Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma nägin just, et rinx on banned... Keegi teab, mille eest ta sai?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
"kustutatud" vist...

Netsky ka enam mode pole :(

 

Astus tagasi v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Astus tagasi kuna talle ei antud piisavalt sõna- ja tegutsemistvabadust.

Rinx sai vahepeal ban ja siis unban ja nüüd jälle ban ja keegi vist ütles et isegi postitused kustutatud?

 

Ei saa täpselt aru...

 

 

Igastahes tere varahommikut kõigile.

Pühapäeva lööme käima pigem fantastilise esinemisega.

 

 

:D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuulge mis mõttega see Tiesto modeks tehti tüüp pole üldse aktiivne ju?Enne modeks saamist tuleks aktiivsust tõestada või mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Päris aus olla siis pole temast isegi kuulnud o.O

 

Sama siin!Tüüp pole mingi aasta vahvlis käinud tuleb teeb avalduse ja järsku mode mis toimub?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sama siin!Tüüp pole mingi aasta vahvlis käinud tuleb teeb avalduse ja järsku mode mis toimub?

 

Mida te vingute, see oli administratiivi otsus, teie ei muuda oma ohkimisega midagi.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida te vingute, see oli administratiivi otsus, teie ei muuda oma ohkimisega midagi.

 

Nojah ega keegi tavakasutajaid ei kuula ju :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nojah ega keegi tavakasutajaid ei kuula ju :(

 

Mis neist kuulata, sellest tuleks üks oma nö. sõprade soovitamine ja muud ei midagi.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Niikuinii 2 kuu pärast pooled enam sees ei käi ja tööd ei tee. Siis saab eeskujulikke jälle 3 tükki juurde.

 

Jah see on kurb reaalsus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Niikuinii 2 kuu pärast pooled enam sees ei käi ja tööd ei tee. Siis saab eeskujulikke jälle 3 tükki juurde.

 

Püsima jäävad vaid parimad, nii saabki ju seda teada..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No sellepärast ma võtsin ka rohkem, tuleb arvestada loomuliku kaoga.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No sellepärast ma võtsin ka rohkem, tuleb arvestada loomuliku kaoga.

 

Kas polnud mitte nii, et need need moded saavad eeskuliku ainult siis kui ise tagasi astuvad?Varsti terve foorum roheline juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas polnud mitte nii, et need need moded saavad eeskuliku ainult siis kui ise tagasi astuvad?Varsti terve foorum roheline juba.

 

Eeskujulikud on need kes seda tõesti väärivad oma postituste ja iseloomuga. Moderaatorid kes ei tee midagi halba foorumile või kasutajatele vaid lihtsalt oma soovil astuvad tagasi või ei ole aktiivsed vms. jäävad eeskujulikuks. Ning neid ei ole tegelikult nii palju, enamus on ajateenistuses või eluga edasi liikunud ja vahest harva külastavad eeskujulike nurka. Ma lihtsalt ei soovi võtta neilt ära embleemi mida nad on väärt ja mis ei sega kedagi.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eeskujulikud on need kes seda tõesti väärivad oma postituste ja iseloomuga. Moderaatorid kes ei tee midagi halba foorumile või kasutajatele vaid lihtsalt oma soovil astuvad tagasi või ei ole aktiivsed vms. jäävad eeskujulikuks. Ning neid ei ole tegelikult nii palju, enamus on ajateenistuses või eluga edasi liikunud ja vahest harva külastavad eeskujulike nurka. Ma lihtsalt ei soovi võtta neilt ära embleemi mida nad on väärt ja mis ei sega kedagi.

 

Ok sain aru nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

@Finnish

 

Et siis sa usud, et kõik on foorumis 160 cm kõigest?

Ja ma pole eriti nõus sinuga. Usun küll, et enamus ikka räägivad tõtt. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tubli teenistuse eest foorumi heaks on see ära teenitud palk. - Henry tekst lühidalt kokkuvõttes.

 

Et siis sa usud, et kõik on foorumis 160 cm kõigest?

Ja ma pole eriti nõus sinuga. Usun küll, et enamus ikka räägivad tõtt. ;)

 

Vaata ka mida sa tsiteererid :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu jutu mõte oli algselt see, et moderaatoriks peksid saama need kellel on olnud eelnev kogemus modena ja aktiivsed peaksid ka olema...Aga kui juhtkond otsustas, et Tiesto peaks modeks saama pole vastu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.