Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Gg, nägin looma kedagi pole kunagi näinud, isegi mitte loomaias

Partner saatis paar objekti, mis oli vaja läbi jalutada ja hind öelda antud tööle, olles autost ca 2km eemal, jalutasin rahulikult lagendiku peal, kui järsku nina eest tõusis püsti Ilves ja pani jooksu, mis arvate mis tunne kerest läbi käis ? Ilves jooksis veel sinna poole kuhu minu auto jäi. Peale seda keerasin otsa ringi ja igasugune isu oli kadunud, suht kiire sammuga läksin auto juurde tagasi. Üldiselt ilves ei ründa inimest, kuid kunagi ei tea mis tal arus on.

Minu ja ilvese vahe oli ehk 2m kui sedagi, aga tänu sellele, et tuul vastu oli, ei kuulnud ta mu häält, kuigi enne lagendiku peale minemist tagusin noorendikus machetega oksi maha, aga tänu tuulele hääl temani ei jõudnud. Usun, et ilves oli samamoodi ehmunud nagu minagi. Sain kinnitust ka sellele jutule, et kui metsas kuulete lapse nutmist, siis seda häält teeb ilves, sest 100-150m enne ilvese kohta kuulsin lapse nutmist, kuid arvasin, et tuul võib tekitada antud heli.

Ühesõnaga korras laupäev, homme uus katse. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah, rääkisin tuttava jahimehega, ta ütles ka et väga harva kui ilves ründab, ainult siis kui vigastatud/poegadega või muud varianti pole aga üldiselt niisama nad inimest ei kipu ründama.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hellouuu

 

 

suht gai värk :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
suht gai värk :D

 

Korralik tegelane :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hahaha, väga hea väga hea :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht puberteetne mölisemine tho.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mehe ego lvl on 99.

 

Ise sõimab teisi scämmeriteks ja muud toredad väljendid, samas kui tema kohta midagi öelda, ning tõendit pole siis on tunne, et mees annab sind kohtu. Väga lame käitumine, ära tee teistele mida ei taha ise kaela saada. See foorum pol esimene kus ta lahkunud selle jama pärast, ennegi temaga probleeme olnud.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Naljakas vend jep, mul questis ja orjas ironmani alguses väga heade hindade eest, tulin talle ka natuke vastu ja lasin zulrahit ühe acciga teha, aga mingi hetk tahtis et banniksn vist kellegi vahvlist ja kui ma ütlesin, et mina seda ei tee, et räägi Geirile, kui tema otsustab, et tuleks bannida, siis paneme ära, siis selle peale removes mu insta skypest ja kõik :D Oli kuskil tema teema all, aga eks ta siin püsib, kuna orjamise suhtes on tal parimad hinnad vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naljakas vend jep, -------

 

Tookord oli asi selline, et see isik oli 100% banni koheselt väärt, palusin sul seda teha, kuna ta spammis valeinfot igale poole kuid sa otsustasid, et ei liiguta sõrmegi ja Geir tol hetkel oli offline nagu sullegi ütlesin. Oli mis oli, aga meie ärisid ei ole vaja ka teistele avalikult kirjutada. Ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Tookord oli asi selline, et see isik oli 100% banni koheselt väärt, palusin sul seda teha, kuna ta spammis valeinfot igale poole kuid sa otsustasid, et ei liiguta sõrmegi ja Geir tol hetkel oli offline nagu sullegi ütlesin. Oli mis oli, aga meie ärisid ei ole vaja ka teistele avalikult kirjutada. Ty

 

