Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Ma juba ootasin millal sina oma suu lahti teed, hakkaski igav =)

Vaata, see, et sina tahad mind mingisuguse pasaga põhja tõmmata, ongi see põhjus miks ma sinusugustele ennasttäis sitapeadele ja teistele kahtlastele inimestele teenuseid ei osuta. Mul on väga suur klientuur tekkinud millega ma olen väga rahul ja mind tõesti ei huvita kas sinusugused tahavad teenuseid või mitte.

 

''Mina sinu kätte ei usaldaks suuri summasi või tellimusi'' - Ega ei peagi usaldama, keegi ei käse. Aga minu arust oled sina see, kes on mult ~2-3 korda küsinud teenuseid nagu viimane rott, kes ise ei oska oma ironmänni treenida. Ehk saad ise ka kunagi aru, et sinu käitumine siin foorumis on lubamatu :)

 

 

 

'Tulen tagasi ja vaatan, et mul abiväge tekkinud - teen ka nüüd oma suure suu jälle lahti ja üritan ägedat mängida.'

 

Kurb, aga kõik kes tellivad teenuseid, tähendab, et nad ei oska ise teha ? Päris elus tellid teenuse, siis oled nagu viimane rott kes ise ei suuda teha ? Tead, et vahel on lihtsam maksta, et midagi ära tehakse, kui ise jamada, ning see ei tähenda, et ma rott olen. Sul on valed arusaamad asjadest.

Kõik kes sinult teenuseid küsivad, eriti mitu korda siis on viimased rotid ? Vähemalt sinu jutust tuleb sihukene asi välja. Mina ei taha sind pasaga põhja tõmmata, seda teed sina ise. Mina lihtsalt avaldasin arvamust, et varem või hiljem see juhtub ja varem või hiljem sa lased kedagi suurte summadega üle ja tirid ennast ise põhja, ilma, et ma peaks kaasa aitama.

Btw, kui arvad, et oled Geirile teenuseid teinud ja mõnele veel, siis oled nn kõva kaitsega vend, kes ei pea oma sõnade ja tegude eest vastutama ? Vanast töökohast said ka kinga, kuna ei saanud hakkama ja käitusid nagu vahvlis. Kurb aga tõsi.

 

Vähemalt vabateema on jälle teemas :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.vahvel.net/showthread.php?190880-Varas-ja-pettur-Stever-Arme&p=2528923#post2528923

 

Pange tolle konto omaniku nimi ka pealkirja, kaasosaline ikkagist. Aga naljakad inimesed ikka, 19 aastane ja scammib 10 euro :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lolle ja kloune leidub :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kurb, aga kõik kes tellivad teenuseid, tähendab, et nad ei oska ise teha ? Päris elus tellid teenuse, siis oled nagu viimane rott kes ise ei suuda teha ? Tead, et vahel on lihtsam maksta, et midagi ära tehakse, kui ise jamada, ning see ei tähenda, et ma rott olen. Sul on valed arusaamad asjadest.

Kõik kes sinult teenuseid küsivad, eriti mitu korda siis on viimased rotid ? Vähemalt sinu jutust tuleb sihukene asi välja. Mina ei taha sind pasaga põhja tõmmata, seda teed sina ise. Mina lihtsalt avaldasin arvamust, et varem või hiljem see juhtub ja varem või hiljem sa lased kedagi suurte summadega üle ja tirid ennast ise põhja, ilma, et ma peaks kaasa aitama.

Btw, kui arvad, et oled Geirile teenuseid teinud ja mõnele veel, siis oled nn kõva kaitsega vend, kes ei pea oma sõnade ja tegude eest vastutama ? Vanast töökohast said ka kinga, kuna ei saanud hakkama ja käitusid nagu vahvlis. Kurb aga tõsi.

 

Vähemalt vabateema on jälle teemas :D

 

''Vanast töökohast said ka kinga, kuna ei saanud hakkama ja käitusid nagu vahvlis'' hmm, mul on hea meel, et sa minu elust rohkem tead kui mina :D:D

Eks ma valgustan sind siis, järgmine kord ei pea muinasjuttu välja mõtlema : Vanas töökohas, kus ma töötasin maksti vähem palka kui ma teenin osrs teenuste pakkumisega, lahkusin töölt kuna palk oli kehv ning ülemus oli Varas.

 

Tuleb veel mõni väljamõeldis?

 

Trefkam arvatavasti vanemate poolt ära hellitatud. Nüüd kui oma ette elab siis arvab et on maailmanaba ja teab kõike ja mida iganes veel..

 

:D :D :D

 

Sul on mõttetu 'arvata'. Kui sa minu elust midagi ei tea siis pole mõtet luuletada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
''Vanast töökohast said ka kinga, kuna ei saanud hakkama ja käitusid nagu vahvlis'' hmm, mul on hea meel, et sa minu elust rohkem tead kui mina :D:D

Eks ma valgustan sind siis, järgmine kord ei pea muinasjuttu välja mõtlema : Vanas töökohas, kus ma töötasin maksti vähem palka kui ma teenin osrs teenuste pakkumisega, lahkusin töölt kuna palk oli kehv ning ülemus oli Varas.

 

Tuleb veel mõni väljamõeldis?

 

 

 

:D :D :D

 

Sul on mõttetu 'arvata'. Kui sa minu elust midagi ei tea siis pole mõtet luuletada.

