Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul on jumala ükskõik kas inimesed teevad ise oma asju või tellivad teenust. Ma ei käse kellegil tellida ja sinusugustel lastel ei lase ma endale pähe istuda. Räägin teistega täpselt nii nagu minuga räägitakse. Mul on tööd piisavalt palju nii, et sa ei pea selle pärast muretsema.

 

Imo sa ise hetkel hakkasid hüppama ja arvad nüüd et oled maailmanaba ja saad kõike mida tahad

Logic at the best.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Imo sa ise hetkel hakkasid hüppama ja arvad nüüd et oled maailmanaba ja saad kõike mida tahad

Logic at the best.

 

Mis sinu häda on.. Võtsid nii südamesse, et ta ei tee sul XP? Teeb kellele tahab, mis see sinu asi on, tegele oma asjadega. Lasteaed, vaja tõmmelda iga väikse asja pärast.


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sinu häda on.. Võtsid nii südamesse, et ta ei tee sul XP? Teeb kellele tahab, mis see sinu asi on, tegele oma asjadega. Lasteaed, vaja tõmmelda iga väikse asja pärast.

 

Sa prob ei tea varesemaid teemasid mis siin juhtunud. Minul jumala pohh sest ma nkn teen ise kõik asi on selles et selleasemel korralikult vastada hakkab mingit sitta ajama et vale teema kus PC koguda jne jne. Nagu miks leida vabandus igale asjale? See vähe unreal juba. Nagu ma kuulnud on ta ka varem bani saanud foorumidest ja ju siis nüüd avastas järgmise kus saab oma "mehikust" näidata xD

 

Sina lambist kirjutad minu teemasse oma sitase arvamuse mida keegi kuulda ei taha ja ''mina alustasin''? Ok.

 

Ma votsin osa teemast mis kella 5 paiku toimus.

Muudetud liikme jazmiir13'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ainus foorum kus ma 'ban' olen saanud on www.vahvel.net ja ban oli enda soovil. Aga tore, et üritad armsaid kuulujutte minust alustada.

Nii, mis varasemaid teemasid? Kus mul 10 venda tühja pealt peale lendavad ja kõvat mees mängivad? Toredad teemad, mis need siia puutuvad?

Korralikult ei saa sinusugustele lollidele vastata, kes ei oska ei eesti keelt ega reegleid lugeda.

Kui sinul on pohhui siis mida kuradit sa oma nina igalepoole topid?

 

Ma ei saa aru, mis teemat sa seletad. Mis teema? Mis kell 5? Sa pole ühtegi postitust kell 5 teinud???

Ainus teema mis kell 5 oli, oli X-Qlusive, Chouzy ja minu jutuajamine. Chouzy sa ei ole. Mina ei ole sina. Kas sa oled X-Qlusive alt? Üritate koos scammida? Räägi mulle lähemalt siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina lambist kirjutad minu teemasse oma sitase arvamuse mida keegi kuulda ei taha ja ''mina alustasin''? Ok.

 

Aga küsimus sulle, palju sina oled kirjutanud teiste teemades oma arvamust, kus kedagi ei koti sinu arvamus? Miks sa ise teed seda mis sulle endale ei meeldi ? Ise ka mõistad kui labane oled oma jutuga ?

 

Alaa, kui vaja siis mina spämmin teiste teemades, nimetan inimesi scämmeriteks ja tõukan niisama, aga samas kui keegi minu teemas spämmib või arvamust avaldab, siis kohe on hunnik jama. Suht kitse käitumine, loodan, et keegi ükskord sind siit bännib või suudab sind mingi pasaga põhja tõmmata, mis juhtub varem või hiljem.

 

Kirjuta nüüd, et minuga pole mõtet rääkida, kuna ma loll ja midagi ei tea, nagu sa alati vastad. Sa oled meil alati kõige targem, mis siis, et sa oled juba üks vihatuimaid inimesi siin foorumis ja see pole niisama võetud, igalpool on sul mõne inimesega mingi probleem, ning tahad öelda, et need tekivad lambist ? Ei usu, miks siis enamustel pole neid probleeme ja kõik saavad teistega läbi ?

Kunagi 2011/2012a oli siin foorumis ka üks vene kutt, lasnamäelt pärit. Küll ta käis ja kaebas, et kõik tema vastu halvad ja kiusavad, käis igalpool kaebamas, ning lõpuks sai bänni. Tuli välja, et ise oli hullem mun* kui enamused teised + lasi kellegi üle. Moment ei tulegi selle inimese kasutajanimi meelde aga võin hiljem uurida, atm on sinu käitumine samasugune. Mina sinu kätte ei usaldaks suuri summasi või tellimusi, võib vabalt olla, et kogub tehinguid ja lõpuks kaob suure summaga ära. Sest isegi meie kunagine foorumi üks tuntumaid liikmeid -YEP lasi lõpuks mitmeid tuhandeid üle, kuigi oli vahvlis üks tuntumaid liikmeid ja väga austatud nn ärimees. Lõpuks lõi arena ja kusi pähe ja nii need võlad tekkisid.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

I just came to say hellouu


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jube liiklus ikka Tallinn-Pärnu mnt.. iga kord närvid läbi kui kohale jõuan


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nu kui kiiresti vaja siis ja, aga muidu ju 90-nega saab rahulikult kulgeda ja ei pea söeluma rekkate vahel. :)

 

Trefkam ikka suudab igal pool vaidlustesse sattuda.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pikk tekst mida ma väga lugeda ei viitsinud

 

Ma juba ootasin millal sina oma suu lahti teed, hakkaski igav =)

Vaata, see, et sina tahad mind mingisuguse pasaga põhja tõmmata, ongi see põhjus miks ma sinusugustele ennasttäis sitapeadele ja teistele kahtlastele inimestele teenuseid ei osuta. Mul on väga suur klientuur tekkinud millega ma olen väga rahul ja mind tõesti ei huvita kas sinusugused tahavad teenuseid või mitte.

 

''Mina sinu kätte ei usaldaks suuri summasi või tellimusi'' - Ega ei peagi usaldama, keegi ei käse. Aga minu arust oled sina see, kes on mult ~2-3 korda küsinud teenuseid nagu viimane rott, kes ise ei oska oma ironmänni treenida. Ehk saad ise ka kunagi aru, et sinu käitumine siin foorumis on lubamatu :)

 

Tulen tagasi ja trefkam jälle proovib rebida enda kasuks.

 

'Tulen tagasi ja vaatan, et mul abiväge tekkinud - teen ka nüüd oma suure suu jälle lahti ja üritan ägedat mängida.'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole koolis aega vastada ja tegeleda sinusuguse tölliga oma vabaajast koolis. Siin foorumis vaidluste protsent tõusnud 400x peale seda kui sa siia foorumise üldse tulid.

 

No aga miks sa hakkad lambist hüppama, kui sul ei ole aega tegelede minusuguse tölliga? :D Sa oled ikka tõsine lammas.

 

Aga kahju, et sa ei vastanud kas oled X-Qlusive või tema skeemikaaslane, seda tahaks ikka teada. Või hakkas häbi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ah seda ei märganudki. Ei ma ei ole mingi skeemikaaslane. Aga huvitav on see et sa ise ütlesid ka et sul muude asjadega piisavalt tegemist. Miks sa siis ei tegele nende asjadega? Selliste kohta ei oska isegi näidet teha sest nii taun annab olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

keep scrollin, i have nuthin to say. *popcorn*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mölateema


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.