Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Vana sa ise oled, et 10 aastastele kallale läksid? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Vana sa ise oled, et 10 aastastele kallale läksid? :D

 

Ma ei tea kuidas seda numbrit kirjutada aga ma võin näppudega näidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai kah esimest korda rannas lebotamas käidud sel aastal, väga mõnus :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

ma vihkan seda venda. SUITSETAN GANJAT 24/7 SIUKE LAHE VENNAS OLEN ANNA MULLE BLUNT HAPPY 420 RASTA BOB MARLEY MARY JANE SUITSETAN ROHELIST ROLL IT LIGHT IT SMOKE IT NEGGERZ. krdi poser-ossid.

 

mitu laulu tal on juba suitsetamisest? kahekohaline arv tuleb küll ära vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma vihkan seda venda. SUITSETAN GANJAT 24/7 SIUKE LAHE VENNAS OLEN ANNA MULLE BLUNT HAPPY 420 RASTA BOB MARLEY MARY JANE SUITSETAN ROHELIST ROLL IT LIGHT IT SMOKE IT NEGGERZ. krdi poser-ossid.

 

mitu laulu tal on juba suitsetamisest? kahekohaline arv tuleb küll ära vist.

 

Mis sa nutad siin, kust kohast keegi poser-oss siin on? Keegi ei käsi sul kuulata kui see teema ei meeldi sulle :D

 

ma vihkan seda venda. SUITSETAN GANJAT 24/7 SIUKE LAHE VENNAS OLEN ANNA MULLE BLUNT HAPPY 420 RASTA BOB MARLEY MARY JANE SUITSETAN ROHELIST ROLL IT LIGHT IT SMOKE IT NEGGERZ. krdi poser-ossid.

 

mitu laulu tal on juba suitsetamisest? kahekohaline arv tuleb küll ära vist.

 

Kui sa sõnadest suudaks aru saada siis tal pole 100% weed songi, vaid lauludes on teistel teemadel ka räägitud. Kui ma ei eksi siis sina olid see samune siin kes ei saanud HVNSi sõnadest aru kui ta Tommy Cashi dissi ja siis arvasid, et mingi lamp tekst. :D

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Kuulake selle vaidlemise asemel parem poromuusikat, mine tea, ehk hakkab veel meeldimagi kurat...

 

JVG on hää.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis sa nutad siin, kust kohast keegi poser-oss siin on? Keegi ei käsi sul kuulata kui see teema ei meeldi sulle :D

 

 

 

Kui sa sõnadest suudaks aru saada siis tal pole 100% weed songi, vaid lauludes on teistel teemadel ka räägitud. Kui ma ei eksi siis sina olid see samune siin kes ei saanud HVNSi sõnadest aru kui ta Tommy Cashi dissi ja siis arvasid, et mingi lamp tekst. :D

 

Ära heidi ausat arvamust. :D Ei saa süüdistada neid kellele ta ei meeldi, et ta endast sellise mulje jätab. Ise üsna neutraalne tema koha pealt, kui eesti räppi kuulan, siis lasna oma mis tänavate vahel leiutatud on(teisisõnu undergroundikat).

 

Tuim tööpäev, tööd pole. :/ Istun läpakaga muru peal ja naudin päikest ning ootan tööpäeva lõppu. :)

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ära heidi ausat arvamust. :D Ei saa süüdistada neid kellele ta ei meeldi, et ta endast sellise mulje jätab. Ise üsna neutraalne tema koha pealt, kui eesti räppi kuulan, siis lasna oma mis tänavate vahel leiutatud on(teisisõnu undergroundikat).

 

Tuim tööpäev, tööd pole. :/ Istun läpakaga muru peal ja naudin päikest ning ootan tööpäeva lõppu. :)

 

See pole arvamuse avaldamine mida tema tegi, ei heidiks midagi kui ta suudaks normaalselt rääkida ning tõesti oma arvamust avaldada.

 

Mis tööd teed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See pole arvamuse avaldamine mida tema tegi, ei heidiks midagi kui ta suudaks normaalselt rääkida ning tõesti oma arvamust avaldada.

 

Mis tööd teed?

 

Ei oska täpselt seletada, aga midagi laotöö moodi. Enamus ajast majandan kuskil keldris ja kui midagi tõesti teha ei ole, siis lähen istun väljas päikse käes.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei oska täpselt seletada, aga midagi laotöö moodi. Enamus ajast majandan kuskil keldris ja kui midagi tõesti teha ei ole, siis lähen istun väljas päikse käes.

 

Okei, ise siin täna saatsin CV'si laiali korralikult, väga head valikut kahjuks polnud hetkel töökohtade osas, niiet saatsin mõnda kohta kuhu tegelt ei tahaks väga minna aga kui paremat ei saa siis peab hetkel leppima. Väike lisaraha kulub ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Okei, ise siin täna saatsin CV'si laiali korralikult, väga head valikut kahjuks polnud hetkel töökohtade osas, niiet saatsin mõnda kohta kuhu tegelt ei tahaks väga minna aga kui paremat ei saa siis peab hetkel leppima. Väike lisaraha kulub ära.

 

Ega ma tulen ka ära kohe töölt. Töö iseenesest on fun ja lebo ning töökaaslased on toredad, aga töö tegemiseks on tingimused väga kehvad ning puhtusest ei hooli meil seal keegi. Iga hommik on jube sitamaja, mulle ei meeldi mustuse sees tööd teha, aga teisi nagu ei häiri. Ma olen ainus kes enda järgi midagi koristada viitsib, paraku pean ka teiste järgi. Õnneks ainult kaks töökaaslast on, ühte neist näen korra nädalas.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tasuta steam mäng praegu, võtke ära: http://store.steampowered.com/app/35450/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.