Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Medvedev: Venemaa vastab raketikilbile sõjaliselt.!

Soovitatud postitused

VIP
dat would be nice.q

 

me tuleme vahvli tiimiga uksetaha, kui s6jaks l2heb...sa venelane


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei nojah,ma juba heameelega ootan sõjaväge järgmine aasta et õppiks natuke kuidas tappa kui sõda hakkab.

Sest tõsiselt,Ma arvan et varem või hiljem tahab Venemaa meid rünnata.

Nad tahaksid nagu oma NSVL tagasi saada


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on pohhui mis liit..peaasi et skate j2rgi j22b.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
sellep2rast sa nii loll jutu ajadki vahest :/

 

 

 

MINE VI*** LOHHHH !!!!!!!!!! T** venelased vihkavadki eestlasi sest eestlased liiga targad...tglt ka on nii asi :/

 

 

btw, ma ei tea venemaalt yhtegi kuulsat inimest peale selle putini ja medvedi :S sest k6ik on nii lambad

 

 

//BY SHADOWCAT: PALUKS MITTE ROPENDADA.! Aitähh.

 

Tegelikult on venemaal päris palju kuulsusi. Etc mõtlen ma neist kirjanike. Või olen ma ainus kellele venekeele õpetaja tundide viisi järjest rääkis vene kuulsustest?:D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Venemaa kruvib pinged nii üles et varsti ründame meie(NATO) Venemaad.

 

Eesti keeli Venemaa provotseerib NATO -t.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult on venemaal päris palju kuulsusi. Etc mõtlen ma neist kirjanike. Või olen ma ainus kellele venekeele õpetaja tundide viisi järjest rääkis vene kuulsustest?:D

 

Venemaa sakib nooooh....vaadake vene naisi...kõigil n2gu läbi ke*itud.Ma lihtsalt pean ropendama ja kaitsma eesti riiki, kui mingi vend ytleb et eesti liiga loll....Tglt ka venelased on lambad...Putsi mulle pole eluski mingi eestlane vastu k6ndind ja t6mblema hakand, kui ma rattaga s6idan.Mingi 30 aastane venelane tuli vastu oma s6pradega....ytles venekeeles midagi ja vehkis k2tega mul ninall...Sõber t6lkis p2rast ja too venelane ytles : vaadake kuidas tuleb inimesi ratta seljast maha lykata :D Mingi rõve keel on ka neil :D ila lendab koguaeg.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Venemaa sakib nooooh....vaadake vene naisi...kõigil n2gu läbi ke*itud.Ma lihtsalt pean ropendama ja kaitsma eesti riiki, kui mingi vend ytleb et eesti liiga loll....Tglt ka venelased on lambad...Putsi mulle pole eluski mingi eestlane vastu k6ndind ja t6mblema hakand, kui ma rattaga s6idan.Mingi 30 aastane venelane tuli vastu oma s6pradega....ytles venekeeles midagi ja vehkis k2tega mul ninall...Sõber t6lkis p2rast ja too venelane ytles : vaadake kuidas tuleb inimesi ratta seljast maha lykata :D Mingi rõve keel on ka neil :D ila lendab koguaeg.

 

Vaidlen vastu. Käisin nädal tagasi valgevenes. Õhta kell 10+++ Tulevad tänavad Inimesi täis. Nende hulgas mõtlen teismelisi naisi. 50% neist on täiesti kenad kusjuures.

(ps, eelmine aasta käisin venemaal, Jaroslavis, no seal olid tõsised mõõgad. Halvas mõttes.):?

Sorri. Olen eestlane, aaga olen reisinud suht palju, ja tean mida olen näinud.

 

Ja kusjuures, kui venelased(valgevenelased) kuulevad et eestlased oleme, suhtuvad nad meisse TÄIESTI normaalselt.

Eesti on täis "Ülbeid venelasi".


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kurat, ma säästan teid vaevast ja, kui euroopas palju ringi reisinud inimene, teatan, et need kodumaised naised on ikka ilusaimad ja parimad. :y:

 

No seda küll. Aga nagu paljud kes ei ole venemaal, ja nt valgevenes käinud, arvavad et seal uitavad ainult " Vasjad " ringi.;)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea aga sellised asjad võiks rohkem ära mahutada nagu meedia alateema alla, kas pole nii?


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.