Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kui neil oleks alust, siis oleks ammu juba banhammer üle käinud, kahjuks/õnneks pole neil piisavalt evidence.

1) Rs müügiteema värk polnud troll, pakkusin reaalset eset vahetuseks + kirjas polnud, et ei soovi reaalasjade vastu vahetust.

2) Õpetus ei olnud troll, võtke seda kuidas tahate.

 

Väänake ban ära talle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

R-B vahvel.net pole sinusugustele taandarenguga 'lohhidele'. Mine ela ennast kusagil mujal välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Oi, jõle naljakas olid õlilaup.

Mine tee midagi mis sind püsivalt haiglasse jätaks teeksid sellega programeerimise foorumiosale suure karuteene.

kukkusid, et pead haiglasse minema? nii kahju kohe, et haiglasse satusid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HDsiimu ja Finnish lõpetage!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
R-B vahvel.net pole sinusugustele taandarenguga 'lohhidele'. Mine ela ennast kusagil mujal välja.

 

Ela välja? Ma olen täiesti rahulik võrreldes sinuga, kes on kohe lõhki minemise äärel. Sul pildi all kirjas "Abistaja" aga reaalsuses peaksid kellegi teise poole pöörduma, kes sinusugustele hälbega vendadele elukogemust jagaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
HDsiimu ja Finnish lõpetage!

ma oleks ammu lõpetanud aga Finnish alustas mõnitamisega tema jätku järgi ja võtku oma mõnitus mõtte tagasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

R-B ma naeran irl sinu idiootsete postituse üle. Ma pole üldsegi närvis. Igatahes ma ei viitsi sinuga enam tegemist teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
@HDSiimu

 

 

Enam lollimaid vastuseid pole näinudki. Logopeed õpetas koolis kuidas ära panna?

mis käid logopeedi juures ? tore siis õnn kaasa sulle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
HDsiimu ja Finnish lõpetage!

 

Pole minu viga et ta nii tard on ja kellegi postitusi "trollpostideks" nimetab, samas ise tegi tasuta wordpressi stiiliga blogist ja youtube kontost programmeerimise alla teema.

 

 

Mõte käib muidu ühe t'ga logopeed aitaks suurelt HDSiimu


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Pole minu viga et ta nii tard on ja kellegi postitusi "trollpostideks" nimetab, samas ise tegi tasuta wordpressi stiiliga blogist ja youtube kontost programmeerimise alla teema.

oi nüüd ei saa seda kohe peast ära jah nii armas kohe, järgmine kord loe mis edasi kirjutatud on mitte ära tee esimesest sõnast järeldust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma oleks ammu lõpetanud aga Finnish alustas mõnitamisega tema jätku järgi ja võtku oma mõnitus mõtte tagasi

 

Mina lõpetan selle vaidluse, lähete mõlemad puhkusele kui edasi jätkate!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Mina lõpetan selle vaidluse, lähete mõlemad puhkusele kui edasi jätkate!

Selge. Aga mõnitamise eest võiks Finnish karistada, mina võtan eespoolt öeldud asju temas suust mõnitusena sooviks et tea karistataks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selge. Aga mõnitamise eest võiks Finnish karistada, mina võtan eespoolt öeldud asju temas suust mõnitusena sooviks et tea karistataks

 

Jaa jälle olen mina see ainuke osapool kes karistust kandma peab.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selge. Aga mõnitamise eest võiks Finnish karistada, mina võtan eespoolt öeldud asju temas suust mõnitusena sooviks et tea karistataks

 

Kuna tegemist on vabateemaga, siis pole võimalik minuteada midagi temaga teha. Ja antud hetkel alustasid mõnitamisega sina. Minuteada Finnish ikka kirjutab või kolis ta sinuga Skype peale üle?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui neil oleks alust, siis oleks ammu juba banhammer üle käinud, kahjuks/õnneks pole neil piisavalt evidence.

1) Rs müügiteema värk polnud troll, pakkusin reaalset eset vahetuseks + kirjas polnud, et ei soovi reaalasjade vastu vahetust.

2) Õpetus ei olnud troll, võtke seda kuidas tahate.

 

Millejaoks on alust vaja, kui on selgelt näha, et sa siin foorumis ainult idiootsustega tegeled.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sander, kui viitsid hoia pilk peal sellel R-B-l.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik te kolm käitusite provotseerivalt, kui kedagi karistatakse siis kõiki korraga.

Jarmo väärib oma moderaatori kohta.

Tavaliselt olen mina ainuke osapool kes karistada saab.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

//Edit ty Prosinec. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.