Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ilus hommik... Viies mai ja väljas sajab lund.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
niggawat, kus kohas

 

Tallinna kandis, täitsa laia lund sajab.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kui temperatuur alla 0 kraadi, siis on lumi = lumi.

Kui temperatuur üle 0 kraadi ehk + poole peal, siis on tegu lörtsiga.

 

Tallinnas sadas lörtsi :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei oska Eestis elada enam. :(

2 kuud Austria/Saksa/Sveits. Sealne kultuur, rahvas, elu.. Eestil sinnamaani on ikka väga pikk aeg. Mõtlesin nädalakese Eestis olla ja juba peale paari päeva mõtlen koguaeg sellest, kuidas ma juba tagasi lähen.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis teed seal välismaal?

 

Defrage - All time touring Rock band. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks ka elada välismaal eesti mõttetu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tahaks ka elada välismaal eesti mõttetu!

 

Lõpetad ehk enne kooli ära?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lõpetad ehk enne kooli ära?

 

Ikka lõpetan! olen eluaeg tahtnud Soomes elada, ei tea miks? vb sellest, et olen palju käinud seal.

Eestis võiks olla palgad sama kôrged kui välismaal. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See juba umbes kuu aega olnud. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelt on kättevõtmis asi, eestlane leiab igal pool EU-s tööd ilma vaevata.

 

Olen saanud mitmeid pakkumisi juba tänavatelt, kus ma räägin inimesega Inglise keeles ja ütlen Ich spreche ein bisschen Deutsch.

Asi ongi kättevõtmises, muud midagi. Mul mitmed tuttavad on jäänud Austriasse elama(Seda muidugi sp, et naise juurde elama) ja leidnud kergelt töö. Näiteks Grazi Bahnhofi McDonaldsis töötab üks Eesti neiu kes räägib vaevu Saksa keelt.

 

Heh, vaatan Võta või Jäta ja selles osas on mängijaks mingi naine, kes oli Iraagis, Afgaanis ning piraadikütt ja lisaks veel oskab puksiirteenuseid osutada. Saade tegi testi talle ja kasutati mu sugulase puksiiri. Uhke värk. :D Kusjuures see puksiir on täiesti tema käe all valminud. Mäletan kui veel seisis garaažis ja peale kabiini ei olnud sel midagi ja kui valmis sai oli see Eestis võimsuselt kolmas puksiir.

 

 

Te ei kujuta ette kuidas ma kolmapäeva ootan, et saaks juba minema panna Eestist, seekord Sveitsi. Loodan, et edasi ei lükku.

Kusjuures täna helistas mulle vana ülemus, pakkus mulle tööd. Aga ma ei kujutaks enam ette, kuidas ma elaksin Eestis ja käiksin siin tööl. See oleks minu jaoks katastroof. Kui ma peaks bändi hülgama ja kuskile paikseks jääma, siis kindlasti mitte Eestis, ka mitte Soomes ega Rootsis. Kindel pauk on see, et see riik saaks olema kuskil Lõuna-Euroopas. Ma käisin nädalavahetusel väljas ja mul tekkis kohe Eestlaste vastu suur viha(No offence, nothing personal). Pidevalt see jama, et üritatakse üksteist niiöelda ära süüa. Mario(Desteny) saab aru ma arvan, kuhu ma sihin.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.