjad võtavad ühemeelselt vastu mingi lepingu!

 

Miks peavad sajad tuhanded süütud inimesed nende pekiriiulite pärast kannatama ning nende perekonnad elama läbi kohutavaid kaotusi?

 

Kahjuks ei saa nad lihtsalt aru, nad on juba ajaloo pärast nii verejanulised ning põikpäised! Nad ei suuda olla teisejärgulised, mitte kunagi!

 

Venemaa lagunemist peetakse sajandi VEAKS! Kuna see on neid õhutanud ning nüüd nad tahavad seda tagasi! Kolmas maailmasõda tuleb tuumasõda! Venemaal ning USA's on inimesed, kellel on sõrm valmis vajutamaks nupule, mis paiskab välja tuumalõhke pead üksteise suunas! Väljub üks, lastakse koheselt teine vastu! Ma ei taha ette kujutada, mis juhtub! Kui venemaa tuleb okupeerima, siis on minu elukoht üks esimesi, kust tankid läbi sõidavad!

 

Teadke, et ESIMENE linn, mida nad ründavad, on TARTU! See on fakt!

 

Miks ei ole neile veel küllalt?

 

Võitlen Eesti eest surmani, kui midagi sellist tuleb!

 

 

Orcut mul on au :dead:

 

Loodame siiski, et tuumasõjaks ei lähe..

See ei oleks tõesti väga tore, kui Ameerika ja Venemaa üksteise suurlinnade peal tuumarelvi "katsetaks".

Õnneks pole meil sellesmõttes hetkel massihävitusrelvi karta sest noh..

Miks peaks Venemaa Eestit niisama lihtsalt laskma selliste relvadega?

Neil pole nii head ettekäänetki (kuigi vene propagandamasin on tõesti viimasel ajal ise hakand päris tõhuseid ettekäändeid välja mõtlema)

Terve maailm mõistaks kohe Venemaa hukka ja siis oleks loogiliselt võttes 3. maailmasõda juba kõigi riikide ukselävel..

Seda nüüd ka Venemaa ei tahaks..

 

Mõtlesin ka selle peale, et kui peaks just Eestis sõda vms toimuma, et mis ma teeksin.

Kas ma läheksin ka Rootsi, Soome..

..

Ma kardan et ma ei tahaks ära minna..;/

aga noh..

siin präegu on hea rääkida..

Ei oska öelda mis sellises olukorras mõtled :O


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma telepordiksin Lumbi ennast!

 

Ei tegeltikult tuumasõda oleks persses kah.....

Tglt kui venemaal meie vastu midagi ei oleks siis oleks hea ega venemaa nii loll ei ole et ennast õhku laseb ja kuna eesti on venemaale nii lähedal siis ega me kah ei saa kahjustada:D


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.