Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
Lugupeetu härra Mats, keegi ei oota bänni. Koostasin ise õpetuse ja see kustutati ära. Pole just kõigile vajalik õpetus, aga ega see teadmine mööda külgi maha ei jookse või mis`?

sinu teema oli mõttetu ning su postid üldse hetkel TROLLi omad, sa pole normaalne, kohe näha bani kerjab siin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks mu teema "Kuidas vikatiga toitu peenestada" ära kustutati?

Seal on veel idiootsemaid õpetusi ka ju....

 

sulle kuluks Lamba embleem ära, kuna nad vikatiga niidetakse heina, mida lehmad/lambad/hobused ja teised loomad söövad


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oli küll õpetus, kuidas sa seda nimetad siis?

Kas ma pean sulle reaalselt ette näitama, kuidas vikatit teritada või jäi peenestamise kohapealt vajaka natukene?

 

Oli jah õpetus kui seda nii nimetada saab, kuid sellist jaburust ei ole kellelegi vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sulle kuluks Lamba embleem ära, kuna nad vikatiga niidetakse heina, mida lehmad/lambad/hobused ja teised loomad söövad

 

Makaveli teab mida räägib, MAKAVELI MODEKS!

 

mina poolt 5+

 

Oli jah õpetus kui seda nii nimetada saab, kuid sellist jaburust ei ole kellelegi vaja.

 

Jaburust? Vikatiga peenestatakse loomade toitu, musikene.

 

Kui sul on kodus hobused ja sa neile heina peenestada ei oska, siis on peetis ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Makaveli teab mida räägib, MAKAVELI MODEKS!

 

mina poolt 5+

 

 

 

Jaburust? Vikatiga peenestatakse loomade toitu, musikene.

 

Kui sul on kodus hobused ja sa neile heina peenestada ei oska, siis on peetis ju.

 

Full retarded vend on ootan juba kuna see ban embleem kukub...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

nii küll ei käitu normaalne 20 aastane inimene (väitis seda olevat), see viitab küll su alaarengule, sa peaks olema eeskujulik aga ei ole sa oled küll täielik mats teed mõttetuid õpetusi mis on sitaks ebanormaalsed ning su trollime on üldse üks mõttetus, keegi talle puhukust ei tahaks anda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sinu teema oli mõttetu ning su postid üldse hetkel TROLLi omad, sa pole normaalne, kohe näha bani kerjab siin

 

Ja sinu teema programmeerimise all kus on välja toodud wordpressis tasuta stiiliga blogi ja youtube kasutaja on palju normaalsem.

Mine poo ülesse ennast.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

R-B, mida sa üritad saavutada oma trollimisega? Üritad nalja teha? Kümne aastastele võib peale minna nagu sina, aga kahjuks me pole enam algklassi lapsed. Edu.ee edaspidiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Ja sinu teema programmeerimise all kus on välja toodud wordpressis tasuta stiiliga blogi ja youtube kasutaja on palju normaalsem.

Mine poo ülesse ennast.

ma tean paari tuttavad kes aitaksid sul peast välja ajada poomise mõtted muidu poodki ennast üles

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei näe, et oleks trollinud õpetuse teemas.

Teiseks ei trollinud ma rs müügi teema all, kui habemeajamis aparaati vahetuseks pakkusin. Teema all polnud ka kirjas, et ei soovi vahetusi mõne reaalse eseme vastu.

 

Taandareng tundub 20 sa küll pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Kasuta siis oma tuttavate abi, muidu on meil vahvel varsti ühe Siimu võrra kesisem :(

see oli mõeldud Finnish sest ta tahtsi ennast üles puua

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta tahab tähelepanu lihtsalt, ärge tehke tast välja. Keegi moderaatoritest pangu talle kasvõi 'Tumm' embleem ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise vaidled siin kellegagi kellel on nn. "reegliaugu" postitused, et tema postitused on trollpostid.

Sa vahi enda tehtud teemasid.

 

Keegi julges sõna võtta et kuidas puutub tasuta stiiliga blogi ja youtube kasutaja programmeerimise alla lasid ära warnida.

Hüppa puu otsa van damme.

 

Lugemine on sulle tõsine raskus, sest ma palusin et sa ennast ülesse pooksid (oleks programmeerimise foorumile karuteene)

Ega sa targem pole.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei taju lihtsalt, see poiss provotseeriv ja trollib. On ju obvious et ta saab varem või hiljem bänni, miks mitte teda kohe ära eemaldada?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Ise vaidled siin kellegagi kellel on nn. "reegliaugu" postitused, et tema postitused on trollpostid.

Sa vahi enda tehtud teemasid.

 

Keegi julges sõna võtta et kuidas puutub tasuta stiiliga blogi ja youtube kasutaja programmeerimise alla lasid ära warnida.

Hüppa puu otsa van damme.

 

Ega sa targem pole.

mis hüppasid puu otsa juba või? kohe maa pinnalt hüppasid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun Makaveliga tõmmake talle see ban ära nüüd. Ei suuda ta rebimist enam jälgida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei taju lihtsalt, see poiss provotseeriv ja trollib. On ju obvious et ta saab varem või hiljem bänni, miks mitte teda kohe ära eemaldada?

 

Kui neil oleks alust, siis oleks ammu juba banhammer üle käinud, kahjuks/õnneks pole neil piisavalt evidence.

1) Rs müügiteema värk polnud troll, pakkusin reaalset eset vahetuseks + kirjas polnud, et ei soovi reaalasjade vastu vahetust.

2) Õpetus ei olnud troll, võtke seda kuidas tahate.

 

Nõustun Makaveliga tõmmake talle see ban ära nüüd. Ei suuda ta rebimist enam jälgida.

 

Rebida üritad siin sina, sõbrake. Mina ei ürita midagi rebida, õpetus oli õieti koostatud, vastas nõuetele. Milles probleem?

Kui sinujaoks tundub postitus debiilne, siis on võimalik eemale hoida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis hüppasid puu otsa juba või? kohe maa pinnalt hüppasid?

 

Oi, jõle naljakas olid õlilaup.

Mine tee midagi mis sind püsivalt haiglasse jätaks teeksid sellega programeerimise foorumiosale suure karuteene.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.