Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

heh,

 

Keegi teab kuidas korstnapühkjatega on lood, et kui ta tuleb siis peab pabereid jne ka näitama ikka, meil siin üks tüüp tuli suht tahmane jne paberid ütles, et jäid maha ja toob homme vms, nimeks pidi olema Aigar Kuus, vast saite aru midagi :)

Muudetud liikme Kussaq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
heh,

 

Keegi teab kuidas korstnapühkjatega on lood, et kui ta tuleb siis peab pabereid jne ka näitama ikka, meil siin üks tüüp tuli suht tahmane jne paberid ütles, et jäid maha ja toob homme vms, nimeks pidi olema Aigar Kuus, vast saite aru midagi :)

 

Palun tee oma tekst korda, mitte midagi ei saa aru. Peale koma on veel teisi kirjavahemärke ka. Eriti nõme oli sinust lõpus küsida, et kas saime aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
heh,

 

Keegi teab kuidas korstnapühkjatega on lood, et kui ta tuleb siis peab pabereid jne ka näitama ikka, meil siin üks tüüp tuli suht tahmane jne paberid ütles, et jäid maha ja toob homme vms, nimeks pidi olema Aigar Kuus, vast saite aru midagi :)

 

Sellised tüübid teevad sinu maja tühjaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Alakad ei või üle 4 tunni tööd teha. Siis lõpetavadki kell 13.00

Irw? kuni 16aastane - 6h, 17aastane - 7h, 18aastane 8+. Mina mäletan, et oli niipidi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu tööpäev kestab see laup 24h :D:D (19a)

 

Kuis siis nii?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võib ka muu töö olla, vahetustega. Paneb 2 vahetust jutti ja ongi olemas. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea kust ta selle kella 1 võttis.. ise ei teagi mis kell ma alustasin tööd..

aga see selleks, ma pole paberitega töölgi seega mind ei huvita üldse kaua ma teen seda tööd, peaasi, et makstakse

 

Mustalt tööl käid siis pohh, millal alustad ja lõpetad tööpäeva, v.a kui pole just tööandjaga kokkulepet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui kiiresti jõuab lunapakk eesti postis kohale??Kui on pandud hommikul.

Pakk saadedud saaremalt ja peaks tulema rkv.Kui kiiresti kohale jõub?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homme / hiljemalt ülehomme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.