Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Väga elujõuline foorum siis, kui ainult ärapanemine käib.. Uutel liikmetel vast siis tore seal:)

Olin ise ka liige seal kunagi, ei näinud seal ka midagi erilist.

Ei no kui uued liikmed normaalset juttu ajavad, siis on kõik ok, aga 90% vahvli vendadest, kes seal kätt on proovinud, on kõik ära saadetud. mingi tüüp vahvlist tahtis kunagi embleeme sinna tuua ja mingeid tehingute süsteeme ja ulme reforme läbi viia. tra mis kino sai :DD ja siis need signavennad siit muidugi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei no kui uued liikmed normaalset juttu ajavad, siis on kõik ok, aga 90% vahvli vendadest, kes seal kätt on proovinud, on kõik ära saadetud. mingi tüüp vahvlist tahtis kunagi embleeme sinna tuua ja mingeid tehingute süsteeme ja ulme reforme läbi viia. tra mis kino sai :DD ja siis need signavennad siit muidugi...

 

Keskerakond

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei no kui uued liikmed normaalset juttu ajavad, siis on kõik ok, aga 90% vahvli vendadest, kes seal kätt on proovinud, on kõik ära saadetud. mingi tüüp vahvlist tahtis kunagi embleeme sinna tuua ja mingeid tehingute süsteeme ja ulme reforme läbi viia. tra mis kino sai :DD ja siis need signavennad siit muidugi...

 

mingi eraldi teema tegi w, tahaks seda embleemi teemat lugeda :D

 

pm sama lugu oli ka ju nende vahvli runeskaperitega kes päevikut läksid tegema :D

Muudetud liikme maku16'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

seda kindlasti :D

 

mul ehk teistmoodi mõttelaad?

lihtlabane vend seda ehk ei mõista.

next level shit või hoopis retarded... ise ka ei tea

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mingi eraldi teema tegi w, tahaks seda embleemi teemat lugeda :D

 

pm sama lugu oli ka ju nende vahvli runeskaperitega kes päevikut läksid tegema :D

 

hea skiller oli nimi tal, sai siit vist bänni ja läks neonetti :D oli üli mad, et tema ettepanekuid vastu ei võetud ja mu mäletamist mööda hakkas spammima igal pool, aga see kustutati ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homme siis hoopiski adios, venis ühe päeva. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
neonetis ongi see hea, et need soft vennad, kes debiilselt käituvad, süüakse kohe välja. käib tihe n.ö ärapanemine ja saab korralikult nalja vastupidiselt vahvlile, kus saab ainult inimeste lolluse üle naerda. vahvel ja neonet on nagu 9gag ja 4chan imo

 

So fucking true. Välja arvatud fakt, et inimeste lollus mind naermaks paneks, pigem teeb see mind kurvaks, et selliseid inimesi siin maailmas nii palju on(liiga palju). Ma ei ole hater ning suhtun inimestesse üldiselt neutraalselt, kui nad ei anna mulle põhjust vastupidiseks, aga idiootsust ning lollust ma ei salli. Üldiselt on mul sellest pohhui, aga kui mõni eriti loll küsimus minu poole suunatud on, siis on raske mitte välja teha ning midagi veel idiootsemat sarkastiliselt vastata, et teinepool ise mõistaks, kui lolli küsimuse, väite või mis iganes ta esitas. - Väga halb harjumus tho, kuna ma pean seda liiga palju kasutama.

 

Mitte et vahvel.net mind enam millegiga üllatada suudaks, ... kunagi.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaatasin ka selle Ronaldo kuulsa punase kaardi klipi ära, suht lamp ikka mille eest sai


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esialgu siis Otse Münhenisse, seal Salzburgi ja siis edasi vaatab. Karm tripp saab olema, 20h jutti sõitu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Korralik kool. Järgmine nädal jääb 4 tundi ära ja tulevad kõik matemaatikad, ehk siis on 9 matemaatikat nädalas ning esmaspäeval on 3 kontrolltööd, sitaks lahe.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas kool on siis tõesti nii hull, et peab maksma, et sealt ära saada? :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik klassist mängivad fappy birdi...


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.