Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Gooooooood morning!!! Who's ready to smash this day??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Gooooooood morning!!! Who's ready to smash this day??

 

You are! ;D


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
You are! ;D

 

Absolutely, Sir!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sippin on some Texas margarita while smashin a lady named Tequila

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tila Tequilat paned v?

 

wouldn't say no xDD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Tervist

 

Otsin isikut, kes oleks nõus võlga sissenõudma minu eest.

300,--€

Võla koguja saab 1/3 võlast aka 100,--€ puhtalt kätte.

Rae valla lähistel.

 

Highroller

 

kellelt vaja võlg kätte saada?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis tahad temast? Surm5

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas keegi teab seda filmi, kus mingid vennad pannakse sügavkülma vms ajakapslisse, aga unustatakse nad ära ning siis kogemata on nad nn sügavunes mingi sada aastat ning üles ärgates on maailm hoopisteisstsugune. Inimesed on lollid, iq tase üli madal, kasutavad energiajooke põldude kastmiseks jne. Oleks tore, kui keegi oskab öelda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi teab seda filmi, kus mingid vennad pannakse sügavkülma vms ajakapslisse, aga unustatakse nad ära ning siis kogemata on nad nn sügavunes mingi sada aastat ning üles ärgates on maailm hoopisteisstsugune. Inimesed on lollid, iq tase üli madal, kasutavad energiajooke põldude kastmiseks jne. Oleks tore, kui keegi oskab öelda :D

Idiocracy


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Wau, lahe embleem. Tänud, ma olen väga meelitatud :D:D :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Wau, lahe embleem. Tänud, ma olen väga meelitatud :D:D :)

Õnnitlused ;D


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oled väga tropp tegelane, mine käi idioot õppes, mis sul viga on?! Käi oma serverisse, mida sa topid oma mõtetut jama siia, kes seda vajab? Sa nagu mingi debiilne idioot, kes vajab kirjutamist... Täis tropp oled. Arene nurgapiirini ja palun mine õpetajaks kui nii palju tahad õpetada, ja saa aru tont, see pole eestikeele õpe foorum! Idiooot! See on foorum kus võib kirjutada vabas kirjas sa kuradi lohh!

 

Mida kuradi! Ma pole sinusugust debiilsust veel kohanud, see hakkab juba paljudele külge lööma, kuradi eestikeele õpetaja siin! Käi lesta kuradi hernes! Haige laps oled, hui sa 22 oled, mingi 39 aastane tohman lihtsalt tuleb eestikeele õpetajaks siia!

 

Põhiliselt olen vaadanud su kõiki 125 postitust mida oled teinud, ja igas postituses on sinu kuradi eestikeele õpetus, nagu haige selle õpetamise järele, pärast seda 125 postitust otsib kindlasti su keegi üles ja näitab sulle mõnda teist õpetust.. Sest sul on kindel viga peas, kui tahad õpetada mine IQ foorumisse õpeta seal võihttp://eestikeel.ee mine käi ja vaata seal kui soovid, see siin on vabakirja foorum, kõik kirjutavad igas kirjas, kiiresti, lohakalt, valesti... ja selles ongi see ilu, et kõik kirjutavad nagu tahavad, mitte ei kirjuta nagu 33. või vana sa trohh olid. Seda ma ütlen, et PINDA sa käia oskad, huvitav, et kas sa ka oma ema või isa kirja aitad ka parandada.

 

 

 

 

 

 

 

 

päris komöödia on see SAMP alafoorum

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.