 

Eks alati on ülemused vargad, petised ja kelmid. Mulle endalegi on üks töömees 2 korda öelnud, et ma ei maksa ilusti, aga ikka tuleb peale seda kui kaineks saab tööle tagasi, ei tea küll miks ? Eks sa võid meile siia ilusa pildi luua, et tulid sellepärast ära, ning ruuniga teenid rohkem, aga tänapäeval on telefonid ja emailid olemas, kus kaudu saab infot, miks ja kuidas. Aga ära rohkem siin aega raiska, xp waste.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks alati on ülemused vargad, petised ja kelmid. Mulle endalegi on üks töömees 2 korda öelnud, et ma ei maksa ilusti, aga ikka tuleb peale seda kui kaineks saab tööle tagasi, ei tea küll miks ? Eks sa võid meile siia ilusa pildi luua, et tulid sellepärast ära, ning ruuniga teenid rohkem, aga tänapäeval on telefonid ja emailid olemas, kus kaudu saab infot, miks ja kuidas. Aga ära rohkem siin aega raiska, xp waste.

 

Jah ülemus on varas. Varastas mu arvutist kõvaketta, ning peale seda võttis sealt kogu mu isikliku info, häkkis vahvli, skype, e-riik jms kontodesse sisse, muutis paroolid ära ja kurat veel teab mis tegi. Mul muidugi siiani hea meel, et sa arvad et tead minu elust rohkem kui mina ise.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah ülemus on varas. Varastas mu arvutist kõvaketta, ning peale seda võttis sealt kogu mu isikliku info, häkkis vahvli, skype, e-riik jms kontodesse sisse, muutis paroolid ära ja kurat veel teab mis tegi. Mul muidugi siiani hea meel, et sa arvad et tead minu elust rohkem kui mina ise.:)

 

Rõõm kuulda, hea, et veel ei scämminud ruuni raha.

See ka Trekfam, et ära käi oma kasutajatega mida sa nmzis või mujal treenid Karvaste ccs spämmimas ja sõimamas. Tõsiselt lapsik tegevus, või arvasid tõesti, et keegi ei saa aru ? Ennegi need Nmz tüüpi accid seal käinud ja lennanud. Tule nüüd muidugi ütlema, et sina midagi ei tea ega pole kuulnud.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

nüüd vaikus :D ^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nu kui kiiresti vaja siis ja, aga muidu ju 90-nega saab rahulikult kulgeda ja ei pea söeluma rekkate vahel. :)

 

Trefkam ikka suudab igal pool vaidlustesse sattuda.

 

Ikka leidub neid lambaid ka, kes 80ga töristavad :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegi iroonilise kommentaari ja mõtles välja järgmise muinasjutu, mis mul talle vastata enam? Ehk sai ise ka aru, kui idiootne ta on.

 

Kurb kurb, et sa asjadest aru ei saa. Kui sul midagi vastata poleks, oleksid sa ammu vait ja enam siia ei kirjutaks, seni kuni sa siin vastu toodad, tähendab see seda, et mu jutt vastab osaliselt/kaudselt tõele ja sa proovid mu väiteid muuta, või ma eksin ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ikka leidub neid lambaid ka, kes 80ga töristavad :D

 

Sai ka täna Pärnu - Tln - Pärnu otsa sõidetud.. Pensionärid pardal ja nende autoga ( Mondeo MK3, kuna minekut polnud, oletan et 81kW versioon ). Minnes ( poole 11 ajal ) oli väga normaalne, vastu tuli palju autosid, kuid Tallinnasse minekul pidin tegema kokku 3 möödasõitu, sõites 100-105ga. Tagasi oli tiba hullem tulla kella 4ja ajal..... Autosid nagu muda, möödasõiduks vaja kilomeetrit... Nüüd küll tunne, et peale enda Saabi ( 205kW ) ma mingi muu autoga maanteele ei roni..


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vähemalt nemad tahavad kindlalt sihtpunkti jõuda mitte mingi tölli tõttu kellel kiire igale poole õnnetusse sattuda


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vähemalt nemad tahavad kindlalt sihtpunkti jõuda mitte mingi tölli tõttu kellel kiire igale poole õnnetusse sattuda

 

Kiirus ei põhjusta üldiselt õnnetusi, pigem 80ga sõitvad lohhid, uni ja ei suudeta arvestada teeoludega. Ja mis und tekitab.. 80nega sõitmine..

Isegi vahest tõesti vaja olnud unisena sõita ja nt 100ga selline tunne, et kohe kaputt ja silmad kinni, samas 110ga on täiesti teine teema, minul see 10kmh loeb ja und ei tule sellisel juhul.

Igalühel oma arvamus.

 

Võidad sekundi, kaotad bemari

 

Bemmide hooaeg alles tulekul, vaata kevadel, kuidas enamustel küljeuksed kortsus :D


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bemmide hooaeg alles tulekul, vaata kevadel, kuidas enamustel küljeuksed kortsus :D

 

Pigem tõin lihtsalt bemmi välja, kuna olen mingit igivana statoili kleepsu ühel autol näinud. Kus oligi kirjas "võidad sekundi, kaotad bemari"

 

Tegelt käib see kõigi kohta, mitte ainult bemmide.

Inimesed kes panevad teiste elud ohtu, võiksid kuskil kodus endale otsa peale trha, mitte, et panevad ka süütute inimeste elud ohtu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.