Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mode
Ega ebakompetente MODERAATOR ei oska kirjutada. Mõttetult pikad lohisevad laused. MODERAATOR peaks olema eeskujuks siinsele rahvale, mitte olema iga teine 10 aastane.

 

Tõsi, ma väsinud ja lihtsalt klopsin kokku lauseid. Isegi ei tea miks ma üldse sellesse vestlusesse astusin. Vabandust, et üritasin selgust saada, miks ta mu Skypest eemaldas.

 

e/ tal õigus, ma poleks pidanud tegelikult siin lahmima

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsi, ma väsinud ja lihtsalt klopsin kokku lauseid. Isegi ei tea miks ma üldse sellesse vestlusesse astusin. Vabandust, et üritasin selgust saada, miks ta mu Skypest eemaldas.

 

e/ tal õigus, ma poleks pidanud tegelikult siin lahmima

 

Milleks vabandada, ega see sind targemaks ei tee. MODERAATORI ülesanne/kohustus ei ole inimest maha teha, kritiseerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Andres, see pole lahmimine, see on arvamuse avaldamine.

Ega moderaator ei pea istuma vaikselt nurgas ja ei tohi öelda oma arvamust, mees kes ei julge öelda oma arvamust või rääkida nii nagu asjad on, pole ka õige mees.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Andres, see pole lahmimine, see on arvamuse avaldamine.

Ega moderaator ei pea istuma vaikselt nurgas ja ei tohi öelda oma arvamust, mees kes ei julge öelda oma arvamust või rääkida nii nagu asjad on, pole ka õige mees.

 

Negatiivse arvamuse avaldamine teise inimese suhtes on moderaatori ülesanne?

Moderaator peaks probleeme lahendama, mitte neid juurde tekitama oma poolse käitumisega.

 

Tagasi 10 aastase teema juurde, sa oled täpselt selline kellel puudub enda elu. Vaja on end igate pidi ägedaks teha ning üritada nö "teistest" parem olla. Nii kuidas linnuke oksal laulab ja tuul viisijuppi joristab on ka sinu tuju. Mille jaoks sa üldse siia teemasse end segad. Mine tegele oma asjadega.

Muudetud liikme ekupower'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Korralik andmine käib ikka öösiti siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Negatiivse arvamuse avaldimine teise inimese suhtes, uus moderatoori ülesanne?

Moderaator peaks probleeme lahendama, mitte neid juurde tekitama oma poolse käitimusiega?

 

Tagasi 10 aastase teema juurde, sa oled täpselt selline kellel puudub enda elu. Vaja on end igate pidi ägedaks teha ning üritada nö "teistest" parem olla. Nii kuidas linnuke oksal laulab ja tuul viisijuppi joristab on ka sinu tuju. Mille jaoks sa üldse siia teemasse end segad. Mine tegele oma asjadega.

 

Ta avaldas arvamust, milline inimene on. Ning kui inmene on tekitanud endale negatiivse arvamuse, siis peab ka seda avaldama, ei saa igat asja positiivselt võtta.

Antud käitumisega ta ei tekitanud probleeme juurde, Teie jaoks tekitas, ehk siis toote mõned suuremad probleemid välja, mis nüüd selle ütlusega tulid ?

Ma usun, et Sa mees ei teagi kes ma olen, ning veel vähem oled Sa inimene kes tuleb ütlema, et ma olen nagu 10 aastane kellel puudub elu. Kui sa elad veel vanemate juures ja mingid probleemid koolis, siis ära tule siia torkima, eks ? Minu tuju on koguaeg samasugune olnud, ma lihtsalt ei kannata inimesi kes käivad ja kaebavad teiste peale, samas kui ise seda sama teevad, siis on kõik hea. Tüüpiline kukekese käitumine, nagu Trekfamil eelmises teemas oli. Käis ja laimas teist inimest scämmeriks, samas tõendeid polnud. Tema kohta seda öelda, oleks kohe kisa lahti olnud. Miks teed seda mis sulle endale ei meeldi ? Robert võttis sellel teemal sõna, kes siin administraator, ning ütles seda samagi mis mina, mis tema enam ka ei sobiks sellele kohale tänu sellele ? Kuna julges öelda oma negatiivse arvamuse ? Peamegi elama ainult positiivses maailmas, kus ei tohi ühtegi negatiivset asja avaldada ? Ela oma 10a elu oma mullis edasi ja kõik on korras, see teema ei puuduta sind, ning samamoodi sa võiksid mitte siit osa võtta. Aitäh.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks vabandada, ega see sind targemaks ei tee. MODERAATORI ülesanne/kohustus ei ole inimest maha teha, kritiseerida.

