Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
http://gyazo.com/69a284f62607a9a346912dd56c6ce224 google translate hispaania keelsest twitch channelist :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis mu kuradi arvutiga viga on? Täna teinud 6 mängu. Kaks viimast mängu lõppu lihtsalt crashid, kui selle mängu vms kinni paneb ja siis see koht tuleb, kus saad reportida ja honorida, ennem seda on crash. Samalajal kuulan GoingQuantumit youtubes ja jääb nagu üks koht niimoodi tõkkama vms, selline imelik. Kas on aeg uue arvuti poole vaadata? :) Muidu arvuti protsessoriks on A4-3310MX 2.1Ghz ja 2 tuuma. Ma arvan ise, et asi on jahutuses, kuna mul veab RO2 minimum settingutel välja 60fps avg ja prose usage on vaid 60 protsenti, kuid kraad läheb ülisuureks. Sain mingi 5 minutit mängida ja kraad 90 ja tõusiski veel, panin ruttu kinni selle mängu, kui nägin neid kraade. Puhastada ei anna vist väga midagi. Üks kuu tagasi sai kompressoriga õhk läbi lastud ja alguses oli ime vaikne, kraad LoLis vaid 50-60 kraadi. Nüüd uuesti nagu mingi helikopter. Enne puhastamist üldse ma ei saanud San Andreastki mängida, sest kraadid läksid 100 kanti ja arvuti sulges ennast ise. Kas kellegil on läppar ja jahutusalus sellele? On see hea? Kas ma peaks selle üldse ostma?

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitage palun hea film perega vaatamiseks. Komöödia või seiklus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ound;2421244']Mis mu kuradi arvutiga viga on? Täna teinud 6 mängu. Kaks viimast mängu lõppu lihtsalt crashid' date=' kui selle mängu vms kinni paneb ja siis see koht tuleb, kus saad reportida ja honorida, ennem seda on crash. Samalajal kuulan GoingQuantumit youtubes ja jääb nagu üks koht niimoodi tõkkama vms, selline imelik. Kas on aeg uue arvuti poole vaadata? :) Muidu arvuti protsessoriks on A4-3310MX 2.1Ghz ja 2 tuuma. Ma arvan ise, et asi on jahutuses, kuna mul veab RO2 minimum settingutel välja 60fps avg ja prose usage on vaid 60 protsenti, kuid kraad läheb ülisuureks. Sain mingi 5 minutit mängida ja kraad 90 ja tõusiski veel, panin ruttu kinni selle mängu, kui nägin neid kraade. Puhastada ei anna vist väga midagi. Üks kuu tagasi sai kompressoriga õhk läbi lastud ja alguses oli ime vaikne, kraad LoLis vaid 50-60 kraadi. Nüüd uuesti nagu mingi helikopter. Enne puhastamist üldse ma ei saanud San Andreastki mängida, sest kraadid läksid 100 kanti ja arvuti sulges ennast ise. Kas kellegil on läppar ja jahutusalus sellele? On see hea? Kas ma peaks selle üldse ostma?[/quote']

 

Jube palju küsimusi.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Soovitage palun hea film perega vaatamiseks. Komöödia või seiklus.

 

Autod 2

Täna 19.30 tv3-s :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täispikad multifilmid on päris head.

 

Brave

Frozen

Cars 1 & 2

Planes

Toy Story

Monsters University

The Incredibles

 

Kuhu jäid despicable me ja despicable me 2

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

douche (haava, tuppe) veega puhastama

 

touche - used as an acknowledgment during a discussion of a good or clever point made at one's expense by another person.

 

või mis sa arvad :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.