Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käisin just 20km tõukerattaga sõitmas. Päris sitt oli.

 

Mis sa tõukerattaga sõidad?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti perses lood, sõbraga panime pealt ja siis mul lõppes kogu lõbu nii, et hoidsin korvi rõngast kinni peale peale panekut, kiikusin ettepoole ja käed libisesid lahti. Lendasin sellili maha, nüüd ei saa kõndida enam pmslt, põrutus vms värk on, räigelt valus. Kõndisin 15 minutist teed 40 minta kui koju läksin ja aina hullemaks läheb ka veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täiesti perses lood, sõbraga panime pealt ja siis mul lõppes kogu lõbu nii, et hoidsin korvi rõngast kinni peale peale panekut, kiikusin ettepoole ja käed libisesid lahti. Lendasin sellili maha, nüüd ei saa kõndida enam pmslt, põrutus vms värk on, räigelt valus. Kõndisin 15 minutist teed 40 minta kui koju läksin ja aina hullemaks läheb ka veel.

 

Siis pidi küll päris hästi lendma ikka.Kui kõvasti valutab siis mine küll arsti juurde


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täiesti perses lood, sõbraga panime pealt ja siis mul lõppes kogu lõbu nii, et hoidsin korvi rõngast kinni peale peale panekut, kiikusin ettepoole ja käed libisesid lahti. Lendasin sellili maha, nüüd ei saa kõndida enam pmslt, põrutus vms värk on, räigelt valus. Kõndisin 15 minutist teed 40 minta kui koju läksin ja aina hullemaks läheb ka veel.

Owch.. traumast läbi äkki? Las vaatavad korra üle, kas luud on kõik OK. Saad paar päeva kenasti alaseljale vanainimeste harjutusi teha ilmselt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Täiesti perses lood, sõbraga panime pealt ja siis mul lõppes kogu lõbu nii, et hoidsin korvi rõngast kinni peale peale panekut, kiikusin ettepoole ja käed libisesid lahti. Lendasin sellili maha, nüüd ei saa kõndida enam pmslt, põrutus vms värk on, räigelt valus. Kõndisin 15 minutist teed 40 minta kui koju läksin ja aina hullemaks läheb ka veel.

 

hüppa traumakasse, selja prse keerasid hetkel ja üritad hambad ristis kodus hakkama saada haiget valu kannatades, siis mõne aja pärast võid kahetseda as hell, neerud või mis iganes võisid põrutada saada, hoia veel et selgroog või midagi... kui paremaks ei lähe ja aina hullemaks siis käi ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Owch.. traumast läbi äkki? Las vaatavad korra üle, kas luud on kõik OK. Saad paar päeva kenasti alaseljale vanainimeste harjutusi teha ilmselt :D

 

Lüüd on ok, muidu oleks poole hullem , siis ma poleks kuskile kõndida jõudnudki. Õnneks nagu selg ei valuta, vaid eest pool kust jalad hakkavad see murde punkt, ei tea kuidas seda nimetada :D

 

Vähemalt pall läks korvi, see tegi tuju paremaks kukkumise osas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Booring again -.-


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi rakveres elab ?:P

 

Mis sellest siis?:D

// elan rakveres


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nael jalga astutud, not bad

 

[h=1]What Doesn't Kill You, Makes you stronger![/h]

 

 

 

Keiat tead ?:)

 

Ye nigga ye, lonkame koos :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.