Ma seletasin lihtsalt mis teenust ma sult ostsin, ehk seda sama, mida ostavad kõik sult :D Mitte midagi hindadest jms ma ei avalikustanud ja ei plaani ka, kui ta banni väärt oli, miks siis keegi toda venda ikkagi ära ei banninud. Üleüldse otsustavad adminid/moderaatorid, kes on banni väärt ja kui sa väidad, et too hetk oli too kutt banni väärt, siis panen kohe permi sulle praegu v:D Skypest removesid ära, sest solvusid või miks, ikka ei saa aru päris täpselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tookord oli asi selline, et see isik oli 100% banni koheselt väärt, palusin sul seda teha, kuna ta spammis valeinfot igale poole kuid sa otsustasid, et ei liiguta sõrmegi ja Geir tol hetkel oli offline nagu sullegi ütlesin. Oli mis oli, aga meie ärisid ei ole vaja ka teistele avalikult kirjutada. Ty

 

Poisu solvus, et tema tahtmist ei täidetud, kurb kurb.

Sa oled ka 100% bäni väärt, kuna spämmid vale infot teiste kohta, alles eelmises teemas ütlesid, et inimene scämmer või võib scämmida, kuigi vend palus teisel teemal abi.

Mida rohkem inimesi räägib, seda rohkem tundub, et sa oled sihukene isik kes käib teiste peale kaebamas, samas ise teeb samuseid asju, ning kui tema soovi ei täidetud, siis solvub ja kaob minema.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma seletasin lihtsalt mis teenust ma sult ostsin, ehk seda sama, mida ostavad kõik sult :D Mitte midagi hindadest jms ma ei avalikustanud ja ei plaani ka, kui ta banni väärt oli, miks siis keegi toda venda ikkagi ära ei banninud. Üleüldse otsustavad adminid/moderaatorid, kes on banni väärt ja kui sa väidad, et too hetk oli too kutt banni väärt, siis panen kohe permi sulle praegu v:D Skypest removesid ära, sest solvusid või miks, ikka ei saa aru päris täpselt.

 

Miks keegi ära ei banninud? Halloo, sa olid ainukene mode/admin online, sellepärast sinu poole ka pöördusin aga sa ei teinud asjast välja. Geir tuli online ja isik oli koheselt banned. Aga palun, pane permi mulle. Ma ei keela sind.

 

Skypest removesin sind ära kuna sa oled ebakompetente moderaator ja mul ei olnud soovi sinuga teenuseid jätkata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Miks keegi ära ei banninud? Halloo, sa olid ainukene mode/admin online, sellepärast sinu poole ka pöördusin aga sa ei teinud asjast välja. Geir tuli online ja isik oli koheselt banned. Aga palun, pane permi mulle. Ma ei keela sind.

 

Skypest removesin sind ära kuna sa oled ebakompetente moderaator ja mul ei olnud soovi sinuga teenuseid jätkata.

 

wow, jään praegu vastuse võlgu, aga olen 100% kindel, et too vend banni ei saanud, eks homme uurin Geirilt üle. Ebakompetente vb tõesti, sest ma ei taha vajutada Hitlerlikult rahvale perme, kui esimene vend seda arvab, kas sa saad aru ikka, et too vend "kui" sai permi täpselt sama eest, mida teed sina siis teiste teemades :D Püüa natuke olla ja neela oma uhkus alla. Midagi veel öelda soovid, kirjuta PM-i.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks keegi ära ei banninud? Halloo, sa olid ainukene mode/admin online, sellepärast sinu poole ka pöördusin aga sa ei teinud asjast välja. Geir tuli online ja isik oli koheselt banned. Aga palun, pane permi mulle. Ma ei keela sind.

 

Skypest removesin sind ära kuna sa oled ebakompetente moderaator ja mul ei olnud soovi sinuga teenuseid jätkata.

 

T*a sa oled ikka täielik kloun, koguaeg toksid oma üht ja sama seent edasi, mida sa saavutada üritad???


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega ebakompetente MODERAATOR ei oska kirjutada. Mõttetult pikad lohisevad laused. MODERAATOR peaks olema eeskujuks siinsele rahvale, mitte olema iga teine 10 aastane.

 

Ning millest järeldub iga teine 10 aastane ? Sellest, et avaldab oma arvamust, või räägib sellest kuidas asi on ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.