Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Elus esimest korda suutsin midagi ära kaotada, nimelt telefoni. Loodan, et mõni türgi ahv on õnnelik puruks ekraaniga ja lukus IMEIga Lumia 800 üle. :D

 

Kui ta selle sisse lülitab, saad seda GPS-ga trackida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Polnud telefonil ära seadistatud see, panin just custom romi peale. :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võimalik, kuid raske korraldada ka sellist asja, sest inimestel omad tegemised suvel, tööd ja reisid. Muidu oleks tore küll sellist asja kambaga teha ja näost näkku ka kohtuda :D

 

Keeruline jep.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Enim kasutajaid viibis foorumis korraga 1,025, 23. detsember 2013 kell 13:22. I highly doubt it.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palju on siin neid, kes on kohe kooli lõpetamas, eksamiperioodid. Rahvas on leidnud endale tegemist, enam pole aega nii väga arvutis istuda. Kui aus olla, siis ma ise külastan vahvel.net'i viimased ~6 kuud ainult jõusaali teema pärast.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palju on siin neid, kes on kohe kooli lõpetamas, eksamiperioodid. Rahvas on leidnud endale tegemist, enam pole aega nii väga arvutis istuda. Kui aus olla, siis ma ise külastan vahvel.net'i viimased ~6 kuud ainult jõusaali teema pärast.

 

Ja lisaks veel ilusad ilmad ja suvi tulemas.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pohmaka vastu aitavad super hästi mahlapulgad, suvel eriti. Paned paar tükki kinni siis on täitsa hea olla juba.

 

Lõpuks jõudsin koju ka, olin linnast väljas mõned päevad, laupäeval sai laadal passitud päevläbi, päike korralikult küttis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen ka tähele pannud, et Vahvlisse satun iga nädal, kaks/kolm korda nüüd. Mõned kuud tagasi oli vahvel ikka avaleht ja alati lahti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.