Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi oskab öelda millal tasuks juba muretseda, et Europark teisaldab auto ära? Sain eile teise trahvi ning leppetrahviga oli koos ka teade, et kui ei maksa siis järgmine kord teisaldatakse :D iseasi kui legit see on, vb lihtsalt hirmutavad aga kellelgi kogemusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

R.i.P tõesti :(

Mida v*ttu sellele jagexil hakkas nüüd, et pani mu kahele kasutajale lambist banned, millega pole ligi 4-5kuud mänginud ??


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks kunagi on jah saadud bottida aga nahuii nad aasta hiljem siis panevad ? Aga banned siis banned, ega midagi pole teha


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks kunagi on jah saadud bottida aga nahuii nad aasta hiljem siis panevad ? Aga banned siis banned, ega midagi pole teha

 

Mis banni põhjuseks on märgitud "account status" all? Ja kas oled millegi muu reeglitevastasega tegelenud lähiajal/täna? See mitme kuu tagant bann on väga kummaline, seni on jagexil bottimise osas viisakalt öeldes haugi mälu olnud. Minu kogemuse järgi vähemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis banni põhjuseks on märgitud "account status" all? Ja kas oled millegi muu reeglitevastasega tegelenud lähiajal/täna? See mitme kuu tagant bann on väga kummaline, seni on jagexil bottimise osas viisakalt öeldes haugi mälu olnud. Minu kogemuse järgi vähemalt.

[h=2]Offence Information[/h]Offence: Macroing Major (ban)

Type: Ban

Offence Date: 06-Jan-2016

Offence Expiry: Permanent

Game: RuneScape

[h=2]Offence Evidence[/h]Your account has been involved in serious rule-breaking. We don't currently share any evidence we hold relating to this type of rule breaking, as to do so may compromise our detection methods.

 

Viimati sai selle kasutajaga mängida kuskil Sep kuus ja siis seda sai ka käsitsi mängida, peale seda pole kordagi kasutajaga sisse loginud. Täna sai sisse logida esimest korda üle pikka aja. Ega sellest pole midagi kasu kui saata jagexile kirja?

 

Aasta tagasi lõid inimese maha, politsei avastab alles nüüd süüdlase ja oled pahane, et panevad su kinni.

See pole sama, võrreldes seda, et ühe kasutajaga olen mänginud ainult käsitsi ja teisega sai bottida. Pole kunagi sellist asja olnud, et pool aastat hiljem saan banni. Tavaliselt samal päeval või järgmisel max.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.