Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi teab kui mul on domeen Zonest siis kas saan oma nimeserverid uuendada näiteks beehosting.net omadele? Ilma, et peaksin maksma ületoomis tasu jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtsalt üli hea laul

Agreed

 

kunagi käisi mingi teema läbi vahvel.net, et millega sai winrar failidel parooli teada ? need survey kätte saamised sakkivad

Archive cracker.

 

showthread.php?171259-Teeme-ära-25-000-kõhulihast! tuleb veel midagi v?

Teeme ära 1 miljard näpu sirutust.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei teagi mida teha, kui uurimistöö juhendit on 3 päeva jooksul muudetud 5 korda ning täna ~3 tunni pärast peab olema lõplik versioon üles laetud.

Kõige kaunim on see, et 2 tunni pärast peaks veel mingi muudatus tulema. Uskumatult p*rses süsteem...


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei teagi mida teha, kui uurimistöö juhendit on 3 päeva jooksul muudetud 5 korda ning täna ~3 tunni pärast peab olema lõplik versioon üles laetud.

Kõige kaunim on see, et 2 tunni pärast peaks veel mingi muudatus tulema. Uskumatult p*rses süsteem...

 

LOL midav

 

Meil oli nii, et eelmise aasta lõpus tuli muudatus, aga võime teha see aasta uurimistöö eelmise juhendi järgi nii et gg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei teagi mida teha, kui uurimistöö juhendit on 3 päeva jooksul muudetud 5 korda ning täna ~3 tunni pärast peab olema lõplik versioon üles laetud.

Kõige kaunim on see, et 2 tunni pärast peaks veel mingi muudatus tulema. Uskumatult p*rses süsteem...

 

See uurimistöö nii uus asi, et sellega lappes jah. Meil oli ka päris keeruline olukord sellega, meie juhend oli üldse mingi teise kooli lehelt ära ripitud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See uurimistöö nii uus asi, et sellega lappes jah. Meil oli ka päris keeruline olukord sellega, meie juhend oli üldse mingi teise kooli lehelt ära ripitud :D

 

Koolis 3 inimest kes juhendiga tegelevad, keegi neist omavahel ei räägi. Kõik teevad endale meelepäraseid muudatusi :)))


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi teab kui mul on domeen Zonest siis kas saan oma nimeserverid uuendada näiteks beehosting.net omadele? Ilma, et peaksin maksma ületoomis tasu jne.

Nimeservereid saad iga kell muuta ning mingit eraldi tasu selle eest ei nõuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üldjuhul on igal pool nimeserverite muutmine tasuta, aga kui vaadata zone.ee hinnakirju:

 

https://www.zone.ee/et/teenus/domeeni-registreerimine/hinnad/

 

Siis ma ei tea. Aga eks parima vastuse saab kindlasi zone.ee keskkonnast.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul ees maantee oma, taga on selline kerge kross ja maantee oma, ma sain küll mingi 50km/h ilusti kätte. Aga kohapeal minek oli nii nagu ta oli, väike vale nõks ning kohe tagaosa läheb lapesse.

Homme arvatavasti lähen veel, ikka parem kui kodus passida.

Sain ise ka ~50km/h sisse niipalju kui spidokat jälgisin. Mul sidur 100% läbi niiet kohapealt minek on niikuinnii ratas ringi kohe :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aitäh kõigile kes mu probleemile vastasid.

Üks küsimus veel, nimelt siis, et kas teab keegi soovitada mõnda veebimajutuse pakkujat? Hind võiks madalam olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lükka veebimajutus parem ise VPSile peale, LAMP installimine ei võta võhikul aega üle poole tunni ning säästad suure hulga raha :)

http://torqhost.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Veits segane probleem, aga usun, et keegi oskab aidata.

Tahaksin siis niiöelda oma lehte, kus PHP koode katsetada. Ühendada mingi serveriga(vist?), et nt. Crimsonis salvestades koodi muutub leht automaatselt. Koolis serverisse ma vist kodust ligi ei pääse? Igatahes mina välja ei nuputanud, kuidas saan crimsonist sinna save-da asju.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise pean kusagilt uued kossu tossud sebima. Vanad väiksed :D Nüüd ostan vist DRose4.

 

//Mis asi on algordinaat :D

Sirge algordinaat on selle sirge ja y-telje lõikepunkti ordinaat. Teisisõnu on algordinaat sirge ja y-telje lõikepunkti y väärtus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.