Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Lemmik lugu hetkel :)

[video=youtube;iX-QaNzd-0Y]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võtke rust gift ära 12€


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See tunne ei ole tore kui joosta 20cm lume sees 7,59km :D

Tubli poiss, ma ootan, et lumi ära sulaks siis hakkan jälle jooksma, ei viitsi mina mütata seal väljas lume sees ja ringi libiseda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jeebus, käisin ka ükspäev jooksmas. -15 kraadi oli vist väljas. Läksin kinnasteta peale 1 ringi (1km) oli surma tunne ja istusin autosse ja läksin koju. Enesetunne polnud just kõige parem. Aga nüüd vist ilmad soojemaks + ostsin suusakindad (õhukused) + igakjuhuks maski ka + sooja pesu vast panen dressidele alla, vaatab mis saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jeebus, käisin ka ükspäev jooksmas. -15 kraadi oli vist väljas. Läksin kinnasteta peale 1 ringi (1km) oli surma tunne ja istusin autosse ja läksin koju. Enesetunne polnud just kõige parem. Aga nüüd vist ilmad soojemaks + ostsin suusakindad (õhukused) + igakjuhuks maski ka + sooja pesu vast panen dressidele alla, vaatab mis saab.

 

Preagu on sitaks soe, t särk + dressikas peale ja pole üldse külm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loll tunne on sellist asja küsida aga ma pole varem PayPali kasutanud. Kas ma vajan krediit kaarti, et sellega asjade eest maksta? Olen tähele pannud, et müüakse PayPalis raha, et kui ma ostan kellegilt siis saan sellega ka maksta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saad ka kanda instant swedbankidelt või sebilt paypali.

Aga paypaliga on see tore lugu, et nad on raha peal väljas, mitte suppordi ja asjad eest.

Mingi hetk kui sul pole krediitkaardiga verifyed konto, arvavad nad, et oled liiga kahtlane ning saad limited ja seda väga lambist.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saad ka kanda instant swedbankidelt või sebilt paypali.

Aga paypaliga on see tore lugu, et nad on raha peal väljas, mitte suppordi ja asjad eest.

Mingi hetk kui sul pole krediitkaardiga verifyed konto, arvavad nad, et oled liiga kahtlane ning saad limited ja seda väga lambist.

Thänks man, ma vaatasin veidi ringi ja mõned olevat saanud maestro cardi ühendatud paypaliga, mul on ka swedi maestro aga seal valikutes kahjuks pole seda, et saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
teter

Tatar sullegi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.