Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma ikka ei väsi kiitmast seda Eesti kohtusüsteemi, lambise löömingu eest 2 aastat 8 kuud reaalset vangistust kui nüüd lähiaastatel peaks millegi kriminaalsega silma jääma.

 

Kui sul kavas rohkem midagi kriminaalset pole siis milles probleem? Soovitan peaga mõelda need paar aastat. Endal said tingimised just läbi.


counter-strike-_cs_-wallpaper-19.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahvli turna algusega 22:00, olge kohal ja mängime maha ühe ilusa mängu. PS! Kellel piisavaid mängumärke (200+15) pole siis need võtku minuga ühendust enne mängu algust.

 

Mille all ma näen seda turnat? Turniir --> piirkondlik?


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nahka teed :D

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pokkerist räägid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sul kavas rohkem midagi kriminaalset pole siis milles probleem? Soovitan peaga mõelda need paar aastat. Endal said tingimised just läbi.

Jutt jättis vale mulje, karistus määrati mu sugulasele, ise olen puhas poiss. Aga mõte jääb siiski samaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dvj, joinige pokkeris:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole sees, homme saad:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ikka ei väsi kiitmast seda Eesti kohtusüsteemi, lambise löömingu eest 2 aastat 8 kuud reaalset vangistust kui nüüd lähiaastatel peaks millegi kriminaalsega silma jääma.

Ärgu põdegu, jääb pasaga vahele antakse lihtsalt paar aastat juurde tingimisi.. Eesti kohtusüsteem on tõesti väga haige. Üks vend sai tikutopsi varastamise eest mingi 7 kuud realset. True stroy..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ManU - Barca

 

Mitte midagi ütlev sõprusmäng ju. Peaks varsti pigem jalgpalli teema üle võtma kuna nt Serie A saab avapaugu laupäeval ning Premier League pühapäeval. Mõlemad siis kohalike superkarikafinaalidega. Saksamaa, Hispaania ja ka Prantsusmaa liiga algusteni on veel piisavalt aega...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Wazzup miks Ufo enam mode pole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

15 min tagasi põles graafika kaart läbi . Panin külmkappi , ehk saab asja :D Nüüd INT graafika peal :cursing:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
15 min tagasi põles graafika kaart läbi . Panin külmkappi , ehk saab asja :D Nüüd INT graafika peal :cursing:

 

Mis korraldasid siis, et läbi põles?:D

Tänaseks olümpia läbi siis, homme uue hooga :D varsti peaks magama ka kobima.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitte midagi ütlev sõprusmäng ju. Peaks varsti pigem jalgpalli teema üle võtma kuna nt Serie A saab avapaugu laupäeval ning Premier League pühapäeval. Mõlemad siis kohalike superkarikafinaalidega. Saksamaa, Hispaania ja ka Prantsusmaa liiga algusteni on veel piisavalt aega...

kerge ülevaate siiski sai koosseisust. Aga muidu jah täiesti tavaline preseason mäng

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.