Sinu ülesanne/kohustus ei ole ka inimesi kritiseerida. Igaüks võib avaldada oma arvamust imo vahetpole kas ta mode/admin/pede/või ret nagu trekfam.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu ülesanne/kohustus ei ole ka inimesi kritiseerida. Igaüks võib avaldada oma arvamust imo vahetpole kas ta mode/admin/pede/või ret nagu trekfam.

 

Hahaha sa oled ikka korralik patsaan. Mõtlesin ja mõtlesin kes see siin lambist ülbitseb ja tuleb välja, et on see sama rott Brandon, keda ma õpetasin zulrahit killima ja kellele andsin veel tasuta raha oldschoolis, et tal kergem oleks seda teha. Pärast seda skypes enam näha ei olnud :D:D:D Järgmine kord vaata kellele sa retard ütled, tatt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahaha sa oled ikka korralik patsaan. Mõtlesin ja mõtlesin kes see siin lambist ülbitseb ja tuleb välja, et on see sama rott Brandon, keda ma õpetasin zulrahit killima ja kellele andsin veel tasuta raha oldschoolis, et tal kergem oleks seda teha. Pärast seda skypes enam näha ei olnud :D:D:D Järgmine kord vaata kellele sa retard ütled, tatt.

Teised ei või sulle midagi öelda, aga ise võid tattideks teisi nimetada.

Hüppa pommi mahlapea

 

eks ta ole jah... Meil on siin suured muutused

meil mõlemal 371 postitust wtf :D

:D:d:d:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teised ei või sulle midagi öelda, aga ise võid tattideks teisi nimetada.

Hüppa pommi mahlapea

 

 

:D:d:d:d

 

Mulle meeldib kuidas see lasterong aina edasi läheb. Huvitaval kombel alati mingi selline vend ka, keda kunagi aidanud. :D

 

Aga ontopic siis, ma ei ole kellegil keelanud midagi öelda muidu.. kui sa pole tähele pannud.

 

Kuule aga mis siis ikka, tagasi raha kerjama oma f2p pure jaoks, tatt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

mõtlesin just, et peaks äkki mingi spetsiaalse teema tegema "VAIDLEMINE" ja siis kellel millegi üle vaielda, kirjutab sinna ja saab teistega vaielda :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle meeldib kuidas see lasterong aina edasi läheb. Huvitaval kombel alati mingi selline vend ka, keda kunagi aidanud. :D

 

Aga ontopic siis, ma ei ole kellegil keelanud midagi öelda muidu.. kui sa pole tähele pannud.

 

Kuule aga mis siis ikka, tagasi raha kerjama oma f2p pure jaoks, tatt.

 

Jah, lasterong läheb edasi mille juhiks on Trekfam, üks tore seiklus koos Trekfamiga.

Vahepeal hakkas vahvel vaikseks jääma, nüüd on jälle aktiivsus tõusnud, vähemalt mõnes teemas :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, lasterong läheb edasi mille juhiks on Trekfam, üks tore seiklus koos Trekfamiga.

Vahepeal hakkas vahvel vaikseks jääma, nüüd on jälle aktiivsus tõusnud, vähemalt mõnes teemas :D

 

Katsu olla nüüd. Sorri ma magasin vahepeal ja kui sisse logisin on jälle 10 idiooti minu kohta midagi öelnud, ilmselgelt muutun aktiivseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Katsu olla nüüd. Sorri ma magasin vahepeal ja kui sisse logisin on jälle 10 idiooti minu kohta midagi öelnud, ilmselgelt muutun aktiivseks.

 

 

Btw, see, et vahepeal hakkas vahvel vaikseks jääma, ei olnud vihjena, et sa magasid vaid seda, et üleüldiselt oli vahepeal vahvlis väga väikne, isegi vabateemas räägiti vähe, ning nüüd viimased paar päeva aktiivne olnud. Ära liiga palju egotse.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.