Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Keegi Tartu Kutsekas käib it erialal? Võiks pmi saata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

piuu piuuu, päeva ikka hea alustada heade uudistega :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pew pew, mis uudis oli?

 

75% kindel, et saab Iirimaale praktikale suveks :P Lõunal oligi 18-minutiline intervjuu ühe hotelli personalijuhiga, went gooood.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tehke parem deklaratsioone, saate järgmine kuu veits taskuraha :D


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaa peaks tegema. Eelmine aasta oli päris hea, see aasta peaks isegi veel parem olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tehke parem deklaratsioone, saate järgmine kuu veits taskuraha :D

 

Ma pean just taskuraha ära andma, järgmine kuu veel vaesem kui see :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siis tulebki kavalalt asja ajada, igasuguseid mooduseid on, kuidas firmana hoiduda selle maksmisest :D


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis tulebki kavalalt asja ajada, igasuguseid mooduseid on, kuidas firmana hoiduda selle maksmisest :D

 

Ja siis ühel päeval:

 

http://screencast.com/t/rqAEInZri


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Siis tulebki kavalalt asja ajada, igasuguseid mooduseid on, kuidas firmana hoiduda selle maksmisest :D

 

7. aastat pead siis kavalalt asju ajama, sest aint pärast seda kaotavad majandusaruanded kehtivuse. Ja kui 6. aastal saab maksuamet skeemidele järele siis oi oi oi kuidas sa nende aastate eest hakkad plekkima + viivis :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hahahahaha tyraaaa :D sellised vennad lslt ulmeeee :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

korras vend ikka :D


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
7. aastat pead siis kavalalt asju ajama, sest aint pärast seda kaotavad majandusaruanded kehtivuse. Ja kui 6. aastal saab maksuamet skeemidele järele siis oi oi oi kuidas sa nende aastate eest hakkad plekkima + viivis :P

 

Mehed mehed, tegin ainult nalja, ärge nüüd keema minge :D

Ilmselgelt ei tohi nii asju ajada. Kes on kaval, see ehk tõesti suudab süsteemi ära petta kuidagi-viisi, kuid vahele jäämisega on tõesti lugu kurb. Aga ei rõhuta, et nüüd iga firma peaks riiki alt vedama ning maksudest kõrvale hoidma.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mehed mehed, tegin ainult nalja, ärge nüüd keema minge :D

Ilmselgelt ei tohi nii asju ajada. Kes on kaval, see ehk tõesti suudab süsteemi ära petta kuidagi-viisi, kuid vahele jäämisega on tõesti lugu kurb. Aga ei rõhuta, et nüüd iga firma peaks riiki alt vedama ning maksudest kõrvale hoidma.

 

Ei läinudki keema, lihtsalt infoks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei läinudki keema, lihtsalt infoks :)

 

Ei ole need asjad tegelikkuses ka nii karmid. Väikse ettevõtte puhul, mille käibed 50k aastas, ei tule sulle keegi midagi küsima. Mulle tulid lihtsalt hetkel kallale, kuna mu kassasse pandud rahad olid 210k ning alustasid selle vastu menetluse. Aga ma olin selle juba ära maksnud enne seda, kui nad alustasid enda küsimustega, seega ei juhtu ka kokkuvõttes midagi. Aga tüütu ikka ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei ole need asjad tegelikkuses ka nii karmid. Väikse ettevõtte puhul, mille käibed 50k aastas, ei tule sulle keegi midagi küsima. Mulle tulid lihtsalt hetkel kallale, kuna mu kassasse pandud rahad olid 210k ning alustasid selle vastu menetluse. Aga ma olin selle juba ära maksnud enne seda, kui nad alustasid enda küsimustega, seega ei juhtu ka kokkuvõttes midagi. Aga tüütu ikka ...

 

Hmmm, mulle nagu räägiti just hiljuti ettevõtte majanduse aines nagu teist juttu aga krt eks kõike ka ju mäleta ja pole mingi majandusteadlane ka, nii et olgu nii :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

E:// nope, mingi steami sitt, itemeid müüa ei saa jms. halb

Muudetud liikme ' Baw'i poolt

Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmmm, mulle nagu räägiti just hiljuti ettevõtte majanduse aines nagu teist juttu aga krt eks kõike ka ju mäleta ja pole mingi majandusteadlane ka, nii et olgu nii :)

 

Muidugi nad õpetavad, et kõik peab olema ALATI korras ning alati peab tõtt rääkima ning korrektselt kõike seletama. Tundes seadusi või omades head advokaati, saab enamikele küsimustele vastata ümber nurga - TÄPSELT nagu poliitikud seda teevad, küsitakse ühte asja ning kuulates kasvõi Savika juttu, jõuab ta lõpuks täiesti teise teemani.

 

Küsimus maksuametilt:

kui sularaha seisis ainult kassas, siis miks oli seda vajalik üldse arvelduskontolt välja võtta?

 

Advokaadi vastus küsimusele:

Eesti seadused ei keela hoidmast äriühingu vahendeid kassas. See on ka igati mõistlik riskide hajutamiseks.

 

ehk siis viisakalt öeldes, POLE SINU ASI.

 

Kuna me pole kohustatud reaalset vastust andma(raha on ettevõttele tagastatud juba varem), siis nad ei saa enam seda küsida ka.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.